زیبایی شکم با وکیوم تراپی از طریق رفع سلولیت در ناحیه شکم و پهلو‌ها

زیبایی شکم با وکیوم تراپی از طریق رفع سلولیت در ناحیه شکم و پهلو‌ها

چه به عنوان دستگیره عشق و چه به عنوان رویه مافین، دیدن لایه‌ای از چربی اضافی که از بالای شلوار جین مورد علاقه‌تان بیرون می‌زند، برای بیشتر خانم‌ها (و برخی از آقایان) مشکلاتی را در پیدا کردن بهترین شلوار ایجاد می‌کند. رفع این تجمعات چربی طبیعی در منطقه پهلو و پشت شکم گاهی اوقات فقط با تمرینات و رژیم غذایی مشکل است.

درمان‌های اندرمولوژیک می‌توانند در دستیابی به اهداف تناسب اندام شما نقش مهمی ایفا کنند. وقتی یک برنامه ساختار یافته از درمان‌های طبیعی و غیرتهاجمی اندرمولوژیک با یک رژیم غذایی سالم و برنامه ورزشی مناسب ترکیب می‌شود، که شامل فرآیند منحصر به فردی به نام مکانو-سیمولیشن است، می‌تواند به کاهش چربی شکم و پهلو کمک کند.

با توجه به اینکه درمان‌های اندرمولوژیک در زنان (و آقایان) در تمام سنین محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند، طبیعی است که برای بیماران جدید یا افرادی که برای اولین بار به دنبال این درمان‌های ضد سلولیت غیرتهاجمی هستند، سوالاتی پیش بیاید. بازاریابی خدمات اندرمولوژی می‌تواند برخی از این سوالات را پاسخ دهد، اما باید آمادگی برای برقراری ارتباط با افرادی که به دنبال جستجوی این درمان‌های ضد سلولیت موثر و غیرتهاجمی هستند، داشته باشید.

اندرمولوژی یک درمان لیپوماساژ برای کاهش سلولیت است که روی نواحی خاصی مانند نواحی شکمی و سایر قسمت‌های بدن مانند ران، باسن، بازوها و کمر عمل می‌کند. این درمان به عنوان بخشی از یک برنامه کاهش وزن و یا اگر احساس می‌کنید که می خواهید شکل بدن، بافت و تن پوست را بهبود بخشید و البته اثر پوست پرتقالی را کاهش دهید، موثر است! درمان با استفاده از یک ماشین دارای غلطک و سرهای بلند کننده عمل می‌کند، که به آرامی پوست را می‌کشد و پوست و بافت‌ها را بالا می‌کشد و بر اساس اصل مکانو- سیمولیشن، کاملا نواحی مختلف بدن را هدف قرار می‌دهد. لیپوماساژ، فیبروبلاست‌ها را تحریک می‌کند (اثر سفت کنندگی)، که باعث تجریه تجمعات چربی می‌شود، قسمت‌های ناهموار پوست را مسطح می‌کند و میزان تغییرات مایع را افزایش می‌دهد. لیپوماساژ، یک راه حل غیر جراحی و غیر تهاجمی برای چربی‌های مقاوم، سلولیت و افتادگی و شلی پوست است.

جهت رزرو نوبت مشاوره در این زمینه با دکتر جمیلی می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل فرمایید.

چه چیزی باعث چربی شکم و پهلو می‌شود?


چه چیزی باعث چربی شکم و پهلو می‌شود

اولا، سلولیت چیست؟ سلولیت را می‌توان به عنوان اثر پوست پرتقالی توصیف کرد که بسیاری از زنان در نواحی مختلف بدن‌شان از آن رنج می‌برند. این وضعیت عمدتا روی باسن و ران‌ها اتفاق می‌افتد اما می‌تواند در نواحی دیگر نیز یافت شود. سلولیت به پوست ظاهری ناهموار و دارای برجشتگی می‌دهد اما بدون درد است. این وضعیت در اثر سلول‌های چربی زیر پوست ما ایجاد می‌شود که سموم را گیر می‌اندازد و آب را در خود نگه می‌دارد تا عملکرد دستگاه ماساژ در طول اندرمولوژیک باعث تخریب چربی، آب و سموم شود و به سیستم لنفاوی اجازه تخلیه تمام آن‌ها را بدهد. اگر چه نمی‌توانید سلولیت را به طور کامل از بین ببرید، چند مورد وجود دارد که می‌دانیم ظاهر آن را بدتر می‌کند، از جمله:

• رژیم غذایی – خوردن کربوهیدرات، چربی و نمک بیش از حد می‌تواند میزان چاقی شما را افزایش دهد. به همین ترتیب، نخوردن غذاهای حاوی فیبر کافی مانند غلات کامل، میوه و سبزیجات، آجیل، دانه‌ها و لوبیا می‌تواند تاثیر مشابهی روی ظاهر سلولیت داشته باشد.

