لاغری موضعی و کاهش سایز: روش‌ها و مزایا

لاغری موضعی و کاهش سایز

استفاده از یک برنامه غذایی سالم و انجام تمرینات منظم، روشی بسیار مؤثر برای حفظ سلامتی و فیزیک مناسب است. با این حال، برخی اوقات تلاش‌های ما برای رسیدن به شکل دلخواه بدن کافی نیستند و نواحی مشکل‌داری ایجاد می‌شوند که با کاهش وزن به طور کامل اصلاح نمی‌شوند و ممکن است ظاهر نامتناسبی را به وجود بیاورند. علاوه بر این، افرادی که تجربه کاهش وزن قابل توجهی داشته‌اند، ممکن است با افتادگی بیش از حد پوست مواجه شوند. ولی روش‌های مختلفی وجود دارند که به بدن کمک می‌کنند تا از قدرت و ظرفیت کامل خود بهره‌برداری کند و تلاش‌های صورت گرفته برای رسیدن به شکل دلخواه به نتیجه برسد.

عمل لاغری موضعی می‌تواند شما را در بهبود و اصلاح فرم کلی بدن خود یاری دهد. دکتر جمیلی روش‌های مختلفی را برای فرم‌دهی به بدن و ایجاد ظاهری ایده‌آل و متقارن ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با بهره‌گیری از توانمندی‌های دکتر جمیلی، از اندامی‌دلخواه و چهره و سینه‌هایی برجسته با ظاهری طبیعی بهره‌مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت وقت ملاقات از طریق شماره‌ ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ با ما تماس بگیرد.

عمل لاغری موضعی بدن


روش های لاغری موضعی بدن شامل جراحی‌ها و روش‌هایی بدون جراحی‌ است که با هدف شکل‌دهی مجدد به نواحی مختلف بدن، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لیپوساکشن

لیپوساکشن

عمل لیپوساکشن به منظور حذف چربی از تقریباً هر نقطه‌ای از بدن می‌تواند به عنوان یک روش مؤثر برای لاغری موضعی استفاده شود. معمولاً، این عمل برای مناطقی مانند بازوها، پاها، باسن و نیم تنه انجام می‌شود. همچنین، این روش می‌تواند برای حذف چربی اضافه در نواحی گردن و زیر چانه نیز استفاده شود.

دکتر جمیلی این عمل را با وارد کردن یک لوله توخالی باریک به نام کانول از طریق برش‌های کوچکی که در نزدیکی ناحیه‌های تحت عمل ایجاد می‌شود، آغاز می‌کند. این کانول در سراسر لایه‌های بافت چربی حرکت می‌کند و مقدار چربی مورد نیاز را از آن منطقه استخراج می‌کند. سپس، برش‌های ایجاد شده توسط دکتر جمیلی بسته می‌شوند. روش‌های مختلفی برای انجام عمل لیپوساکشن وجود دارند و در جلسه مشاوره، دکتر جمیلی شیوه‌ای را که مناسب‌ترین است و نحوه‌ی بیهوشی را برای شما توصیه خواهد کرد. همچنین، برای بهبود و بهینه‌سازی نتایج، ممکن است عمل لیپوساکشن را به همراه روش‌های دیگری از لاغری موضعی بدن مانند ابدومینوپلاستی (جراحی زیبایی شکم)، لیفت بدن یا جراحی زیبایی صورت مانند لیفت صورت و گردن ترکیب کنید.

ابدومینوپلاستی و یا جراحی زیبایی شکم

ابدومینوپلاستی و یا جراحی زیبایی شکم

بارداری، کاهش وزن شدید، افزایش وزن و پیری می‌تواند پوست اطراف شکم را دچار شل‌شدگی و افتادگی کند. ابدومینوپلاستی  یا جراحی زیبایی شکم  می‌تواند ظاهر این نواحی دارای مشکل را بهبود بخشد و شکمی ‌سفت، باریک و موزون ایجاد کند.اغلب برای بهبود نتایج و سفت شدنِ بیشترِ پوست شکم در امتداد خطوط آن، عمل لیپوساکشن همراه با ابدومینوپلاستی کامل انجام می‌شود. ابدومینوپلاستی جزئی، و یا جراحی کوچک زیبایی شکم، روشی با حداقا تهاجم و جراحت است که برای بیمارانی که تنها به دنبال اصلاح ناحیه‌ی شکم خود هستند، بسیار توصیه می‌شود.جراحی زیبایی شکم نتایج شگفت‌انگیزی را به افرادی که خواهان شکمی‌ باریک‌تر هستند و ممکن است نتوانند با رژیم‌های غذایی و ورزش به آن دست یابند، ارائه می‌دهد. در صورتی که شما عمل جراحی بای پس معده انجام داده باشید، جراحی زیبایی شکم، درمانی عالی برای از بین بردن پوست و چربی اضافه‌ی باقی مانده اطراف ناحیه میانی شکم، خواهد بود.

