زیبایی بینی بدون جراحی با تزریق ژل و چربی

یک روش غیرجراحی برای تغییر شکل بینی، به منظور بهبود ظاهر بینی براساس پارامترهای زیبایی بینی، وجود دارد. این روش از تزریق ژل یا چربی به شیوه‌ای کاملاً ایمن و موثر استفاده می‌کند. این روش سریع و آسان بوده و به عنوان یک جایگزین مناسب برای افرادی که تمایل به اصلاح بعضی از ویژگی‌های بینی خود دارند، اما برای جراحی بینی آمادگی ندارند، می‌باشد. این روش بدون جراحی برای بهبود فرورفتگی بینی استفاده می‌شود و فقط در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود. همچنین، همراه با حداقل درد و زمان بازیابی کوتاه است.

دکتر جمیلی با استفاده از تکنیک‌های جدید تزریق ژل و چربی، قادر به انجام عمل زیبایی بینی بدون نیاز به جراحی است. او با استفاده از دستان ماهر و حساسیت هنری، با تزریق مقدار کمی ژل یا چربی، توانایی پنهان کردن برآمدگی‌ها، تقویت خطوط و زوایای بینی و اصلاح و لیفت نوک بینی را دارد. او همچنین مهارت لازم برای انجام عمل لیفت بینی با استفاده از نخ را داراست. نتایج این روش‌ها به طور فوری قابل مشاهده هستند و تقریباً نیازی به زمان برای بهبودی ندارند.

مشاوره‌ی اولیه


مشاوره‌ی اولیه

تصمیم‌گیری در مورد اینکه آیا انجام عمل زیبایی بینی بدون جراحی برای شما مناسب است، در طول جلسه‌ی مشاوره‌ی اولیه و با همکاری دکتر جمیلی انجام می‌گیرد. دکتر جمیلی با ارزیابی آناتومی بینی و سابقه‌ی پزشکی شما، سؤالات و نگرانی‌های شما را بر طرف می‌کند. او نتایجی که از انجام عمل زیبایی بینی بدون جراحی انتظار می‌رود و همچنین مشکلاتی که فقط با جراحی می‌توان برطرف کرد، را تشریح خواهد کرد. از این طریق شما می‌توانید مناسب‌ترین عمل را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر شما خواهان پوشاندن فرورفتگی‌های کوچک روی بینی یا برجسته کردن نوک بینی خود هستید، استفاده از روش بدون جراحی می‌تواند بسیار مناسب باشد.

مواد مورد استفاده برای زیبایی بینی بدون جراحی


متداول‌ترین مواد مورد استفاده برای تزریق ژل در بینی، ژل‌هایی از قبیل ژل هیالورونیک اسید، ژل کلسیم (عنصر اصلی استخوان انسان)، ژل کلاژن و همچنین چربی بدن خود بیمار است.

درد و ناراحتی


روش‌های بی‌حسی مختلفی برای کاهش ناراحتی شما در طول عمل زیبایی بینی بدون جراحی قابل استفاده خواهد بود. استفاده‌ از کرم‌های موضعی بی‌حس‌کننده، دستگاه‌های خنک کننده‌ی پوست و داروهای بی‌حس‌کننده نمونه‌هایی از این روش‌ها هستند.

نوع بینی‌های قابل درمان با عمل زیبایی بینی بدون جراحی


عمل زیبایی بینی بدون جراحی قادر به اصلاح شکل انواع مختلفی از بینی‌ها است، برخی از این نوع بینی‌ها عبارتند از:

  • بینی‌هایی با برجستگی یا قوز کوچک
  • بینی‌هایی که سابقه‌ی جراحی قبلی داشته‌اند و بیش از حد گود شده‌اند.
  • تغییر شکل بینی‌های زینی شکل یا به عبارتی دیگر بینی‌های بوکسوری، که ساختار بینی معمولاً در اثر شکستگی از بین رفته است.
  • تغییر شکل بینی‌های منقار شکل
  • بینی هایی با کولوملای جمع شده (زاویه‌ای تیز و عمیق بین لب بالا و بینی)
  • بینی‌هایی با عدم تقارن جزئی

روش‌های بدون جراحی زیبایی بینی برای بینی‌های برجسته و دارای قوز

روش‌های بدون جراحی زیبایی بینی برای بینی‌های برجسته و دارای قوز

داشتن بینی‌های قوز دار یا برجسته شایعترین دلیل برای انجام عمل زیبایی بینی است. عمل زیبایی بینی بدون جراحی، امکان اصلاح و کاستن از برآمدگی روی بینی را فراهم می‌آورد. در حالی که در جراحی زیبایی بینی بخشی از بینی که برآمدگی آن را ایجاد کرده است برداشته می‌شود، در عمل زیبایی بینی بدون جراحی قوز قرار گرفته بروی بینی از طریق تزریق ژل یا چربی در نواحی اطراف آن پنهان می‌شود. تصاویر زیر، چگونگی انجام عمل زیبایی بینی بدون جراحی برای اصلاح قوز بینی را نشان می‌دهند.

