عمل زیبایی چانه بدون جراحی با تزریق چربی

عمل زیبایی چانه بدون جراحی با تزریق چربی

یک چانه خوب و متناسب همیشه به عنوان بخشی از زیبایی در نظر گرفته شده است. در مورد نسبت‌های دقیق چانه مطالعاتی انجام شده که توسط پزشکان و جراحان مورد استفاده قرار گرفته است. در پیشرفت‌های اخیر، جراحی زیبایی چانه با استفاده از چربی و یا تزریق ژل به چانه ، روشی نسبتاً فوری است که با حداقل خطر و ریسک، زیبایی چهره را بهبود می‌بخشد، به زمان استراحت نیازی ندارد و نتایج آن فوری هستند و حدود 12 تا 24 ماه دوام می‌آورند. بسیاری از بیماران از شکل چانه خود ناراضی هستند و از اینکه می‌فهمند با استفاده از روش‌های زیبایی‌شناسی مدرن می‌توانند شکل چانه خود را خیلی سریع بهبود بخشند، غافلگیر و خوشحال می‌شوند.

جهت مشاوره با کلینیک رازی تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ 

 

عمل زیبایی چانه با استفاده از تزریق چربی


پزشکان با استفاده از تزریق طولانی مدت چربی در روشی بدون نیاز به عمل جراحی پروتز چانه، چانه شما را متعادل، متوازن و متقارن می‌کنند. برای پُر و حجیم کردن چانه، به جای ژل می‌توان از چربی خودتان استفاده و آن را به زیر پوست چانه تزریق کرد.

مشاوره‌ی عمل زیبایی چانه

در جلسه مشاوره شما با پزشک خود ملاقات می‌کنید، او به سؤال‌های شما در مورد روش عمل پروتز چانه پاسخ می‌دهد و در مورد اهداف و انتظارات زیبایی‌شناختی‌تان با شما صحبت می‌کند. پزشک در این جلسه در مورد سابقه پزشکی، جراحی‌های قبلی که داشته‌اید، شرایط پزشکی کنونی و دیگر اطلاعات مربوط به سلامت جسمی از شما سؤال می‌پرسد. راست‌گویی شما در مورد سابقه پزشکی‌تان بسیار مهم است زیرا در هنگام ایجاد یک طرح جراحی، ایمنی مهم‌ترین عامل است.

به عنوان یک بیمارِ عمل زیبایی چانه، چندین نوع درمان برای شما موجود است. عمل زیبایی چانه می‌تواند با روش بدون جراحی و از طریق تزریق ژل به صورت و چربی انجام شود، همچنین می‌تواند با روش جراحی و از طریق کاشت یا ایمپلنت چانه انجام شود. پزشک ابعاد صورت، شُلی پوست و حجم صورت را ارزیابی می‌کند تا روش درمانی مناسبی را به شما توصیه کند. در حالی که روش عمل جراحی پروتز چانه به زمان استراحت و بهبودی نیاز دارد، اما روش بزرگ کردن چانه بدون عمل جراحی یک راه‌حل دائمی و همیشگی نخواهد بود. پزشک در جلسه مشاوره در مورد جوانب مثبت و منفی این گزینه‌های درمانی با شما صحبت خواهد کرد.

روش عمل زیبایی چانه

برای عمل زیبایی چانه صورت دو روش جراحی و غیرجراحی وجود دارد و این دو روش با هم متفاوت هستند. برای عمل غیرجراحی چانه، یک عامل بی‌حس‌کننده در محل تزریق اعمال خواهد شد تا هرگونه فشار و ناراحتی را به حداقل برساند. در روش تزریق چربی درچانه، چربی از بخش دیگری از بدن خودتان برداشته و به چانه تزریق می‌شود.

بهبودی در عمل زیبایی چانه

ممکن است روش تزریق ژل چانه تنها منجر به التهاب بسیار جزئی در محل تزریق همراه با کبودی و تورم ناچیزی شود. بروز تمام این علائم بعد از عمل انتظار می‌رود و با گذشت زمان خود به خود فروکش می‌کنند. در صورتی که هر گونه نگرانی خاصی دارید یا عوارض جانبی غیرمنتظره‌ای برای شما اتفاق افتاد، با پزشک خود تماس بگیرید.

کاندیدای مناسب برای عمل زیبایی چانه


کاندیدای مناسب برای عمل زیبایی چانه

تمامی افرادی که به عمل زیبایی چانه و یا تزریق ژل به چانه روی می‌آورند، باید دارای سلامتی کامل باشند، سیگار نکشند و انتظارات واقع‌بینانه‌ای درباره نتایج احتمالی عمل داشته باشند. همچنین، بیماران باید نگران تعادل ساختار صورت خود، فرو رفتگی چانه یا اثرات پیری بر حجم و خطوط صورتشان باشند. بهترین روش برای دست‌یابی به نتایج مطلوب، از طریق مشاوره با پزشک است که می‌تواند روش مناسب برای شما را توصیه کند.

بسیاری از بیمارانی که شرایط مناسب برای عمل جراحی زیبایی چانه و استفاده از پروتز چانه را ندارند، می‌توانند از روش‌های بدون جراحی برای دست‌یابی به نتایج مطلوب خود استفاده کنند.

