پروتز،برجسته و بزرگ (قلوه‌ای) کردن لب با تزریق ژل؛ قیمت، مزایا و عوارض

پروتز،برجسته و بزرگ (قلوه ای)کردن لب با تزریق ژل؛قیمت،مزایا و عوارض

برای افزایش جذابیت صورت خود می‌توانید با تزریق ژل لب، لب‌های برجسته و قلوه‌ای داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرز کار این ژل‌ها برای افزایش جذابیت و زیبایی لب‌های خود می‌توانید عکس‌های قبل و بعد از تزریق ژل در کلینیک ما را مشاهده کرده و نکات و روش درمان ما را مطالعه نمایید.

در مرکز تخصصی رازی، هدف ما بهبود زیبایی چهره از طریق بزرگ و برجسته کردن لب‌هاست، تا حدی که متناسب با بقیه صورت شما بوده و لب بالا متناسب با لب پایین باشد. تلاش ما ایجاد لب‌هایی قلوه‌ای، جذاب و طبیعی است، به نحوی که مانند لب‌های خودتان به نظر برسد.

اگر دوست دارید لب‌های خود را بدون جراحی برجسته و خوش فرم کنید، مشاورین ما در مرکز تخصصی رازی آماده ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی‌های لازم در این زمینه به شما هستند. جهت رزو نوبت می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل نمایید.

 

 

حجم دادن به لب‌ها با تزریق ژل


حجیم کردن لب‌ها (یا پروتز لب) به معنی تزریق ژل به‌طور استراتژیک به بخش‌هایی از لب و مناطق اطراف آن به منظور قلوه‌ای کردن، شکل دادن، متقارن کردن و افزایش حجم و بهبود زیبایی لب‌هاست. با این تزریق حتی می‌توان از ایجاد چین و چروک‌های دور دهان جلوگیری کرد. زیرا بهبود تقویت پوست اطراف لب باعث می‌شود کمتر مستعد چین و چروک گردد. به‌طور طبیعی با افزایش سن، لب‌های شما حجم خود را از دست می‌دهد و جبران این حجم از دست رفته از طریق تزریق ژل، می‌تواند ظاهر جوان‌تری به لب‌های شما بدهد.

افزایش حجم لب‌ها تنها مخصوص قسمت قرمز لب نیست. بلکه تزریق ژل به اطراف لب می‌تواند به اندازه‌ی حجیم کردن خود لب‌ها اهمیت داشته باشد. به عنوان مثال اصلاح چروک‌های سطحی بالای لب فوقانی یا لیفت و کشیدن گوشه‌های دهان می‌تواند همان قدر مهم باشد. اصلاح یکی بدون دیگری می‌تواند به عدم تعادل در شکل کلی لب منجر شود.

 

 

برجسته کردن لب با تزریق ژل چگونه انجام می‌شود؟


برجسته کردن لب با تزریق ژل چگونه انجام می‌شود؟

حجیم کردن لب معمولاً با تزریق ژل انجام می‌شود. انواع مختلفی از ژل وجود دارد و نتایج آن بسته به نوع ژل مورد استفاده می‌تواند موقت یا دائم باشد. هر کدام از این ژل‌ها دارای جوانب مثبت و منفی بوده و منطبق با نیازهای افراد مختلف استفاده می‌شوند.

مرحله‌ی اول، شامل یک جلسه‌ی مشاوره و گفتگو در مورد اهداف شما از بزرگ کردن لب‌های خود و نتایجی را که می‌توان به دست آورد، می‌باشد. توجه داشته باشید که‌ ‌این کار بر اساس ساختار لب‌ شما انجام می‌شود و نمی‌توان ساختار لب را به طور کامل تغییر داد. صرفاً می‌توان فرمی پُرتر، جذاب و جوان را به لب‌های شما بخشید.

 

 

در اغلب موارد، تکنیک ما استفاده از یک کانول (بلانت سوزن‌دار) به جای یک سوزن تیز می‌باشد. این ابزار به طور قابل توجهی میزان تورم و کبودی را کاهش می‌دهد، درنتیجه در بسیاری از موارد دوره‌ی استراحت و بهبودی ممکن است به حداقل برسد.

با تزریق ژل چه قسمت‌هایی از لب را می‌توان حجیم کرد؟


با تزریق ژل چه قسمت‌هایی از لب را می‌توان حجیم کرد؟

قسمت گوشتی لب رایج‌ترین منطقه‌ی تزریق ژل برای افزایش حجم است. به این ترتیب، لب‌ها برجسته شده و داخل لب کمی برآمده می‌شود. در بسیاری از موارد، این عمل برای لب بالا و پایین انجام می‌شود تا تعادل طبیعی بین لب بالا و پایین برقرار ‌شود.

حاشیه قرمز لب، همان محل اتصال بین بخش سفید و قرمز لب است و با تزریق ژل در این منطقه، می‌توان حجم آن را افزایش داد. این عمل، خطوط محیطی لب را مشخص‌تر می‌کند و ظاهری شبیه به کشیدن خط لب در هنگام آرایش دارد.

اصلاح چروک‌ها و خطوط عمودی لب بالا ( در صورت وجود) نیز در هنگام پروتز لب‌ها اهمیت دارد. این منطقه اغلب مسئله‌ی اصلی و مایه‌ی نگرانی بیماران است و می‌تواند با تزریق انواع ژل‌ها صاف و برطرف گردد.