• شیوه زندگی – عوامل خاصی از سبک زندگی، مانند سیگار کشیدن و ورزش، می‌توانند بر چگونگی ظاهر و شدت آن تاثیر بگذارند. سعی کنید از نشستن یا ایستادن به مدت زمان طولانی در یک مکان خودداری کنید، سیگار کشیدن را ترک کنید و از هوای تازه بیرون استفاده و ورزش کنید.

• لباس – سلولیت می‌تواند از جریان خون متاثر شود بنابراین پوشیدن لباس‌هایی که تنگ هستند و جریان خون را به پاها محدود می‌کنند، به پوست شما کمک نخواهند کرد.

• ژن‌ها – برخی از ژن‌ها هستند که برای ایجاد سلولیت لازم می‌باشند. بنابراین ویژگی‌های ژنتیکی شما مانند متابولیسم کند و سیستم گردش خون ناکارآمد ممکن است به این معنی باشد که شما در معرض خطر ابتلا به آن هستید.

• هورمون‌ها – بسیاری از افراد بر این باورند که هورمون‌های خاص (انسولین، نورآدرنالین، استروژن، پرولاکتین و هورمون‌های تیروئید) نقش مهمی در تولید و رشد سلولیت دارند.

فرآیند درمان


فرآیند درمان وکیوم تراپی

قبل از شروع درمان، بیماران جلسه مشاوره‌ای خواهند داشت تا در مورد هر گونه سوالی که ممکن است داشته باشند، از جمله این که سلولیت است، چه چیزی باعث آن می‌شود، درمان سلولیت چگونه کار می‌کند، درمان سلولیت چیست، آیا به طور کامل می‌توان از شر سلولیت رها شد، اندرمولوژی چیست و چگونگی کارکرد آن و غیره ، بحث کنند. همچنین در مورد وضعیت خاص خود و اثرات احتمالی درمان اندرمولوژی بحث خواهند کرد. آن‌ها با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا در مورد یک برنامه برای درمان موافقت کنند. حداقل ۶ تا ۱۰ درمان سلولیت توصیه می‌شود و اغلب میزان لازم برای مشاهده تفاوت‌های واقعی می‌باشد. نتایج این ۶ تا ۱۰ جلسه معمولا چند ماه طول می‌کشد و هر ماه یک جلسه ۳۰ دقیقه‌ای یا بیشتر برای حفظ شکل جدید کمک کننده خواهد بود. بعضی از بیماران ممکن است تصمیم بگیرند که ابتدا جلسات بیشتری داشته باشند، اگر احساس کنند که نیاز به بیش از حداقل توصیه شده دارند. هر بیمار متفاوت خواهد بود و نیازهای شخصی خود را دارد بنابراین میزان درمان و جلسات اضافه در مشاوره مورد بحث قرار خواهد گرفت.

در طی درمان، بیماران یک جوراب مخصوص می‌پوشند و درمانگر از یک وسیله ماساژ دستی روی ناحیه آسیب دیده استفاده می‌کند. هر درمان حدود ۳۵ تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد و اکثر بیماران تصمیم می‌گیرند که ۱ تا ۲ جلسه در هفته داشته باشند. همیشه یک متخصص زیبایی آموزش دیده باید این روش را انجام دهد و درمان هرگز آسیب نخواهد رساند زیرا آن‌ها قادر به ارزیابی سطح قابل تحمل ماساژ بدن شما می‌باشند.

سوالات رایج


آیا اندرمولوژی واقعا سلولیت را کاهش میدهد؟

بله. اندرمولوژی یک روش پاک، اختصاصی و اختصاصی شده مورد تایید FDA  برای تحریک سلولی است؛ این روش بافت‌های همبند بدن و صورت، از جمله بافت‌هایی که در گردش لنفاوی، پوست و خون هستند را، انرژی دهی می‌کند. بیش از ۱۴۰ پژوهش علمی اختصاصی ثابت می‌کند که این تکنیک ماساژ نوآورانه به طور موقت ظاهر سلولیت را کاهش می‌دهد.

وکیوم تراپی شکم چگونه کار می‌کند؟

تکنیک منحصر به فرد، دو بعدی مکانو-سیمولیشن از فن آوری رول و فلپ منحصر به فرد، ثبت شده استفاده می‌کند. هر دو جزء با هم کار می‌کنند تا ماساژ عمیق و آرامی داشته باشید که باعث بهبود ظاهر پوست و افزایش گردش خون موضعی می‌شود.

آیا پس از وکیوم تراپی وزن از دست خواهید داد؟

برنامه درمان اندومولوژیک غیر تهاجمی، هر گونه تلاش برای کاهش وزن را تکمیل می‌کند، زیرا درمان‌ها می‌توانند نواحی از بدن را هدف قرار دهند که از رژیم و ورزش جلوگیری می‌کند. در حالی که درمان‌ها به تنهایی به کاهش وزن شما کمک نمی‌کنند، می‌توانند به طور موقت به شما یک فرم باریک‌تر ارائه دهند.