لیفت کامل بدن

کاهش وزن شدید ناشی از یک رژیم غذایی یا جراحی گاستروکتومی ‌معده می‌تواند مقدار زیادی از پوست اضافه را در اطراف شکم، ران‌ها و بازوها را ایجاد کند. شل‌شدگی گسترده‌ی پوست می‌تواند بسیار ناراحت کننده باشد و موجب بروز عوارضی پزشکی مانند سلولیت و آبسه شود. جراحی برداشتن و کشیدن بافت و پوست اضافه به طرز چشمگیری می‌تواند احساس رضایت و اعتماد به نفس را بهبود بخشد و ظاهری جدید و زیبا و لاغری موضعی مطلوبی را به شما ارائه دهد.بخش عمده‌ای از پوست اضافی را می‌توان از طریق عمل جراحی کشیدن بدن اصلاح کرد، این عمل به تغییر شکل پشت، ناحیه میانی، ران‌ها و باسن کمک خواهد کرد. با ترکیب این عمل با عمل لیپوساکشن و همچنین عمل لیفت بازو می‌توان نتایج عمل لاغری موضعی را تکمیل کرد. پس از عمل، شما به تفاوت چشمگیر ایجاد شده در شکل بدن خود پی خواهید برد.

لیفت بازو

افتادگی پوست روی بازوها و ران می‌تواند ناشی از پیری و یا کاهش وزن شدید باشد. مشکل این مناطق را می‌‌توان با استفاده از عمل‌های موضعی لیفت بازو (یا براکیوپلاستی) و لیفت ران‌ها حل کرد. برای عمل لیفت بازو، دکتر جمیلی برشی را در امتداد قسمت داخلی بازو ایجاد می‌کند و پوست اضافی جدا می‌کند. پوست باقی مانده به هم کشیده شده و بسته می‌شود. نتیجه این کار بازوی سفت‌تر و صاف‌تری را ایجاد خواهد کرد.

لیفت ران (لیفت بخش پایین بدن)

عمل لیفت ران، که تای‌پلاستي یا لیفت بخش پایین بدن نیز نامیده می‌شود، از طریق ایجاد برشی در اطراف بخش پایینی کمر که از طریق آن ران، باسن و بخش پایین شکم صاف و کشیده خواهد شد. سپس پوست اضافه‌ی آن قسمت برداشته شده و محل برش با دقت بسته خواهد شد. برای دستیابی به نتایجی مطلوب‌تر می‌توان این عمل را همراه با عمل لیپوساکشن انجام داد.

لیفت و بزرگ کردن باسن

عمل لیفت باسن، روشی برای بزرگ کردن باسن است که بدون استفاده از پروتزهای مصنوعی، ظاهر جوان‌تر، جذاب‌تر و خوش‌ فرم‌تری را برای باسن ایجاد می‌کند. از آنجایی که در این عمل از چربی بدن بیمار برای عمل بزرگ کردن باسن استفاده می‌شود، این عمل روشی کاملاً طبیعی برای برجسته کردن باسن به حساب می‌آید. بسیاری از مردم خواهان انجام عمل لیفت باسن هستند زیرا که این عمل، علاوه بر باسن، فرم کلی بدن را نیز اصلاح می‌کند.

مزوتراپی

مزوتراپی

مزوتراپی درمانی پزشکی است که از طریق کاهش سلولیت‌ها و چربی‌های بدن، به نحو مؤثری به لاغری موضعی آن کمک می‌کند و از این‌ رو کاربرد آن روز به روز بیشتر می‌شود. در این عمل، داروها، ویتامین‌ها، عصاره‌های طبیعی، نوکلئوپروتیئن‌ها، مواد مغذی معدنی، عوامل هومئوپاتی، اسیدهای آمینه و مواد دیگری از طریق چندین تزریق میکروسکوپی به لایه‌ی مزودرم در بافت زیر پوست منتقل می‌شوند. تکرار این درمان به از بین رفتن چربی و سلولیت، کاهش وزن، درمان پیری پوست و پوست زائد، جوانسازی پوست دست، گردن، سر و سینه و همچنین درمان نشانه‌های اولیه‌ی ریزش مو، کمک خواهد کرد. همچنانکه که عمل مزوتراپی مستقیماً پوست یا سلولیت را درمان می‌کند و پوستی صاف‌تر ایجاد می‌کند، این عمل قادر است چربی‌های نواحی مورد نظر را کاهش دهد و نواحی شل‌شده‌ی پوست، جای جوش، علائم کشیدگی پوست و رسوب چربی را نیز اصلاح کند. علاوه بر این موارد، عمل مزوتراپی به بستری شدن، بیهوشی عمومی و زمان استراحتی نیاز ندارد و فقط ممکن است ناحیه تحت عمل برای چند ساعت، اندکی حساسیت پیدا کند که پس از آن شما قادر خواهید بود که به فعالیت‌های روزانه خود بازگردید.

عمل‌های دیگر

سایر روش‌هایی که ما برای جوانسازی صورت و بزرگ کردن سینه‌ها ارائه می‌دهیم، عبارتند از: لیفت صورت، عمل زیبایی بینی بدون جراحی، تزریق ژل، تزریق چربی، تزریق بوتاکس، بزرگ کردن سینه، پروتز سینه، و کوچک کردن سینه.

Call Now Buttonتماس و مشاوره