کاشت مو در افراد مشهور (احسان علیخانی، یحیی گل محمدی و …)

کاشت مو در افراد مشهور (احسان علیخانی، یحیی گل محمدی و …)

عمل کاشت مو در طی چند سال اخیر رواج بیشتری پیدا کرده است. این امر به دلیل پیشرفت متدهای کاشت مو و کاهش میزان زخم‌های ایجاد شده و همچنین افزایش آگاهی افراد نسبت به این روش درمانی می‌باشد. باید قبول کرد که افراد مشهور و ستاره‌ها نیز معمولاً مشکلاتی را تجربه می‌کنند که برای افراد عادی نیز ایجاد می‌شوند؛ ازجمله ریزش مو. البته با در نظر گرفتن این که ظاهر این افراد نقش مهمی را در موفقیت آن‌ها بازی می‌کند، این افراد باید هرچه سریع‌تر و به بهترین نحو ممکن، ریزش موی خود را درمان کنند.

اگر شما مردی جوان با مشکل نازکی مو هستید، نباید از ظاهر خود خجالت بکشید و ناراحت باشید. شما تنها نیستید و مردان زیادی هستند که در سنین 20 تا 40 سالگی موهای خود را از دست می‌دهند. این نوع ریزش موی مردانه نشانه‌ای از پیری و سالخوردگی نیست. مردان مشهوری هستند که عمل کاشت مو را انجام داده‌اند. به‌هرحال این افراد باید برای داشتن ظاهری خوب و زیبا تمام تلاش خود را به‌کارگیرند.

متخصصان مجرب ما در  مرکز تخصصی موی رازی با بهره‌گیری از بهترین روش‌های پیوند موی طبیعی،  ظاهری زیبا را به شما هدیه خواهند داد. همانطور که افراد مشهوری برای کاشت موی خود به ما اعتماد کردند شما نیز با خاطری آسوده درصدد رفع مشکل کم مویی خود برآیید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت می‌توانید با شماره ‌۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹  تماس حاصل نمایید.

اهمیت کاشت مو در افراد مشهور


مهم نیست که ظاهر شما چگونه باشد، داشتن موهای پرپشت همیشه برای جلب‌توجه مخاطب اهمیت بالایی دارد. این روزها مردان طاس جذاب و باهوش به نظر می‌رسند، البته هیچ چیز جای موهای پرپشت بر روی سر را نمی‌گیرد. بااین‌حال، ریزش موی زودرس یک عارضه‌ی شایع بوده و بسیاری از افراد را درگیر می‌کند و بنابراین نباید از آن خجالت کشید. همچنین، طاسی و ریزش مو به‌عنوان نشانه‌ای از سالخوردگی در نظر گرفته نمی‌شود. این عارضه در بین مردان 20 تا 40 ساله شایع است.

افراد مشهوری ازجمله احسان علیخانی، یحیی گل محمدی، سید جلال حسینی و غیره از کسانی هستند که عمل کاشت مو را برای درمان ریزش موی زودرس انتخاب کرده‌اند. کاشت مو می‌تواند هزینه‌بر و دردناک باشد ولی از این گذشته، حفظ ظاهر زیبا و جذاب اهمیت زیادی دارد. البته ممکن است شما افراد مشهور زیادی را ببینید که به‌عنوان یک ظاهر خاص، موهای خود را می‌تراشند، ولی چه کسی رشد موهای زیبا و پرپشت را دوست ندارد.

کاشت موی احسان علیخانی و سایر افراد مشهور و میزان طبیعی بودن آن

کاشت موی احسان علیخانی و سایر افراد مشهور و میزان طبیعی بودن آن

کاشت مو در میان افراد مشهور تنها به بازیگران تلویزیون و ستاره‌های سینما محدود نبوده و همه‌ی افرادی که در انظار عمومی ظاهر می‌شوند این روش را انتخاب می‌کنند. ورزشکاران معروف، سیاستمداران، طراحان مد و لباس، موسیقی‌دان‌ها و امروزه حتی بازرگانان معروف، اهمیت مو بر روی ظاهر خود را درک کرده‌اند.

