لیفت و بالا کشیدن پیشانی و ابرو بدون جراحی

لیفت ابرو

با پیر و شل شدن پوست پیشانی، ابروها به سمت پایین افتاده و زیبایی و قوس جوانی خود را از دست می‌دهند. ابروها ممکن است که روی چشم افتاده و باعث تغییرات نامطلوبی روی پلک بالایی شوند. وقتی که عمل لیفت غیرجراحی ابرو که به بالا کشیدن پیشانی هم شناخته می‌شود انجام می‌شود، ابروها بالا کشیده می‌شود تا جوان‌تر به نظر برسند. لیفت ابرو یک عمل غیرتهاجمی، بدون خطرات احتمالی و بدون نیاز به بستری شدن است.

اگر انجام بالا بردن ابرو برای شما مناسب باشد، متخصصین ما در کلینیک رازی به شما عمل کم‌تهاجمی و غیرجراحی لیفت ابرو یا بالا کشیدن پیشانی را پیشنهاد خواهند داد. لیفت غیرجراحی ابرو یک عمل غیرجراحی با نتایج عالی و پر دوام است. اگر ابروهای شما حالت افتادگی پیدا کرده یا اگر آمادگی لازم برای انجام عمل‌های جراحی زیبایی را ندارید، تزریق بوتاکس، تزریق ژل و بالا بردن ابرو گزینه‌های بسیار خوبی برای شما هستند.

جهت مشاوره لیفت ابرو با کلینیک رازی تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ 

لیفت غیرجراحی ابرو چیست؟


لیفت ابرو به صورت غیر جراحی یک عمل زیبایی بوده که از طریق آن ابروهای دارای افتادگی به وسیله تزریق بوتاکس، تزریق ژل یا لیفت با نخ بالا کشیده می‌شود. عدم تقارن‌های جزئی ابروها هم با این روش درمانی به خوبی برطرف می‌شود.

درمان چگونه انجام می‌شود؟


با افزایش سن، پوست شروع به شل شدن می‌کند و حالت ارتجاعی، زیبایی و جوانی خود را از دست می‌دهد. این تغییرات مرتبط با افزایش سن باعث می‌شود که پوست در ناحیه اطراف ابروها حالت افتادگی پیدا کند و ابروها از محل جوانی خود جابجا شوند. پوست شل‌شده باعث شکل‌گیری چین و چروک در پیشانی شده و افتادگی ابروها هم باعث می‌شود تا شما پیر، خسته و حتی عصبانی و خشمگین به نظر برسید.

لیفت غیرجراحی ابرو با تزریق بوتاکس به عضلاتی که ابروها را بالا نگه می‌دارند اجازه می‌دهد که آزادانه و بدون مانع کار خود را انجام دهند در حالی که عمل غیرجراحی تزریق ژل باعث بازگرداندن حجم از دست رفته پوست می‌شود و بالا بردن با نخ هم به جابجایی ابروها و پیشانی کمک می‌کند. همه این عمل‌ها برای دستیابی به ظاهری جوان، ظریف و طبیعی انجام می‌شوند. البه با ترکیب تزریق ژل و بوتاکس نتایج مطلوب‌تری از جوانسازی پیشانی حاصل می‌شود.

برای انجام این عمل‌ها نیازی به بیهوشی نیست و فقط محل تحت درمان به وسیله کرم‌های بی‌حس کننده بی‌حس می‌شوند. سپس تزریق بوتاکس یا تزریق ژل در محل مورد درمان به وسیله چند تزریق کوچک پشت سر هم انجام می‌شوند.

مزایای انجام درمان غیرجراحی لیفت ابرو


ابروهای افتاده می‌تواند باعث ایجاد احساس پیری، خستگی یا خشم شود. با بالا کشیدن ابروها به کمک عمل غیرجراحی لیفت ابرو ظاهر شما آرام‌تر، جوان‌تر و شاداب‌تر به نظر می‌رسد. این عمل به سرعت و بدون درد انجام می‌شود و شما نیازی به گرفتن مرخصی برای انجام آن ندارید در حالی که در روش‌های سنتی بالا بردن ابرو شما باید حدود یک هفته مرخصی کاری می‌گرفتید.

چه کسانی باید تحت عمل غیرجراحی لیفت ابرو قرار گیرند؟


انجام این روش می‌تواند برای افرادی که ابروهای آنها به تازگی شروع به افتادن کرده است یا افرادی که به دنبال انجام لیفت ظریفی هستند، گزینه‌ای ایده‌آل باشد. همچنین، افرادی که تمایل به زیر تیغ جراحی ندارند یا شرایط مناسب برای انجام عمل جراحی را ندارند، می‌توانند از این روش استفاده کنند.