عمل زیبایی بینی بدون جراحی برای اصلاح بینی‌های تخت یا بیش از حد گود

عمل زیبایی بینی بدون جراحی برای اصلاح بینی‌های تخت یا بیش از حد گود

گاهی اوقات پس از انجام جراحی بینی، پرفایل بینی بیش از حد گود افتاده و شیب دار می‌شود. عمل زیبایی بینی بدون جراحی امکان اصلاح بینی‌های بیش‌ از حد تراشیده شده را فراهم می‌آورد. بینی‌های آسیایی، که اغلب به طور طبیعی صاف و دارای برآمدگی پهنی هستند، را نیز می‌توان به کمک این روش اصلاح کرد. تصاویر زیر چگونگی بازسازی برآمدگی بینی به کمک عمل زیبایی بینی بدون جراحی را نشان می‌دهد.عمل زیبایی بینی بدون جراحی برای اصلاح بینی‌های تخت یا بیش از حد گود را نشان می‌دهد.

عمل زیبایی بینی بدون جراحی برای اصلاح بینی‌های تخت یا بیش از حد گود

عمل زیبایی بینی بدون جراحی برای اصلاح فرم بینی‌های زینی شکل

عمل زیبایی بینی بدون جراحی برای اصلاح فرم بینی‌های زینی شکل

بینی‌های زینی شکل (یا بینی‌های بوکسوری) تغییر شکلی است که معمولاً در اثر آسیب یا شکستگی قبلی برای بینی اتفاق می‌افتد و تغییرات قابل‌توجهی در ساختار غضروفی بینی ایجاد می‌کند. همچنین این تغییر شکل، به دلیل استفاده‌ی مکرر از داروهای مصرفی از طریق بینی (کوکائین یا داروهای ضد گرفتگی) که می‌توانند باعث از بین رفتن دیواره‌ی میانی بینی شوند، نیز ممکن است اتفاق بیافتد. عمل زیبایی بینی بدون جراحی امکان اصلاح این بدشکلی بینی را از طریق تزریق ژل یا چربی به ناحیه‌ی تخریب شده‌ی میانی بینی فراهم می‌آورد. تصاویر زیر چگونگی انجام عمل زیبایی بینی بدون جراحی برای اصلاح فرم بینی‌های زینی شکل را نشان می‌دهند.

عمل زیبایی بینی بدون جراحی برای بینی‌های نوک منقاری

عمل زیبایی بینی بدون جراحی برای بینی‌های نوک منقاری

مشکل بینی نوک منقاری (یا افتادگی بیش از حد نوک بینی)، معمولاً در نتیجه‌ی برداشتن بیش از حد استخوان و غضروف در عمل جراحی بینی و به تبع آن کاهش استحکام چارچوب بینی و قرار گرفتن بیش از حد پوست بروی نوک بینی ایجاد می‌شود. عمل زیبایی بینی بدون جراحی با افزودن حجمی به بینی از طریق تزریق ژل یا چربی امکان اصلاح مشکل بینی نوک منقاری را فراهم می‌آورد. تصاویر زیر چگونگی انجام این عمل برای اصلاح مشکل بینی نوک منقاری را نشان می‌دهند.عمل زیبایی بینی بدون جراحی برای بینی‌های نوک منقاری را نشان می دهند.

عمل زیبایی بینی بدون جراحی برای اصلاح کولوملای جمع شده

عمل زیبایی بینی بدون جراحی برای اصلاح کولوملای جمع شده

جمع شدن کولوملا معمولاً در نتیجه‌ی جراحی زیبایی بینی و یا سپتوپلاستی و به علت برداشتن بخشی از غضروف سپتوم که پری لازم را به زاویه‌ی بین بینی و لب بالا می‌دهد، ایجاد می‌شود. این مشکل زاویه تیز و حالتی افتاده را به بینی می‌دهد. عمل زیبایی بینی بدون جراحی، با افزودن حجم لازم به بینی از طریق تزریق ژل یا چربی، امکان اصلاح مشکل کولوملای جمع شده را فراهم می‌آورد. تصاویر زیر چگونگی اصلاح کولوملای جمع شده را به کمک عمل زیبایی بدون جراحی بینی نشان می‌دهد.عمل زیبایی بینی بدون جراحی برای اصلاح کولوملای جمع شده را به کمک عمل زیبایی بدون جراحی بینی نشان می‌دهد.

لیفت بینی با نخ


برای انجام عمل لیفت بینی با نخ از نخ‌هایی با جنس پلی‌دی اکسانون استفاده می‌شود. پلی‌دی اکسانون (PDO)، ماده‌ای قابل جذب است که به صورت نخ‌هایی تک رشته‌ای در عمل‌های جراحی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در عمل لیفت بینی با نخ، این نخ‌ها را با هدف تقویت ساختار بینی، به نواحی زیر پوست وارد می‌کنند. این نخ‌های زیست تخریب پذیر در حالی که به آرامی و به شیوه‌ای بی خطر جذب بدن می‌شوند، تولید فیبروبلاست و کلاژن را نیز افزایش می‌دهند که این مواد باعث سفت‌تر شدن و کشیدگی پوست خواهند شد. برای انجام این عمل از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود. سپس پزشک از طریق ایجاد سواخی کوچک نخ‌ها را به زیر پوست وارد می‌کند. کل این عمل تقریباً ۱۰ الی ۱۵ دقیقه زمان می‌برد. این عمل با گذشت زمان، حجم از دست رفته‌ی نواحی شل شده را افزایش می‌دهد و به تدریج شکل طبیعی صورت را به آن بازمی‌گرداند.

هزینه‌ی عمل زیبایی بینی بدون جراحی


هزینه‌ی این عمل، به روش انجام آن و همچنین مقدار ژل مصرفی بستگی دارد.

Call Now Buttonتماس و مشاوره