پس از آن چه احساسی خواهید داشت؟

بیشتر بیماران احساس آرامش عمیقی، همراه با افزایش انرژی را بیان می‌کنند. متحرک سازی بافت‌های عمیق، جریان خون را افزایش می‌دهد، تنش عضلانی و اسپاسم را کاهش می‌دهد و باعث افزایش تحرک کلی می‌شود.

آیا پس از وکیوم تراپی شکم عوارض جانبی وجود دارد؟

از آن جایی که تکنیک‌های آندرمولوژی غیر تهاجمی و ملایم هستند، هیچ دوره بهبودی و اثرات جانبی شناخته شده‌ای پس از جلسات درمانی وجود ندارد.

آیا هر فردی می‌تواند تحت درمان قرار گیرد؟

خیر. افراد خاص، مانند زنان باردار یا هر کسی که از رقیق کننده‌های خون استفاده می‌کنند، متقاضی درمان اندرمولوژی نیستند. برای اطلاع از این که آیا متقاضی مناسبی برای اندرمولوژی هستید یا خیر، لطفا با پزشک خود مشورت کنید.

اگر برای لیپوساکشن تصمیم گرفته‌اید، آیا می‌توانید اندرمولوژی انجام دهید؟

بله! جراحان پلاستیک و پزشکان اغلب درمان اندرمولوژی را همراه با عمل جراحی لیپوساکشن توصیه می‌کنند تا درد و سفتی بعد از عمل را کاهش دهند و تحرک مایعات بدن را بهبود بخشند. در حالی که نیازهای پس از جراحی هر بیمار منحصر به فرد است، درمان‌های آندرمولوژی معمولا چند هفته پس از عمل جراحی آغاز می‌شوند.

آیا این درمان روی مردان نیز اثر دارد؟

قطعا – به ویژه برای نواحی مشکل ساز مانند پهلوها و بافت‌های شل سینه. در طول هر جلسه اندرمولوژی بدن، پروتکل‌های مختلفی برای کمک به آزاد شدن چربی در اطراف شکم، پاها، باسن و پهلوها رعایت می‌شود.

آیا رژیم غذایی و ورزش سلولیت را از بین میبرد؟

رژیم غذایی خوب و ورزش زیاد، درمان سلولیت نیست و مطمئنا از سلولیت خلاص نخواهید شد، اما تغذیه نامناسب و شیوه زندگی سبب تشدید ظاهر آن می‌شوند. بنابراین به طور گسترده‌ای پذیرفته شده است که یک رژیم متعادل و ورزش منظم، درمان اندرمولوژیک را تکمیل می‌کند و از بدتر شدن آن جلوگیری می‌نماید.

این مسئله باید در طول مشاوره شما مورد بحث قرار گیرد و شما باید در طول و پس از درمان خود شیوه زندگی سالمی را دنبال کنید تا بهترین نتایج اندومولوژیک را ببینید.

هزینه وکیوم تراپی شکم

همانند هر روش دیگر، هزینه بسته به متخصص زیبایی که انتخاب می‌کنید، محل درمانگاه، وضعیت شما و … متفاوت است.

چه مدت یک بار باید به سالن مراجعه کنید و چند درمان نیاز خواهید داشت؟

حداقل ۱۲ درمان لازم است، با این حال سلولیت شدید نیاز به درمان بیشتر دارد. توصیه می‌شود که بین دو تا سه درمان در هفته داشته باشید تا به نتایج مطلوب دست پیدا کنید. این درمان‌ها می‌توانند تا ۱۰ درمان برای شروع نتایج قابل توجه در مرحله اول طول بکشد. در برخی موارد ظاهر سلولیت می‌تواند در مراحل اولیه دوره درمان بدتر شود. این وضعیت بخشی از فرآیند درمان است و به علت سمومی است که به سطح کشیده می‌شود.

آیا درمان درد دارد؟

در ابتدا درمان ممکن است کمی ناراحت کننده باشد اما با پیشرفت این دوره و بهبود سلولیت، درمان می‌تواند بیشتر شبیه یک ماساژ بافتی عمیق باشد. در این مرحله بیشتر بیماران از آن لذت می‌برند و آن را کاملا آرامش بخش می‌دانند.

آیا اندرمولوژی برای شکم می‌تواند پس از بارداری انجام شود؟

پس از سزارین، مهم است که حرکت بافت‌ها به منظور هدایت فرایند طبیعی زخم و جلوگیری از چسبندگی بالقوه که می‌تواند پیامدهای زیادی از قبیل درد موضعی لگن و درد پایین کمر و مشکلات ادراری داشته باشد، انجام گردد. جلسات پزشکی اندرمولوژی اجازه می‌دهد تا به صورت زود هنگام مراحل بدون درد برای از بین بردن بافت اسکار، و تبادلات واکنشی، و بهبود کیفیت پوست انجام شود.

Call Now Buttonتماس و مشاوره