کاشت مو در افراد مشهور (احسان علیخانی، یحیی گل محمدی و …)

کاشت مو در افراد مشهور (احسان علیخانی، یحیی گل محمدی و …)

در چند سال اخیر، عمل کاشت مو به طرز گسترده‌ای رواج یافته است. این امر به دلیل پیشرفت متدهای کاشت مو، کاهش زخم‌های ایجاد شده و افزایش آگاهی افراد نسبت به این روش درمانی اتفاق افتاده است. باید توجه داشت که حتی افراد مشهور و ستاره‌ها نیز در برخی مواقع با مشکل ریزش مو روبرو می‌شوند که برای افراد عادی نیز قابل تجربه است. با توجه به اینکه ظاهر برای این افراد نقش مهمی در موفقیت آن‌ها ایفا می‌کند، آن‌ها نیاز دارند که به سرعت و به بهترین شکل ممکن مشکل ریزش موی خود را درمان کنند.

اگر شما مردی جوان با مشکل نازکی مو هستید، نباید از ظاهر خود خجالت بکشید و ناراحت باشید. شما تنها نیستید و مردان زیادی هستند که در سنین 20 تا 40 سالگی موهای خود را از دست می‌دهند. این نوع ریزش موی مردانه نشانه‌ای از پیری و سالخوردگی نیست. مردان مشهوری هستند که عمل کاشت مو را انجام داده‌اند. به‌هرحال این افراد باید برای داشتن ظاهری خوب و زیبا تمام تلاش خود را به‌کارگیرند.

متخصصان مجرب ما در  مرکز تخصصی موی رازی با بهره‌گیری از بهترین روش‌های پیوند موی طبیعی،  ظاهری زیبا را به شما هدیه خواهند داد. همانطور که افراد مشهوری برای کاشت موی خود به ما اعتماد کردند شما نیز با خاطری آسوده درصدد رفع مشکل کم مویی خود برآیید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت می‌توانید با شماره ‌۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹  تماس حاصل نمایید.

اهمیت کاشت مو در افراد مشهور


مهم نیست که ظاهر شما چگونه باشد، داشتن موهای پرپشت همیشه برای جلب‌توجه مخاطب اهمیت بالایی دارد. این روزها مردان طاس جذاب و باهوش به نظر می‌رسند، البته هیچ چیز جای موهای پرپشت بر روی سر را نمی‌گیرد. بااین‌حال، ریزش موی زودرس یک عارضه‌ی شایع بوده و بسیاری از افراد را درگیر می‌کند و بنابراین نباید از آن خجالت کشید. همچنین، طاسی و ریزش مو به‌عنوان نشانه‌ای از سالخوردگی در نظر گرفته نمی‌شود. این عارضه در بین مردان 20 تا 40 ساله شایع است.

بعضی از افراد مشهور، از جمله احسان علیخانی، یحیی گل محمدی، سید جلال حسینی و سایرین، برای درمان ریزش زودرس مو، اقدام به عمل کاشت مو کرده‌اند. این عمل ممکن است هزینه‌بر و دردناک باشد، اما حفظ ظاهر زیبا و جذاب برای بسیاری از افراد اهمیت بالایی دارد. البته، افراد مشهور زیادی را هم ممکن است ببینید که به عنوان یک استیل خاص، موهای خود را تراشیده‌اند، اما هیچ کسی نمی‌تواند از رشد موهای زیبا و پرپشت ناخوشحال باشد.

کاشت موی احسان علیخانی و سایر افراد مشهور و میزان طبیعی بودن آن

کاشت موی احسان علیخانی و سایر افراد مشهور و میزان طبیعی بودن آن

کاشت مو در میان افراد مشهور تنها به بازیگران تلویزیون و ستاره‌های سینما محدود نبوده و همه‌ی افرادی که در انظار عمومی ظاهر می‌شوند این روش را انتخاب می‌کنند. ورزشکاران معروف، سیاستمداران، طراحان مد و لباس، موسیقی‌دان‌ها و امروزه حتی بازرگانان معروف، اهمیت مو بر روی ظاهر خود را درک کرده‌اند.

