پروتز،برجسته و بزرگ (قلوه‌ای) کردن لب با تزریق ژل؛ قیمت، مزایا و عوارض

پروتز،برجسته و بزرگ (قلوه ای)کردن لب با تزریق ژل؛قیمت،مزایا و عوارض

برای افزایش جذابیت صورت خود می‌توانید با تزریق ژل لب، لب‌های برجسته و قلوه‌ای داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرز کار این ژل‌ها برای افزایش جذابیت و زیبایی لب‌های خود می‌توانید عکس‌های قبل و بعد از تزریق ژل در کلینیک ما را مشاهده کرده و نکات و روش درمان ما را مطالعه نمایید.

در مرکز تخصصی رازی، هدف ما بهبود زیبایی چهره از طریق بزرگ و برجسته کردن لب‌هاست، تا حدی که متناسب با بقیه صورت شما بوده و لب بالا متناسب با لب پایین باشد. تلاش ما ایجاد لب‌هایی قلوه‌ای، جذاب و طبیعی است، به نحوی که مانند لب‌های خودتان به نظر برسد.

اگر دوست دارید لب‌های خود را بدون جراحی برجسته و خوش فرم کنید، مشاورین ما در مرکز تخصصی رازی آماده ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی‌های لازم در این زمینه به شما هستند. جهت رزو نوبت می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل نمایید.

 

 

حجم دادن به لب‌ها با تزریق ژل


حجیم کردن لب‌ها، به معنای تزریق استراتژیک ژل به بخش‌های مختلف لب و مناطق اطراف آن است، با هدف قلوه‌ای کردن، تغییر شکل، ایجاد تقارن و افزایش حجم و بهبود ظاهر زیبایی لب‌ها. این تزریق حتی می‌تواند به جلوگیری از ایجاد چین و چروک‌های دور دهان کمک کند، زیرا بهبود و تقویت پوست اطراف لب باعث کاهش احتمال ظهور چین و چروک می‌شود. با پیشروی سن، لب‌ها به طور طبیعی حجم آن‌ها را از دست می‌دهند و تزریق ژل می‌تواند حجم از دست رفته را جبران کرده و ظاهر جوان‌تری به لب‌ها ببخشد.

افزایش حجم لب‌ها تنها مربوط به قسمت قرمز لب نیست، بلکه تزریق ژل به اطراف لب نیز می‌تواند به همان اندازه مهم باشد. به عنوان مثال، اصلاح چروک‌های سطحی بالای لب بالا یا لیفت و کشیدن گوشه‌های دهان نیز می‌تواند همچنان اهمیت زیادی داشته باشد. اصلاح یکی از این عوامل بدون در نظر گرفتن دیگری ممکن است باعث عدم تعادل در شکل کلی لب شود.

 

 

برجسته کردن لب با تزریق ژل چگونه انجام می‌شود؟


برجسته کردن لب با تزریق ژل چگونه انجام می‌شود؟

حجیم کردن لب معمولاً با تزریق ژل انجام می‌شود. انواع مختلفی از ژل وجود دارد و نتایج آن بسته به نوع ژل مورد استفاده می‌تواند موقت یا دائم باشد. هر کدام از این ژل‌ها دارای جوانب مثبت و منفی بوده و منطبق با نیازهای افراد مختلف استفاده می‌شوند.

مرحله‌ی اول، شامل یک جلسه‌ی مشاوره و گفتگو در مورد اهداف شما از بزرگ کردن لب‌های خود و نتایجی را که می‌توان به دست آورد، می‌باشد. توجه داشته باشید که‌ ‌این کار بر اساس ساختار لب‌ شما انجام می‌شود و نمی‌توان ساختار لب را به طور کامل تغییر داد. صرفاً می‌توان فرمی پُرتر، جذاب و جوان را به لب‌های شما بخشید.

 

 

در اغلب موارد، تکنیک ما استفاده از یک کانول (بلانت سوزن‌دار) به جای یک سوزن تیز می‌باشد. این ابزار به طور قابل توجهی میزان تورم و کبودی را کاهش می‌دهد، درنتیجه در بسیاری از موارد دوره‌ی استراحت و بهبودی ممکن است به حداقل برسد.

با تزریق ژل چه قسمت‌هایی از لب را می‌توان حجیم کرد؟


با تزریق ژل چه قسمت‌هایی از لب را می‌توان حجیم کرد؟

تزریق ژل به قسمت گوشتی لب، که رایج‌ترین منطقه برای افزایش حجم است، باعث برجسته شدن و برآمدگی لب‌ها می‌شود. این تزریق معمولاً بر روی لب بالا و پایین به صورت همزمان انجام می‌شود تا تعادل طبیعی بین دو لب حفظ شود.

حاشیه قرمز لب، که نقطه اتصال بین بخش قرمز و سفید لب است، با تزریق ژل در این منطقه، حجم آن افزایش می‌یابد. این عمل باعث تعریض خطوط مرزی لب می‌شود و ظاهری شبیه به کشیدن خط لب در هنگام آرایش را به ارمغان می‌آورد.

همچنین، اصلاح چروک‌ها و خطوط عمودی در لب بالا (در صورت وجود) نیز در فرآیند پروتز لب بسیار مهم است. این منطقه معمولاً مشکل اصلی و نگرانی بیماران است و با تزریق انواع ژل‌ها می‌توان آن را صاف و برطرف کرد.