مراقبت‌های قبل از درمان


لطفاً در خلال جلسه مشاوره اطلاعات کاملی از وضعیت پزشکی خود به پزشک داده و به او بگویید که از انجام این عمل چه انتظاری دارید. شما باید یک هفته قبل از عمل از مصرف داروهای ضدانعقاد خون، مقادیر زیاد ویتامین E، داروهای حاوی آسپیرین و ایبوپروفن خودداری کنید. لطفاً قبل از قطع مصرف داروهای خود حتماً با پزشک مشورت کنید. شما همچنین باید از دو روز قبل از انجام عمل غیرجراحی لیفت ابرو از استعمال دخانیات پرهیز کنید.

انواع مختلف عمل‌های غیرجراحی لیفت ابرو


دو گروه از عضلات، تعیین کننده محل ابروها هستند. یک گروه از عضلات ابروها را به سمت پایین می‌کشند و یک گروه عضلات وظیفه دارند که ابروها را بالا نگه‌دارند.

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس، که یک پروتئین شل کننده طبیعی و خالص است، باعث شل شدن موقتی عضلات می‌شود. با تزریق بوتاکس به گروهی از عضلات که وظیفه پایین کشیدن ابروها را دارند، لیفت ابرو با استفاده از سم شل کننده (فلج کننده) انجام می‌شود و این اقدام باعث می‌شود عضلاتی که مسئول بالاکشیدن ابرو هستند بتوانند به آزادی و بدون مانع عمل کنند و به ابروها ظاهر طبیعی ببخشند. هزینه تزریق بوتاکس برای ابرو و پیشانی بستگی به میزان ژل تزریقی در افراد مختلف دارد و ممکن است متفاوت باشد.

تزریق ژل

اسید هیالورانیک باعث افزایش حجم زیر پوست می‌شود. با افزایش سن، ا زمیزان اسید هیالورانیک در بدن کاسته می‌شود. ژل حاوی موادی است که باعث افزایش حجم و آب (هیدراسیون) زیر پوست می‌شود.

برای بالا کشیدن ابرو در عمل غیرجراحی تزریق ژل، از ژل‌های حاوی مواد بازگردانده حجم پوست استفاده می‌شود که پوست را بالا کشیده و ابروها را در محل طبیعی و جوانی خود باز می‌گردانند.

لیفت با نخ

در هنگام لیفت با نخ، از نخ‌های نازک PDO که در زیر پوست پیشانی و ابروها قرار داده می‌شوند استفاده می‌شود. با این کار لیفت ظریفی در ناحیه تحت درمان انجام می‌شود که باعث جوان‌تر به نظر رسیدن پوست آن منطقه می‌شود.

مراقبت‌های پس از درمان


مراقبت‌های خاصی پس از این عمل نیاز نیست. ممکن است کبودی و تورم خفیفی در ناحیه درمان شده ایجاد شود که با داروهای ضدتورم و ضدکبودی بهبود می‌یابد.

عوارض جانبی


ممکن است عوارض جانبی معمول پس از عمل نظیر تورم و قرمزی پوست ایجاد شود که به راحتی با استفاده از یخ و برخی داروها قابل درمان است.

نتایج


در درجه اول، نتایج طبیعی به نظر می‌رسد. ظاهر شما کمتر خسته به نطر رسیده و پیشانی شما شاداب‌تر می‌شود. با این جوانسازی، تمام احساسات و هیجانات شما زنده می‌شود. اثربخشی درمان به ماهیت درمان بستگی دارد. نتایج حاصل از عمل غیرجراحی تزریق بوتاکس برای مدت حدود چهار ماه در صورت باقی می‌ماند در حالی که نتایج حاصل از تزریق ژل برای مدت یک تا دو سال باقی خواهد ماند. نتایج حاصل از بالا کشیدن با نخ هم تا چهار سال دوام خواهد داشت.

سئوالات رایج و متداول


آیا این عمل‌ها دردناک هستند؟

این عمل‌ها تقریباً بدون درد هستند.

انجام این عمل چقدر طول می‌کشد؟

با تقبل هزینه لیفت ابرو ، این عمل‌ها می‌تواند در کمتر از پنج دقیقه به‌طور کامل انجام شود و حداکثر زمان برای انجام آنها حدود سی دقیقه است.

آیا انجام این عمل عوارض جانبی ایجاد می‌کند؟

عوارض لیفت ابرو پس از انجام این عمل‌ها بسیار جزئی است.

من این عمل‌ها را هر چند وقت یک بار می‌توانم انجام دهم؟

بیماران می‌توانند عمل‌های غیرجراحی لیفت ابرو که باعث شل شدن عضلات می‌شود را سه مرتبه در سال انجام دهند و عمل‌های لیفت ابرو که در آنها تزریق ژل به کار برده می‌شود می‌توان یک مرتبه در سال انجام داد.

آیا عمل‌های غیرجراحی لیفت برای مردان هم قابل انجام است؟

عمل‌های غیرجراحی لیفت ابرو می‌تواند مردان را صاحب چهره‌ای آرام، پرانرژی و جوان کند.

Call Now Buttonتماس و مشاوره