مزایای عمل زیبایی چانه


عمل زیبایی چانه دارای حداقل زمان بهبودی است و می‎تواند نتایجی چشمگیر اما کاملاً طبیعی بدست دهد. با این روش، بیماران می‌توانند ناهمواری‌های ناحیه میانی صورت خود را برطرف کنند، حجم از دست رفته ناحیه چانه را بازگردانند، به حجم گونه‎ها و صورت خود اضافه کنند، شکل کلی صورت خود را متعادل کنند و به طور کلی روی صورت خود یک هماهنگی بهتری ایجاد کنند. بسیاری از بیماران عمل زیبایی چانه، زنان هستند زیرا یک چانه‌ی پُر، کامل و بلند به عنوان یک ویژگی مهم در زیبایی زنان در نظر گرفته می‌شود. در عوض بیماران مرد نیز می‌توانند با استفاده از روش زیبایی چانه، از مزیت متعادل کردن فُرم صورت بهره‌مند شوند.

سؤالات رایج


چه زمانی می‌توانم اثرات عمل زیبایی چانه را مشاهده کنم؟

فوراً! فقط اجازه دهید کمی زمان بگذرد و قرمزی و کبودی احتمالی در اطراف محل تزریق از بین برود.

شکل جدید چانه چه مدت دوام می‌آورد؟

نتایج با استفاده از حجم دهنده‌های جوودرم می‌تواند تا 24 ماه دوام بیاورد. با این حال توجه داشته باشید که سبک زندگی و نوع پوست شما روی مدت زمان دوام آوردن نتایج اثر دارد.

آیا پروتز چربی در مقابل لمس کردن سخت و برجسته می‌شوند؟

خیر. چربی های تزریق شده، بر اساس مشخصه‌های بافت و چربی بدن تزریق می شوند بنابراین پروتز فک به خودی خود سخت و برجسته نمی‌شوند.

من به چه تعداد از تزریق نیاز دارم؟

4 تا 6 تزریق یک شاخص معین است اما تعداد تزریق از یک فرد به فردی دیگر متفاوت است.

آیا روش تزریق چربی ایمن و بی‌خطر است؟

بله. از 20،000 نفر تنها 1 نفر به این روش درمانی واکنشی آلرژیک نشان می‌دهد. با این حال چربی‌ها می‌توانند با استفاده از یک تزریق دیگر برگردانده شوند اما این موارد بسیار نادر است و احتیاجی به این کار نیست. از روش تزریق چربی همچنین میتوان برای جوان سازی پوست دست استفاده نمود .

بعد از انجام تزریق چربی، چه چیزی را باید در نظر داشته باشم؟

ممکن است کمی قرمزی، کبودی یا تورم به وجود بیاید که بعد از گذشت چند ساعت یا چند روز برطرف خواهد شد. سعی کنید به مدت 24 ساعت از ورزش، گرما و الکل دوری کنید.

بعد از اینکه نتایج از بین رفت، چربی های تزریق‌شده به کجا می‌روند؟

به طور طبیعی شکسته می‌شوند و توسط پوست جذب می‌شوند.

آیا زمانی که نتایج از بین می‌روند، چانه‌ی من بدتر از قبل (قبل از درمان) خواهد شد؟

خیر. چانه شما به سادگی به حالتی برمی‌گردد که از قبل بود و شما هنوز به آن چربی تزریق نکرده بودید.

آیا در روش تزریق چربی هیچ‌گونه عوارض جانبی وجود خواهد داشت؟

محتمل‌ترین عوارض تزریق ژل در چانه ممکن مربوط به عمل تزریق به پوست است و به خود محصول ربطی ندارد. ازجمله این عوارض عبارتند از: قرمزی، تورم جزئی، خارش، حساسیت به لمس در اطراف محل تزریق ژل در چانه و وجود برآمدگی‌هایی در محل درمان شده. اکثر این عوارض را می‌توان با ماساژ دادن کاهش داد.

چه کسی باید از تزریق چربی خودداری کند؟

زنانی که باردار یا در حال شیردهی هستند، افرادی که مبتلا به آلرژی شدید یا سابقه آنافیلاکسی هستند و کسانی که از داروهای رقیق‌کننده خون مانند وارفارین و هپارین استفاده می‌کنند، باید از تزریق چربی در چانه و گونه اجتناب کنند.

عمل زیبایی چانه چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمان عمل به طرح درمانی شما بستگی دارد. عمل جراحی ایمپلنت چانه معمولاً حدود یک ساعت طول می‌کشد، در حالی که درمان بدون جراحی و با روش تزریقی می‌تواند در مدت زمان کوتاه 15 تا 30 دقیقه انجام شود.

من باید از کدام گزینه درمانی استفاده کنم: ایمپلنت، انتقال چربی یا تزریق ژل؟

گزینه‌های مختلف زیادی برای عمل زیبایی چانه یا بزرگ کردن چانه وجود دارد؛ شامل روش‌های موقت، روش‌های نیمه دائم و روش‌های دائمی مانند انتقال چربی یا ایمپلنت (کاشت) چانه. هر کدام از این گزینه‌ها مزایا و محدودیت‌های خاص خود را دارد که در جلسه مشاوره در مورد آنها و همچنین در مورد بهترین گزینه درمانی ممکن برای شما صحبت خواهد شد.

Call Now Buttonتماس و مشاوره