نقطه‌ی اتصال گوشه‌های دهان را (که در دو گوشه‌‌ی دهان قرار گرفته‌اند) نیز می‌توان با تزریق ژل پر کرد. اندازه‌ی این منطقه معمولاً با افزایش سن و تاثیر نیروی گرانش بر پوست گونه‌ها افزایش می‌یابد. پر کردن این منطقه موجب می‌شود گوشه‌های لب به سمت بالا متمایل شود و ظاهری مثبت‌تر و شادتر به چهره بدهد.

منطقه‌ی فرورفته‌ی لب بالا از دو خط در مرکز لب بالایی تشکیل شده که به بینی متصل می‌شود. با حجیم کردن این منطقه‌ می‌توان فرم و انحنای بیشتری به لب بالا داد و جذابیت لب را بهبود بخشید.

کمان لب بالا و یا منطقه V شکل در مرکز لب بالا را نیز می‌توان با تزریق ژل حجیم‌تر کرد. این کار باعث می‌شود شکل V برجسته‌تر گردد. اگرتزریق در منطقه‌ی V همراه با تزریق منطقه‌ی فرورفته‌ی لب بالا انجام شود، می‌توان به شکل کلی دلپذیر و زیبای لب بالا دست یافت.

چه لب‌هایی زیبا و جذاب هستند؟


چه لب‌هایی زیبا و جذاب هستند؟

این مسئله بستگی به سلیقه‌ شخصی و ترجیح فرد دارد. پزشکان ما مدت زمانی را برای گفتگو و بحث در مورد نیازهای شما و نتایج دلخواهتان اختصاص می‌دهند.

با این حال، ایجاد لب‌هایی که با چهره‌ی شما تناسب داشته باشد، بسیار مهم است. طبق اصول زیبا شناسی، برای افراد دارای چهره، چشم و بینی کوچک‌تر، لب‌های کوچک‌تر مناسب‌ است. افزایش حجم بیش از حد لب‌ها در چنین افرادی می‌تواند ظاهری غیرجذاب یا غیر طبیعی ایجاد کند.

به عنوان یک قاعده کلی، لب پایین باید بزرگتر از لب بالا باشد و در نمای نیم رخ، لب بالا باید کمی جلوتر از لب پایین باشد.

همچنین جلوگیری از ایجاد حالت لب ماهی یا لب اردک بسیار اهمیت دارد. افراد بدون صلاحیت و بی‌تجربه در این زمینه اغلب با تزریق بیش از حد ژل در نقاط خاصی از لب، این ظاهر نازیبا را ایجاد می‌کنند.

عوارض جانبی پروتز لب‌ها چیست؟


ورم یکی از عوارض تزریق ژل گونه ، چانه و … است که در فرآیند پروتز لب با تزریق چربی باعث تورم لب‌ها نیز می شود. این تورم ممکن است ۳ تا ۱۴ روز باقی بماند. با این حال، این تورم تنها پس از چند روز به میزان قابل توجهی فروکش خواهد کرد. معمولاً تزریق به قسمت گوشتی لب، تورم بیشتری تولید می‌کند. نوع ژلی که استفاده می‌شود نیز تا حدی درجه تورم را تعیین می‌کند.

در برخی موارد، کبودی نیز ممکن است درنتیجه‌ی تزریق بروز کند.

گاهی اوقات، حجیم کردن لب‌ها ممکن است باعث بروز تبخال شود. در این صورت، باید به پزشک خود اطلاع دهید تا قرص ضد ویروس تبخال را برای شما تجویز کند.

همه این عوارض جانبی با استفاده از یک کانول به جای یک سوزن، به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.

چه کارهایی را باید پس از تزریق ژل به لب‌های خود انجام دهید؟


  • بلافاصله پس از تزریق تورم رخ خواهد داد و بسته‌های یخ می‌تواند به کاهش این تورم کمک کند. همچنین نوشیدن آب فراوان در ۲۴ ساعت اول ممکن است به کاهش تورم کمک کند.
  • در ابتدا ممکن است برای کمک به جلوگیری از خشک شدن لب‌های خود نیاز به استفاده از نرم کننده‌ی لب داشته باشید و به مدت ۱۲ ساعت نباید از مواد آرایشی لب استفاده کنید.
  • بهتر است حداقل ۴۸ ساعت بعد از درمان، از فعالیت‌های شدید جسمی و قرار گرفتن در معرض بیش از حد اشعه ماوراء بنفش خورشید جلوگیری کنید.
  • اگر وجود هر گونه توده را در لب احساس کنید، می‌توانید دو بار در روز آن را ماساژ دهید تا زمانی که حل شده و پخش گردد. اگر این توده همچنان باقی بماند، ممکن است نیاز اصلاح توسط پزشک یا پرستار داشته باشد. توده‌های ناشی از ژل‌های موقت مورد استفاده ما می‌تواند از طریق تزریق یک ماده‌ی حل کننده، برطرف گردد.

انواع ژل‌های تزریقی به لب کدامند؟


ژل‌هایی که ما اغلب استفاده می‌کنیم، متشکل از موادی هستند که به طور طبیعی در پوست یافت می‌شوند ( اما نمی‌توانیم با توجه به مقررات TGA نام واقعی این محصول را در وب سایت خود معرفی کنیم). ماندگاری تاثیرات این ژل‌ها معمولاً از ۶ تا ۱۲ ماه طول می‌کشد و ظاهر نرم و صاف یک لب طبیعی را ایجاد می‌کند، اما به اندازه سایر محصولات مشابه.موجب تورم نمی‌شود.

Call Now Buttonتماس و مشاوره