چاق شدن ساق پا با پروتز تزریق چربی و ژل

چاق شدن ساق پا با پروتز تزریق چربی و ژل

ظاهر براق و شاداب پاها نشانه‌ای از سلامت مردان و زنان است. پاهای زیبا، نرم و متعادل، ظرافت را با زیبایی همراه می‌سازد. البته هماهنگی و تناسب پاها با بقیه اندام‌ها و حرکات بدن نیز مهم است. پاهای چاق ممکن است برای خانم‌هایی که لگن پهنی دارند، زیبا باشد. اصلاح شکل پاها یکی از اهداف تزریق چربی و ژل است. ظاهر خمیده و لاغر ساق پا را می‌توان با تزریق چربی اضافی از مناطق شکم، کمر و ران‌ها و یا استفاده از تزریق ژل برطرف کرد.

پروتز ساق پا برای بهبود فرم پاهای لاغر و خمیده استفاده می‌شود. اگر می‌خواهید پاهای شما خوش‌فرم و چاق‌تر باشند، مرکز تخصصی موی رازی گزینه خوبی برای رسیدن به این هدف است. کلینیک ما یکی از پیشگامان جراحی ساق پا در جهان است که همچنان در حال به روزرسانی تکنیک‌های جدید در این زمینه می‌باشد.

با تکنیک‌های جدید و خدمات زیبایی ما می‌توانید به اهداف و نتایج دلخواه خود دست یافته و ساق پاهایی زیبا و طبیعی داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر دراین زمینه و آگاهی از ساعات کار کلینیک و نیز دریافت نوبت مراجعه می‌توانید با شماره‌ ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ حاصل نمایید. همکاران ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

افراد مناسب برای چاق کردن ساق پا چه کسانی هستند؟


افراد مناسب برای چاق کردن ساق پا چه کسانی هستند؟

روش چاق کردن ساق پا برای مردان و زنان سالمی طراحی شده است که تمایل دارند عضلات ساق پای آنها ظاهری پُر و ورزیده داشته باشد. بسیاری از این افراد دارای ساق پای موسوم به “پای مرغ” یا “پاهای لاغر” هستند، زیرا ساق پای آنها کوچک است و یا پرانتزی به نظر می‌رسد. این افراد ممکن است به دلیل توهین یا تمسخر دیگران، خود را از فعالیت‌هایی مانند رفتن به استخر، پوشیدن شلوارک و یا دامن کوتاه محروم ‌کنند. همچنین تصور می‌شود که این بیماران دارای پاهای پرانتزی هستند، زیرا پا یا مچ پای آنها بسیار نازک است و این موضوع باعث عدم تناسب در بخش انتهایی پا می‌شود. جراحی ساق پا می‌تواند به عنوان یک عمل ترمیمی و یا یک عمل زیبایی انجام ‌شود. بیماری یا آسیب‌دیدگی می‌تواند منجر به آتروفی ماهیچه ساق پا یا دفورمه شدن و بدشکلی ‌ساق پا شود. گاهی اوقات، ماهیچه‌های ساق پا تا حد مطلوب و دلخواه برخی از بیماران، رشد نمی‌کند. این روش برای چاقی ساق پا سبب بهبود تعادل و تناسب پاها شده و نتایج دائمی را بدون زخم و اسکار ارائه می‌‌دهد.

تزریق چربی برای چاقی ساق پا


تزریق چربی روش قدرتمندی برای انتقال چربی از نواحی که دارای چربی هستند به هر قسمتی در بدن بیمار است. بخشی از فرآیند، به انتقال چربی و تزریق آن اختصاص می‌یابد. شایع‌ترین مناطق انتقال چربی شامل صورت، سینه، پشت، باسن، ساق و مچ پا می‌باشد. تزریق چربی به پاها بسیار معمول است، اما نیازمند تجربه و مهارت فراوان جراح دارد.

 

 

تزریق چربی چگونه انجام می‌شود؟

ابتدا چربی از یک قسمت از بدن شما استخراج شده، پس از شسته و تمیزشدن، با دقت توسط یک سوزن ویژه به نواحی موردنظر دوباره تزریق می‌شود. برای رسیدن به نتیجه مورد نظر ممکن است تکرار تزریق چربی تا چندین بار لازم باشد. تزریق چربی را می‌توان به عنوان یک فرآیند سه مرحله‌ای توضیح داد: (۱) استخراج (۲) تصفیه و انتقال (۳) تزریق.

استخراج چربی: شما به همراه جراح خود مناطق استخراج چربی را انتخاب خواهید کرد. جراح پس از بی‌حسی موضعی، چربی استخراج شده را تزریق خواهد کرد. برای استخراج چربی، جراح ابتدا برش کوچکی را در ناحیه دارای چربی‌ ایجاد خواهد کرد و با استفاده از روش استریل، یک کانول متصل به یک سرنگ را وارد کرده و به دقت چربی را استخراج خواهد کرد. (لیپوساکشن).

پالایش و انتقال: هنگامی که چربی به اندازه کافی از ناحیه اهدایی بدن به دست آمد، جراح پس از پردازش و آماده سازی سلول‌های چربی، آنها را به سرنگ کوچکی که برای تزریق چربی استفاده می‌شود، انتقال خواهد داد. تصفیه و پالایش سلول‌های چربی ممکن است نیازمند استفاده از یک سانتریفیوژ و چرخش چربی‌ها و یا نیازمند فرایند فیلتراسیون برای حذف ناخالصی‌ها باشد.