نرخ موفقیت عمل جراحی کاشت مو


نرخ موفقیت عمل جراحی کاشت مو

موفقیت عمل کاشت مو بعد از ظاهر شدن نتایج و رشد کامل موها، که ممکن است تا یک سال طول بکشد، تعیین می‌شود. در واقع، میزان موفقیت عمل کاشت مو به انتظارات بیمار و کیفیت موهای پیوند زده‌شده بستگی دارد و برآورده کردن این انتظارات، هدف اصلی جراح می‌باشد.

در جلسه مشاوره اولیه که بیمار برای ملاقات با پزشک مراجعه می‌کند، یکی از سؤالات اولیه او مربوط به میزان موفقیت و نتیجه عمل است. ما در پاسخ به این سؤال، بیان می‌کنیم که میزان موفقیت عمل کاشت مو به انتظارات بیمار و کیفیت موهای پیوند زده‌شده وابسته است. در فردی که سیگار نمی‌کشد، حدود 95 تا 98 درصد از پیوندها با موفقیت رشد می‌کنند و نتایج بهتری به دست می‌آورد.

برای داشتن یک عمل کاشت مو موفق، دو عامل اساسی وجود دارد. اولین عامل، تعداد فولیکول‌های موی قابل استفاده برای پیوند و زیست پذیری آنهاست و دومین عامل، مهارت و تجربه جراح و نحوه قرارگیری موهای پیوند شده بر روی سر است. ما میزان موفقیت عمل کاشت مو را بر اساس این سنجیده می‌کنیم که یک سال پس از انجام عمل، فرد دیگر به طور روزانه به موهای خود فکر نکند. بسیاری از بیماران گزارش می‌دهند که افراد دیگر آگاهی ندارند که آن‌ها عمل کاشت مو را انجام داده‌اند و افزایش اعتمادبه‌نفس فردی نیز در میزان موفقیت عمل کاشت مو تأثیرگذار است.

 

روش‌های رایج برای عمل کاشت مو


برداشتن پوست سر برای عمل پیوند مو

برداشتن پوست سر یکی از روش‌های اولیه استفاده شده برای انجام پیوند مو است که نتایج قابل قبولی ایجاد کرده است. در این روش، با استفاده از جراحی، پوست سر در منطقه‌ای که موها ضعیف هستند، برداشت می‌شود.

بیشترین ناحیه‌های برداشت پوست سر شامل شقیقه‌ها و بخش بالای سر است. هنگامی که پوست از این ناحیه برداشت می‌شود، پوست دیگر مناطق سر که هنوز دارای مو هستند، بر روی این ناحیه قرار می‌گیرد و پوستی که برداشت شده است جایگزین می‌شود.

پیوند مو در واحدهای فولیکولی (FUT)

در چند دهه‌ی اخیر، ترمیم مو به روش FUT، یکی از رایج‌ترین و موفق‌ترین روش‌های کاشت مو بوده است. این روش نه‌تنها ظاهری طبیعی را در موهای فرد ایجاد کرده، بلکه به آن‌ها این اجازه را می‌دهد که رفتاری همانند موهای طبیعی داشته باشند.

در روش FUT، مو در واحدهای فولیکولی طبیعی پیوند زده می‌شود. در ابتدا، یک نوار از موهای اطراف سر برداشته‌شده و به واحدهای فولیکولی کوچک‌تر تقسیم می‌شود. سپس این واحدها همانند موهای طبیعی بر روی پوست سر تقسیم می‌شوند.

برداشت فولیکول‌های مو (FUE)

این روش شباهت زیادی به روش FUT دارد و تفاوت آن با FUT این است که در این روش، نیازی به برداشتن یک نوار از موهای فرد نیست. درواقع در روش FUE، فولیکول‌های تکی مو از پشت و کنار سر فرد برداشته‌شده در محل ریزش مو پیوند زده می‌شوند.

کاشت مو

هزینه‌های عمل کاشت مو


هزینه‌ی دقیق عمل‌ ترمیم مو تحت اثیر عوامل مختلفی قرار می‌گیرد. اصلی‌ترین عواملی که می‌توانند بر روی هزینه‌ی عمل کاشت مو تأثیر بگذارند عبارت‌اند از:

  • تعداد پیوندها
  • نوع پیوندها
  • تعداد جلسات درمانی موردنیاز

 

Call Now Buttonتماس و مشاوره