زیبایی بینی بدون عمل جراحی (با تزریق ژل)

زیبایی بینی بدون عمل جراحی (با تزریق ژل)

تزریق ژل به عنوان یک روش درمانی ساده استفاده می‌شود تا به صورت غیرجراحی اصلاحاتی در بینی ایجاد شود. این روش می‌تواند برای صاف کردن یا بالا بردن نوک بینی، رفع قوز بینی و اصلاح انحراف بینی بکار رود. با استفاده از تزریق ژل های مصنوعی، می‌توان ظاهر نامطلوب بینی را بهبود بخشید. همچنین، اگر نیاز باشد، می‌توان از تزریق ژل برای گرد کردن سر بینی استفاده کرد. قبل از انجام عمل، جراح بینی وضعیت بینی را مورد بررسی قرار می‌دهد و براساس معیارهای زیبایی بینی، فرایند تزریق ژل را طراحی می‌کند.

تزریق ژل به عنوان روشی غیرتهاجمی و بی‌خطر می‌تواند به عنوان جایگزینی برای جراحی زیبایی بینی سنتی (رینوپلاستی) استفاده شود. در مقابل جراحی بینی سنتی که از روش جراحی با لیزر استفاده می‌کند و یک روش تهاجمی و خطرناک برای کوچک کردن بینی است، تزریق ژل روشی غیرتهاجمی است. بسیاری از بیماران نگران عوارض جراحی بینی سنتی هستند، مانند خشکی بینی پس از عمل و خطرات بالقوه درمان. اما تزریق ژل برای کوچک کردن بینی به همراه این عوارض جراحی سنتی همراه نیست.

در کلینیک تخصصی رازی از تکنیک های بسیار تخصصی و سفارشی شامل استفاده از تزریق ژل برای بازیابی و بهبود مشکلات ظاهری بینی بدون جراحی ترمیمی بینی استفاده می شود. این روش ها شامل تزریق ژل های ماندگار برای دستیابی به یک ظاهر زیبا و نتایج بلند مدت در ارتباط با اصلاح ظاهر بینی بیمار است. به دنبال انجام یک مشاوره جامع در کلینیک رازی درباره زیبایی ظاهری بینی و مشکلات مربوط به عدم تناسب آن، متخصصان ما به شما پیشنهاد می دهند از روش زیبایی بینی بدون جراحی با تزریق ژل به عنوان یک روش مناسب برای دستیابی به نتایج بهینه و بهبود زیبایی بینی بدون جراحی در صورت خود استفاده کنید. بدین ترتیب بیمار می تواند از عوارض خطرناک جراحی و در برخی موارد نتایج نامناسب جراحی مصون بماند. جهت رزو نوبت می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل نمایید.

کاربردها

افرادی برای استفاده از زیبایی بینی با تزریق ژل مناسب هستند که دارای شرایط زیر باشند:

 • افرادی که کمی انحراف بینی دارند
 • بینی های کوچک که نیاز به تجدید ساختار دارند
 • بینی های شبیه قلاب که نیاز به اصلاح ظاهر و صاف کردن آنها وجود دارد
 • بینی هایی که قوز بینی  متوسط بر روی پل بینی وجود دارد
 • افتادگی بینی بصورت خفیف تا متوسط سر بینی
 • وجود یک بینی که نیاز به اصلاح پس از عمل جراحی رینوپلاستی دارد
 • بینی هایی که سر آنها بالا است یا نوک بینی نیاز به اصلاح دارد.

روش درمانی

روش درمانی زیبایی بینی با تزریق ژل 

با تقبل هزینه تزریق فیلر در این روش درمانی در طول یک جلسه تزریق در کلینیک تخصصی رازی انجام می شود و نیازمند هیچ نوع بی هوشی عمومی برای بیمار نیست. همچنین پس از درمان هیچ جراحتی بر روی صورت بیمار باقی نمی ماند و درمان نیازمند ریکاوری خاص نیست. در روش زیبایی بینی بدون عمل جراحی، پر کننده های پوستی به مقدار کم در محل بطور دقیق تزریق می شوند و به این ترتیب کنترل موثر بر ظاهر و نتایج حاصل از درمان وجود دارد. مواد تزریقی در این حالت همواره دارای مواد بی حسی است تا به این ترتیب ناراحتی احتمالی بیمار بعد از عمل انحراف بینی حداقل شود. پس از تزریق، پزشک محل تزریق را ماساژ می دهد تا به این ترتیب امکان تغییر شکل بینی ایجاد شود. در طول درمان زیبایی بینی بدون عمل جراحی ، بیمار کاملاً در حالت بیداری قرار دارد و یک آینه به بیمار داده می شود تا بتواند نتایج درمان را بطور مستقیم مشاهده نماید.

در صورتی که ریشه بینی (در بالای پل بینی) فرو رفته باشد، ممکن است یک تصور بصری از وجود قوز بر روی پل بینی ایجاد شود، در حالی که در واقعیت، چنین قوزی وجود ندارد. در این شرایط، تشخیص صحیح باید توسط یک جراح پلاستیک واجد شرایط انجام شده و با استفاده از روش مناسب، اصلاح گردد. هدف اصلی در درمان فروفتگی بینی و پیشانی، برجسته کردن پل بینی بدون بالا بردن یا تغییر شکل نوک بینی است، به طوری که شکل، زاویه و طول نوک بینی تغییر آشکاری نکند. این روش برای بیمارانی مناسب است که شرایط نوک بینی آنها به طور کلی خوب است و تنها نیاز به رفع فروفتگی پیشانی با استفاده از تزریق ژل دارند.