نقطه‌ی اتصال گوشه‌های دهان را (که در دو گوشه‌‌ی دهان قرار گرفته‌اند) نیز می‌توان با تزریق ژل پر کرد. اندازه‌ی این منطقه معمولاً با افزایش سن و تاثیر نیروی گرانش بر پوست گونه‌ها افزایش می‌یابد. پر کردن این منطقه موجب می‌شود گوشه‌های لب به سمت بالا متمایل شود و ظاهری مثبت‌تر و شادتر به چهره بدهد.

منطقه‌ی فرورفته‌ی لب بالا از دو خط در مرکز لب بالایی تشکیل شده که به بینی متصل می‌شود. با حجیم کردن این منطقه‌ می‌توان فرم و انحنای بیشتری به لب بالا داد و جذابیت لب را بهبود بخشید.

کمان لب بالا و یا منطقه V شکل در مرکز لب بالا را نیز می‌توان با تزریق ژل حجیم‌تر کرد. این کار باعث می‌شود شکل V برجسته‌تر گردد. اگرتزریق در منطقه‌ی V همراه با تزریق منطقه‌ی فرورفته‌ی لب بالا انجام شود، می‌توان به شکل کلی دلپذیر و زیبای لب بالا دست یافت.

چه لب‌هایی زیبا و جذاب هستند؟


چه لب‌هایی زیبا و جذاب هستند؟

این مسئله بستگی به سلیقه‌ شخصی و ترجیح فرد دارد. پزشکان ما مدت زمانی را برای گفتگو و بحث در مورد نیازهای شما و نتایج دلخواهتان اختصاص می‌دهند.

با این حال، ایجاد لب‌هایی که با چهره‌ی شما تناسب داشته باشد، بسیار مهم است. طبق اصول زیبا شناسی، برای افراد دارای چهره، چشم و بینی کوچک‌تر، لب‌های کوچک‌تر مناسب‌ است. افزایش حجم بیش از حد لب‌ها در چنین افرادی می‌تواند ظاهری غیرجذاب یا غیر طبیعی ایجاد کند.

به عنوان یک قاعده کلی، لب پایین باید بزرگتر از لب بالا باشد و در نمای نیم رخ، لب بالا باید کمی جلوتر از لب پایین باشد.

همچنین جلوگیری از ایجاد حالت لب ماهی یا لب اردک بسیار اهمیت دارد. افراد بدون صلاحیت و بی‌تجربه در این زمینه اغلب با تزریق بیش از حد ژل در نقاط خاصی از لب، این ظاهر نازیبا را ایجاد می‌کنند.

عوارض جانبی پروتز لب‌ها چیست؟


ورم یکی از عوارض تزریق ژل گونه ، چانه و … است که در فرآیند پروتز لب با تزریق چربی باعث تورم لب‌ها نیز می شود. این تورم ممکن است ۳ تا ۱۴ روز باقی بماند. با این حال، این تورم تنها پس از چند روز به میزان قابل توجهی فروکش خواهد کرد. معمولاً تزریق به قسمت گوشتی لب، تورم بیشتری تولید می‌کند. نوع ژلی که استفاده می‌شود نیز تا حدی درجه تورم را تعیین می‌کند.

در برخی موارد، کبودی نیز ممکن است درنتیجه‌ی تزریق بروز کند.

گاهی اوقات، حجیم کردن لب‌ها ممکن است باعث بروز تبخال شود. در این صورت، باید به پزشک خود اطلاع دهید تا قرص ضد ویروس تبخال را برای شما تجویز کند.

همه این عوارض جانبی با استفاده از یک کانول به جای یک سوزن، به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.

چه کارهایی را باید پس از تزریق ژل به لب‌های خود انجام دهید؟


  • بلافاصله پس از تزریق تورم رخ خواهد داد و بسته‌های یخ می‌تواند به کاهش این تورم کمک کند. همچنین نوشیدن آب فراوان در ۲۴ ساعت اول ممکن است به کاهش تورم کمک کند.
  • در ابتدا ممکن است برای کمک به جلوگیری از خشک شدن لب‌های خود نیاز به استفاده از نرم کننده‌ی لب داشته باشید و به مدت ۱۲ ساعت نباید از مواد آرایشی لب استفاده کنید.
  • بهتر است حداقل ۴۸ ساعت بعد از درمان، از فعالیت‌های شدید جسمی و قرار گرفتن در معرض بیش از حد اشعه ماوراء بنفش خورشید جلوگیری کنید.
  • اگر وجود هر گونه توده را در لب احساس کنید، می‌توانید دو بار در روز آن را ماساژ دهید تا زمانی که حل شده و پخش گردد. اگر این توده همچنان باقی بماند، ممکن است نیاز اصلاح توسط پزشک یا پرستار داشته باشد. توده‌های ناشی از ژل‌های موقت مورد استفاده ما می‌تواند از طریق تزریق یک ماده‌ی حل کننده، برطرف گردد.

انواع ژل‌های تزریقی به لب کدامند؟


ژل‌هایی که ما اغلب استفاده می‌کنیم، متشکل از موادی هستند که به طور طبیعی در پوست یافت می‌شوند ( اما نمی‌توانیم با توجه به مقررات TGA نام واقعی این محصول را در وب سایت خود معرفی کنیم). ماندگاری تاثیرات این ژل‌ها معمولاً از ۶ تا ۱۲ ماه طول می‌کشد و ظاهر نرم و صاف یک لب طبیعی را ایجاد می‌کند، اما به اندازه سایر محصولات مشابه.موجب تورم نمی‌شود.

Call Now Buttonتماس و مشاوره