هزینه میکرونیدلینگ پوست برای کلاژن سازی و رفع چروک و اسکار صورت

هزینه میکرونیدلینگ

درمان میکرونیدلینگ برای تحریک تولید کلاژن و الاستین موثرتر از روش‌های جراحی، بازسازی پوست با لیزر و لایه‌برداری با مواد شیمیایی است و به دلیل افزایش تولید این مواد به تقویت پوست، از بین بردن چین و چروک و رفع اسکار یا جای زخم کمک می‌کند. همچنین هزینه میکرونیدلینگ فقط کسری از هزینه درمان‌های جراحی است. هزینه میکرونیدلینگ به گستردگی درمان انجام شده بستگی دارد. معمولاً 8 ـ 6 جلسه درمان حدوداً سی دقیقه‌ای انجام می‌شود و پس از آن بیمار می‌تواند با چهره‌ای جوان‌تر کلینیک را ترک کند.

جهت مشاوره میکرونیدلینگ صوت و بدن با کلینیک رازی تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ 

معیارهای تعیین هزینه روش‌های زیبایی


هزینه میکرونیدلینگ

اکثر پزشکان ترجیح می‌دهند که هزینه درمان‌های زیبایی را در وب سایت خود اعلام نکنند، البته این کار به دلیل مخفی‌کاری نیست، بلکه به این خاطر است که سایت تخصصی پزشکان عموماً به منظور ارتقاء سطح آگاهی بیماران و جلب اطمینان ایشان طراحی و راه‌اندازی می‌شود تا متقاضیان درمان سلامتی و زیبایی خود را با خاطره‌ای آسوده به دستان ماهر پزشک منتخب خود بسپارند. همچنین غیرممکن است که یک پزشک معتبر و سرشناس هزینه دقیق درمان را بدون معاینه بیمار اعلام کند، چرا که عامل‌های متعددی بر هزینه درمان اثر می‌گذارد، پزشکان طرح درمان را متناسب با نیازهای منحصر به فرد هر بیمار، آن هم پس از جلسه مشاوره و معاینه دقیق و کامل تهیه می‌کنند. هزینه هر درمان زیبایی تابعی از طول و گستردگی درمان و پیچیدگی آن است. همچنین هزینه درمان‌های زیبایی به نیازها و خواسته‌های هر بیمار بستگی دارد. موقعیت جغرافیایی کلینیک نیز بر هزینه نهایی درمان اثر می‌گذارد. هزینه خدمات تخصصی به هزینه متوسط زندگی در یک ناحیه خاص بستگی دارد، عامل‌های محلی مانند درآمد متوسط، میزان رقابت در حوزه درمان‌های زیبایی، مالیات‌های محلی و فاکتورهای دیگر بر هزینه کلی درمان در یک ناحیه خاص اثر می‌گذارد. حق‌الزحمه پزشک نیز فاکتور مهمی برای تعیین هزینه کلی درمان است. مهارت، تخصص، تجربه و اعتبار یک پزشک تاثیر قابل توجهی بر هزینه درمان دارد. اعتباری که یک پزشک به دلیل عمل‌های موفق پیشین و رضایت بیماران سابق خود به دست می‌آورد، مراجعین وی را افزایش می‌دهد، بدیهی است که برنامه چنین پزشکان سرشناسی بسیار فشرده است و ایشان حق‌الزحمه بالاتری را دریافت می‌کنند. درهر حال توصیه می‌کنیم که مهارت را فدای هزینه نکنید و همواره برای درمان به بهترین پزشک مراجعه کنید. عامل مهم دیگر محل انجام عمل است. اکثر عمل‌ها در بیمارستان و مراکز جراحی سرپایی معتبر انجام می‌شود. هزینه درمان در این محل‌ها با هم متفاوت است. هزینه متوسطی که پزشکان اعلام می‌کنند، هزینه پایه است و شامل هزینه بیهوشی یا تزریق آرام‌بخش، تجهیزات جراحی و دیگر هزینه‌های جانبی نمی‌شود. بنابراین هنگامی که می‌خواهید قیمت یک عمل خاص را برآورد کنید، باید هزینه داروهای تجویز شده، آزمایش‌ها، وسایل و گن پس از عمل را نیز در نظر بگیرید. البته هزینه درمان نباید اولویت و عامل اصلی برای انتخاب پزشک باشد، به ویژه زمانی که می‌خواهید ایمنی، سلامتی و زیبایی خود را به دستان یک پزشک بسپارید. اگر سلامتیتان به خطر بیفتد، از نتیجه درمان رضایت نداشته باشید و زیبایی چهره‌تان خدشه‌دار شود، در نهایت باید هزینه و زمان بسیار بیشتری را صرف کنید.

هزینه میکرونیدلینگ چگونه محاسبه می‌شود؟


هزینه میکرونیدلینگ چگونه محاسبه می‌شود؟

هزیه میکرونیدلینگ پوست به ناحیه مورد نظر و بزرگی آن بستگی دارد و تابعی از گستردگی درمان و ضرورت استفاده از کرم بی‌حسی است. هزینه نهایی میکرونیدلینگ به اهداف و خواسته‌های خاص هر بیمار بستگی دارد. بسیاری از کلینیک‌ها مشاوره اولیه رایگان ارائه می‌دهند، جلسه مشاوره فرصت مناسبی است تا پزشک طرح درمان را به طور سفارشی برای هر بیمار تهیه کند، به سوالات وی پاسخ دهد و هزینه میکرونیدلینگ صورت و بدن را برآورد کند.

به طور کلی باید هزینه یک جلسه درمان را در نظر بگیرید، هرچند اکثر بیماران به 5 ـ 3 جلسه درمان نیاز دارند. البته بسیاری از کلینیک‌ها برای انجام چند جلسه درمان تخفیف ارائه می‌دهند. از طرفی برخی ترجیح می‌دهند که به جای مراجعه به متخصص، میکرونیدلینگ را خودشان انجام دهند، البته مزایای درمان خانگی محدودتر از درمان تخصصی است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره