زیبایی بازو بهترین راه برای کوچک کردن بازو و رفع افتادگی و شلی پوست بازو

زیبایی بازو

زیبایی بازو

روش‌های غیرجراحی لیفت و کوچک کردن بازو به منظور بهبود افتادگی پوست (بال خفاش یا بال بینگو) و کاهش ذخایر چربی در این منطقه و از بین بردن شل شدن پوست و برآمدگی‌ها که هنگام بالا بردن بازوها ظاهر می‌شوند، مورد استفاده قرار می‌گیرند. این تغییرات معمولاً ناشی از کاهش وزن (از طریق رژیم غذایی، ورزش، عمل بای‌پس معده)، فرایند پیری و یا ترکیبی از هر دو عامل است.

عمل زیبایی بازو زمانی توصیه می‌شود که نتوان ذخایر چربی یا افتادگی پوست بازوها را از طریق فعالیت بدنی منظم یا رژیم غذایی کم‌کالری بهبود داد. این روش‌ها به منظور بهبود ظاهر بازوها و افزایش تناسب آنها استفاده می‌شوند.

اگر می‌خواهید بازوهای شما شکل مناسبی پیدا کنند، متخصصین ما در کلینیک رازی گزینه‌های غیر جراحی را به جای روش‌های جراحی متداول ارئه می‌کنند. عمل زیبایی بازو هیچگاه ساده‌تر از این نبوده است. روش‌های غیر جراحی، سفت کردن پوست و چربی‌برداری ما بدون نیاز به زمان استراحت و بهبودی بیشتر از حد نیاز و نتایج چشمگیر بدون استفاده از چاقوی جراحی، می‌تواند آنچه که به دنبال آن هستید، باشد.

جهت مشاوره درباره رفع چین و چروک پیشانی با کلینیک رازی تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ 

روش‌های زیبایی بازو


زیباسازی غیر جراحی بازو را می‌توان با استفاده از روش‌های چربی‌برداری بازو، لیفت بازو و سفت کردن پوست و یا اغلب با ترکیبی از این روش‌ها انجام داد.

لیپوساکشن بازو

لیپوساکشن بازو یکی از روش‌های لیپوساکشن است که چربی اضافی در بازو را به منظور ایجاد شکل صاف و یکنواخت‌تر بدن هدف قرار می‌دهد. این نوع لیپوساکشن همواره رضایت کامل بیمار را چه از نظر جراحی و چه ظاهر بعد از عمل جلب می‌کند.

کاندیدهای مناسب لیپوساکشن بازو

لیپوساکشن بازوها هم برای مردان و هم برای زنان قابل انجام است. ورزش‌های بازو موجب کاهش حجم چربی موجود در بازو نمی‌شود. بیشتر زنان تمایلی به داشتن بازوهای عضلانی یا مردانه ندارند. بازوی بزرگ و حجیم ظاهری چاق به شخص می‌دهد، در حالی که بازوی لاغرتر به وی کمک می‌کند تا ظاهر یک بدن لاغر را داشته باشد.

اهداف لیپوساکشن بازو

هدف از لیپوساکشن بازو شامل سه مورد است:

 •  اصلاح ظاهر نامتناسب بازو
 •  کمک به بیمار برای داشتن احساس راحتی و اعتماد به نفس بیشتر در هنگام پوشیدن بلوز بدون آستین
 •  لاغر نشان داده شدن بازوها زمانی که بصورت رها و چسبیده به نیم‌تنه هستند. هدف برداشتن حداکثری میزان چربی نیست.

کویتیشن اولتراسونیک

کویتیشن اولتراسونیک تکنولوژی جدیدی برای تجزیه‌ی ذخایر سلول‌های چربی است. کویتیشن اغلب به عنوان یکی از بهترین و موثرترین روش‌های چربی‌برداری در نظر گرفته می‌شود. این تکنولوژی منحصر بفرد روشی غیر تهاجمی برای تجزیه‌ی ذخایر سرسخت چربی است که به نظر می‌رسد هر چه رژیم می‌گیرید یا ورزش می‌کنید، از بین نمی‌روند. نواحی با بیشترین مشکل در بدن شامل شکم، پهلوها، ران‌ها، باسن، قسمت داخلی زانوها، زیر چانه و بازوها هستند.

کووتیشن اولتراسونیک چگونه عمل می‌کند؟

فرکانس‌های امواج مافوق صوت موجب احاطه شدن غشاهای لیپوسیت (سلول چربی) توسط هزاران حباب هوای میکروسکوپی شده و این حباب‌ها با ایجاد لرزش فشار کافی برای تجزیه‌ی فوری سلول‌های چربی را فراهم می‌کنند. محتویات لیپوسیت‌های تجزیه شده از طریق سیستم لنفاوی به کبد راه پیدا می‌کنند و با نوشیدن بسیار زیاد آب هم در روز درمان و هم در روزهای بعد به شکل بی‌خطری متابولیزه شده و از بدن دفع می‌شوند.

فرایند روش کویتیشن اولتراسونیک

مدت زمان جلسه‌ی کاهش چربی از طریق امواج مافوق صوت بسته به اندازه‌ی ناحیه مورد نظر و ضخامت بافت چربی بین 20 تا 30 دقیقه متغیر است. به منظور دستیابی به نتایج مناسب 4 تا 8 جلسه در فواصل یک هفته‌ای توصیه می‌شود. نتایج این روش را می‌توان پس از چند روز بعد از اولین درمان بصورت بهبود قابل ملاحظه‌ای مشاهده نمود. هر درمان متکی بر درمان قبلی می‌باشد.

مزایای کویتیشن اولتراسونیک

این روش موجب بهبود موارد زیر می‌شود:

 •  باف پوست
 •  فرم و شکل بدن
 •  ظاهر سلولیت (تجمع چربی)
 •  گردش خون و غدد لنفاوی

مزوتراپی

مزوتراپی یک روش با حداقل تهاجم است که معمولاً برای درمان آسیب‌های مختلف و شرایط پزشکی و نیز دلایل زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تخصص پزشکی شامل تزریق مقادیر میکروسکوپی عصاره‌های طبیعی، داروها، عوامل هومیوپاتی و ویتامین‌ها به داخل پوست می‌باشد؛ این روش را می‌توان برای از بین بردن سلولیت، رفع مشکلات پوستی در اثر افزایش سن، کاهش وزن، بهبود ظاهر پوست افتاده یا شل، و جوان‌سازی نواحی دستان و گردن استفاده کرد.

شرایط قابل درمان توسط مزوتراپی

 •  سلولیت: مزوتراپی برای از بین بردن سلولیت که روش لیپوساکشن قادر به برطرف کردن آن نیست استفاده می‌شود. بعد از از بین بردن سلولیت، پوست به ظاهر صاف و سالم خود بازمی‌گردد.
 •  کاهش وزن: مزوتراپی می‌تواند با تجزیه‌ی سلول‌های چربی، موجب کاهش وزن بیشتر در افرادی که مبتلا به چاقی یا ذخایر سلولیت در زیر پوست هستند، بشود. روش مزوتراپی برای جلوگیری از تجمع ذخایر چربی در آینده نیز موفقیت‌آمیز است.
 •  ضد پیری: پوستی که تیره و خاکستری باشد می‌تواند شخص را بسیار پیرتر از سن واقعی وی نشان دهد. مزوتراپی به منظور زیباسازی پوست جهت افزایش تولید الاستین و کلاژن کاربرد دارد که منجر به ایجاد پوستی جدید می‌شود که جوان و باطراوت‌تر است.
 •  کاهش چربی نقطه‌ای: مزوتراپی بطور موثری مشکل مربوط به پاکت‌های چربی که در بخش‌های مشخصی از بدن از جمله چانه، بازوها و شکم تجمع می‌یابند را برطرف می‌کند. روش مزوتراپی بطور موفقیت‌آمیزی ذخایر چربی را از بین می‌برد بطوری که بخش‌های مختلف بدن دارای فرم و شکل جذابی می‌گردند.

رادیو فرکانسی

پوست شل نشانه‌ی پیری است و همه روزه افراد بیشتری در جستجوی تغییر شکل بازوهای خود هستند. جراحی زیبایی بازو (براکیوپلاستی) برای همه‌ی افراد مناسب نمی‌باشد و تعداد زیادی نیز تمایلی به انجام چنین اقدامات جدی و شدیدی برای بهبود ظاهر بازوهای خود ندارند، اما یک گزینه‌ی غیر جراحی برای عمل لیفت بازو با عنوان درمان سفت کردن پوست با رادیوفرکانسی وجود دارد.

مزایای رادیوفرکانسی

انجام درمان سفت کردن پوست با رادیوفرکانسی بدون درد بوده و نیازی به دوره‌ی استراحت ندارد، که در نتیجه این روش را تبدیل به نوعی موثر و غیر جراحی برای فرم دادن بدن می‌کند. درمان سفت کردن پوست با رادیوفرکانسی می‌تواند فرم بازوها را تغییر داده و کیفیت پوست را دگرگون نماید، و فرم طبیعی بازو را بصورت نرم و صاف تبدیل کند.
درمان بدون جراحی سفت کردن پوست با رادیوفرکانسی برای کاهش پوست آویزان روشی آسان است که نیاز به عمل زیبایی ندارد. شما با اطمینان از اینکه این روش درمانی خللی در روال عادی زندگی شما ایجاد نمی‌کند، قادر خواهید بود که کار و فعالیت روزمره‌ی خود را بلافاصله از سر بگیرید.

فرایند روش رادیوفرکانسی

در حین درمان سفت کردن پوست با رادیوفرکانسی برای کاهش افتادگی بازو، پزشک متخصص زیبایی محدوده‌ی مورد نظر را برای اطمینان از راحتی شما آماده می‌کند. یک ژل مخصوص قبل از حرکت دستگاه روی بازو بر روی پوست مالیده می‌شود. انرژی گرمایی از طریق سر دستگاه انتقال می‌یابد، و شما یک احساس گرمای خوشایند و بدون ناراحتی را تجربه خواهید کرد.

کویتیشن + رادیوفرکانسی + وکیوم

آخرین تجهیزات توسعه‌ای کویتیشن اولتراسونیک ترکیبی از کویتیشن، رادیوفرکانسی و وکیوم لیپو می‌باشد. این تکنولوژی بطور قابل توجهی برای سوزاندن چربی، فرم دادن به بدن، سفت کردن پوست و کاهش سلولیت موثر است.

 

Call Now Buttonتماس و مشاوره