نتایج

نتایج زیبایی بینی با تزریق ژل 

در طول درمان عمل زیبایی بینی بدون جراحی با تزریق ژل از شما خواسته می شود که به بینی خود نگاه کرده و وجود مشکلات احتمالی در آن را پس از تزریق بیان کنید. به این ترتیب بیمار کنترل کامل بر روی نتایج نهایی حاصل از درمان خواهد داشت. در این حالت نتایج درمان بلافاصله پس از تزریق ظاهر می شود و این نتایج برای هشت ماه تا دو سال با توجه به نوع ژل استفاده شده، دوام و ماندگاری دارد.

ریکاوری

پس از تزریق ژل به صورت بیمار می تواند بلافاصله به محل کار خود مراجعه کنند. در این حالت نتایج درمان بلافاصله قابل مشاهده است و بسیار رضایت بخش می باشد. به هر حال همواره احتمال مشاهده مقداری کبودی، ورم، یا درد در محل تزریق ها و نواحی اطراف آن وجود دارد. همچنین مشابه حالتی که از سایر روش های درمانی تزریق ژل استفاده می شود، اکثر بیماران احتمالاً با مقداری عوارض جانبی مواجه می شوند. به هر حال در بیش از ۹۹% بیماران نیازی به استفاده از مسکن درد وجود ندارد. همچنین به بیمار توصیه می شود از ضربه زدن یا وارد شدن آسیب در طول چند روز اول پس از تزریق ژل به بینی خودداری و اجتناب شود.

 

 

مزایای

مزایای این عمل بینی بدون جراحی با تزریق ژل به شرح زیر هستند:

 • دستیابی به نتایج نیمه ماندگار: در صورتی که یک بیمار درباره استفاده از روش جراحی بینی تردید دارد، زیبایی بینی بدون جراحی با تزریق ژل می تواند نتایج مشابه جراحی بینی سنتی را برای فرد به همراه داشته باشد، اما این نتایج برای همیشه ماندگاری و دوام ندارد. البته از جراحی بینی برای موارد دیگری همچون درمان پولیپ بینی نیز بهره گرفته میشود.
 • هزینه زیبایی بینی کمتر: عمل بینی بدون جراحی با تزریق ژل هزینه ای کمتری نسبت به هزینه ی جراحی بینی دارد. قیمت و هزینه تزریق ژل در بینی بستگی به مقدار تزریق و اصلاح انجام شده بر روی بینی دارد.
 • غیر تهاجمی بودن: فکر کردن به عمل جراحی یا قرار گرفتن تحت بی هوشی عمومی به حدی برای بعضی افراد نگران کننده است که از انجام عمل جراحی زیبایی بینی خودداری می کنند. این موضوع در حالی است که با تقبل هزینه عمل بینی بدون جراحی با تزریق ژل ۱۰۰% بدون نیاز به عمل جراحی و غیر تهاجمی انجام می شود و در این حالت فقط چند سوزن به بینی شما وارد می شود.
 • عدم نیاز به دوره ریکاوری: با استفاده از روش زیبایی بینی بدون عمل جراحی با تزریق ژل نیازی به استراحت پس از تزریق ژل نیست و دیگر شما با ظاهر کبود یا همراه با پانسمان برای چند روز پس از جراحی مشاهده نخواهید شد. در این حالت فقط کمی احساس درد و مقدار کمی ورم در روز انجام تزریق وجود خواهد داشت. همچنین امکان از سر گیری تمام فعالیت های عادی در روز پس از تزریق برای بیمار وجود دارد.

هزینه و قیمت

هزینه و قیمت عمل بینی بدون جراحی با تزریق ژل در این حالت بستگی به نوع خاص ژل استفاده شده و تعداد تزریق های مورد نیاز برای بیمار دارد. به هر حال توجه داشته باشید که هزینه درمان با استفاده از عمل بینی بدون جراحی معمولاً ۸۰% کمتر از جمع هزینه جراحی بینی است. در این حالت نیازی به اتاق عمل یا داروی بیهوشی برای بیمار وجود ندارد و به همین خاطر هزینه عمل زیبایی بینی بدون جراحی درمان بطور چشمگیر کاهش پیدا خواهد کرد.

عمل بینی بدون جراحی و با تزریق ژل به افراد کمک می کند تا عوارض جراحی های بینی را تجربه نکنند، دوره ریکاوری کوتاه مدتی داشته باشند و در زمان عمل کاملا هوشیار باشند و بتوانند در مورد نتایج عمل اظهار نظر کنند. این روش همچنین به ساختار بینی آسیب نمی زنند و برخلاف جراحی بینی باعث اختلال در تنفس نمی شود. عمل زیبایی بینی بدون جراحی نیاز به دوره ریکاوری طولانی مدت ندارد و بیماران بلافاصله پس از تزریق می توانند به منزل بازگردند.

Call Now Buttonتماس و مشاوره