تزریق چربی: در این مرحله، منطقه تعیین شده برای دریافت چربی آماده خواهد شد. جراح یک سوزن یا کانول مخصوص را در برشی که در ساق پا ایجاد شده است، وارد می‌کند. سوزن تزریق معمولاً چند بار در این مناطق وارد می‌شود تا چاقی ساق پا به اندازه مطلوب برسد. هر بار که سوزن یا کانول وارد می‌شود، یک ردیف از بسته‌های کوچک بافت چربی با دقت در بافت طبیعی پا نهاده می‌شود. این فرایند تا زمانی تکرار می‌شود که اصلاح مورد نظر به دست آید و یک شبکه از چربی پیوندی ایجاد شود. برخی از جراحان برای ایجاد یک کانتور رضایت‌بخش، ماساژ مناطق تزریق چربی را توصیه می‌کنند. اما جراحان دیگر روش جای‌گذاری و نهادن سلول‌های چربی برای ایجاد کانتور مناسب را ترجیح می‌دهند. جراح ممکن است پانسمان یا بانداژ را بر منطقه تزریق قرار دهد.

هدف جراح پلاستیک زیبایی و تمام دستیاران در این کلینیک، کمک به شما برای دستیابی به نتایج زیبا و طبیعی و همچنین داشتن تجربه یک درمان آسان و راحت است.

تزریق چربی برای چاق کردن ساق پا چگونه انجام می‌شود؟

آیا تزریق چربی با برش‌ و اسکار همراه است؟

تنها زخم و اسکار شما ممکن است در مرحله‌ی لیپوساکشن باشد که برای استخراج چربی از مناطق اهدایی بدن شما ایجاد می‌شود.

  • از آنجا که برش‌های لیپوساکشن کوچک هستند، اسکارهای حاصل از آن نیز کوچک است و در مناطق مخفی ایجاد می‌شود. گاهی اوقات بسته به محل ذخایر چربی در بدن شما، این برش‌ها نمی‌تواند مخفی شود.
  • مقدار یا درجه‌ زخم یا اسکار بستگی به روش جراح و گرایش ژنتیکی شما دارد.
  • اکثر اسکارهای لیپوساکشن محو شده و در طول زمان به ندرت قابل مشاهده خواهند بود. اگر از یک کانول لیپوساکشن بزرگ استفاده شود و بیمار دارای پوست تیره باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که زخم و اسکارهای لیپوساکشن، قابل مشاهده باشند.
  • دو نوع از علائم می‌تواند پس از لیپوساکشن بر روی پوست باقی بماند. یکی اسکار محل برش و دیگری “دیس کرومی” یا اختلالات رنگدانه‌ای پوست که به شکل نقاط تیره (هیپرپیگمانتاسیون) و یا روشن (هیپوپیگمانتاسیون) بر روی پوست ظاهر می‌شود.

نتایج تزریق چربی تا چه مدت دوام خواهد داشت؟

انتظار می‌رود مناطق تزریق چربی، نرم‌تر و چاق‌تر شده و ظاهری شاداب و جوان به پاهای شما بدهد. حتی ممکن است شاهد بهبودی در بافت پوست ساق پای خود باشید.

  • بقا و طول عمر سلول‌های چربی بستگی دارد به مهارت‌ جراح، نحوه‌ استخراج چربی و تصفیه آن و اینکه عمل تزریق چگونه انجام شود. موفقیت تزریق چربی نیازمند مهارت‌های بسیار پیشرفته جراح و تجربه و دانش او در این زمینه می‌باشد.

مراقبت‌های پس از تزریق چربی به ساق پا

بعد از جراحی، با شما تماس خواهیم گرفت و در مرحله اولیه، یک برنامه پیگیری دقیق را برای شما معین خواهیم کرد. دستورالعمل‌هایی در مورد محدودیت فعالیت، مراقبت از زخم و داروهای بعد از عمل را به طور مفصل به شما اطلاع خواهیم داد. نظارت بر پیشرفت شما بعد از جراحی بسیار مهم است. در اوایل دوره بعد از عمل (یا بعداً) ممکن است عوارضی غیر معمول رخ دهد. مراقبت‌های بعد از تزریق چربی برای چاقی ساق پا متفاوت است. به طور کلی، دوره نقاهت پس از تزریق چربی، کمتر است و بهبودی آن سریعتر خواهد بود. به بیماران خود توصیه می‌کنیم که در صورت وجود هرگونه مشکل و یا نگرانی بعد از جراحی، با کلینیک ما تماس حاصل نمایند.

تزریق ژل برای چاق شدن ساق پا


ژل‌های تزریقی به عنوان محصولاتی تعریف شده‌اند که در لایه درم پوست بیماران تزریق شده و یا نهاده می‌شود. طبق دستور، بیماران باید از دستکاری مناطق تحت درمان خودداری کنند، زیرا ژل تزریق شده ممکن است جابجا شود. بهترین راه برای کاهش التهاب این است که بلافاصله یک بسته یخ بر مناطق تحت درمان قرار داده شود. تزریق ژل، یک روش متداول برای چاقی ساق پاست، اما گران‌تر از تزریق چربی می‌باشد. لذا بسیاری از بیماران تزریق چربی را ترجیح می‌دهند.

Call Now Buttonتماس و مشاوره