نرخ موفقیت عمل جراحی کاشت مو


نرخ موفقیت عمل جراحی کاشت مو

میزان موفقیت عمل کاشت مو، پس از ظاهر شدن آثار آن و رشد کامل موها که ممکن است تا یک سال طول بکشد، مشخص می‌شود. میزان موفقیت عمل توسط خود بیمار و بسته به انتظارات او مشخص می‌شود که برآورده کردن این انتظارات مهم‌ترین هدف جراح می‌باشد. در طی جلسه‌ی مشاوره، زمانی که بیمار برای اولین بار به پزشک مراجعه می‌کند، اولین سؤال او در مورد میزان موفقیت و نتیجه‌ی عمل است که ما در پاسخ او می‌گوییم میزان موفقیت عمل به انتظارات بیمار و کیفیت موی پیوند زده‌شده بستگی دارد.

در یک فرد غیر سیگاری، در حدود 95 تا 98 درصد از پیوندها با موفقیت رشد کرده و بهترین نتایج را ایجاد می‌کند.

کلید انجام یک عمل کاشت موی موفق، به دو عامل بستگی دارد. اول، تعداد فولیکول‌های موی در دسترس برای انجام پیوند و زیست پذیری آن‌ها و دوم، مهارت و تجربه‌ی جراح و محل قرارگیری موهای پیوند شده بر روی سر. ما میزان موفقیت عمل کاشت مو را بر این اساس می‌سنجیم که فرد یک سال بعد از انجام عمل، دیگر به‌صورت روزانه به موهای خود فکر نکند. بسیاری از بیماران می‌گویند که افراد دیگر متوجه عمل کاشت موی آن‌ها نشده و میزان موفقیت عمل کاشت مو، به افزایش اعتمادبه‌نفس در خود فرد بستگی دارد.

 

روش‌های رایج برای عمل کاشت مو


برداشتن پوست سر برای عمل پیوند مو

برداشتن پوست سر یکی از اولین روش‌های استفاده‌شده برای پیوند موست که نتایج قابل قبولی را ایجاد کرده است. در این روش، پوست سر در محل ریزش مو با کمک عمل جراحی برداشته می‌شود.

در بیشتر موارد، این ناحیه عبارت است از شقیقه‌ها و بالای سر. زمانی که پوست این ناحیه برداشته شود، پوست مناطق دور سر که هنوز مو دارد بر روی این ناحیه کشیده شده و پوست برداشته‌شده را جایگزین می‌کند.

پیوند مو در واحدهای فولیکولی (FUT)

در چند دهه‌ی اخیر، ترمیم مو به روش FUT، یکی از رایج‌ترین و موفق‌ترین روش‌های کاشت مو بوده است. این روش نه‌تنها ظاهری طبیعی را در موهای فرد ایجاد کرده، بلکه به آن‌ها این اجازه را می‌دهد که رفتاری همانند موهای طبیعی داشته باشند.

در روش FUT، مو در واحدهای فولیکولی طبیعی پیوند زده می‌شود. در ابتدا، یک نوار از موهای اطراف سر برداشته‌شده و به واحدهای فولیکولی کوچک‌تر تقسیم می‌شود. سپس این واحدها همانند موهای طبیعی بر روی پوست سر تقسیم می‌شوند.

برداشت فولیکول‌های مو (FUE)

این روش شباهت زیادی به روش FUT دارد و تفاوت آن با FUT این است که در این روش، نیازی به برداشتن یک نوار از موهای فرد نیست. درواقع در روش FUE، فولیکول‌های تکی مو از پشت و کنار سر فرد برداشته‌شده در محل ریزش مو پیوند زده می‌شوند.

کاشت مو

هزینه‌های عمل کاشت مو


هزینه‌ی دقیق عمل‌ ترمیم مو تحت اثیر عوامل مختلفی قرار می‌گیرد. اصلی‌ترین عواملی که می‌توانند بر روی هزینه‌ی عمل کاشت مو تأثیر بگذارند عبارت‌اند از:

  • تعداد پیوندها
  • نوع پیوندها
  • تعداد جلسات درمانی موردنیاز

 

Call Now Buttonتماس و مشاوره