جوان سازی و رفع چین و چروک دور لب

جوان سازی و رفع چین و چروک دور لب

چروک دور لب می‌تواند از نظر روانی ناراحت کننده باشد و باعث ایجاد احساس عدم اعتماد به نفس در شما شود به خصوص در زمانی که آرایش لب بین این خطوط پخش می‌شود. استفاده مداوم از لب‌ها باعث شکل‌گیری خطوط اطراف لب شده و با تأثیر بر تولید کلاژن حجم لب کاهش یافته و پوست نازک‌تر به نظر می‌رسد. این چروک‌ها در دهه ۳۰ زندگی خود را نشان داده و با تکرار استفاده از عضلات، خطوط عمودی کوچک شروع به شکل گرفتن می‌کنند. معمولاً این خطوط در اطراف لب بالایی شکل گرفته و با افزایش سن تدریجاً به سمت اطراف بینی پیش می‌روند. به‌طور طبیعی حجم لب‌ها کاهش یافته و خطوط عمیق‌تر ظاهر می‌شوند. برخی عوامل دیگر مانند آسیب‌های ناشی از آفتاب باعث افزایش این خطوط می‌شود. آسیب‌های ناشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب ظاهر چین و چروک‌ها را افزایش داده و باعث می‌شود که پوست کم آب شده و نازک شود.

اگر شما از داشتن چروک‌های دور لب آزرده‌ خاطر هستید یا همیشه به دنبال راه حلی برای جوانسازی ظاهر صورت خود هستید، دکتر جمیلی با دانش و تجربه فراوان خود و با به کارگیری بوتاکس، تزریق ژل و چربی و لیفت با نخ می‌تواند از چین و چروک‌های ناخواسته دور لب شما بکاهد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل نموده و وقت مشاوره‌ای تنظیم نمایید.

روش‌های رفع چین و چروک‌های اطراف لب


 تزریق ژل و بوتاکس

جوان سازی و رفع چین و چروک دور لب با تزریق ژل و بوتاکس

تزریق ژل در این خطوط عمودی روشی کم‌تهاجمی است. با تزریق ژل حجم این ناحیه از صورت نیز افزایش می‌یابد. در برخی موارد برای حصول نتایج بهتر تزریق بوتاکس لب  به مرزها و خطوط لب نیز، تزریق می‌شود. برای دستیابی به نتایج مطلوب‌تر در جوان سازی دور لب ما تزریق ترکیب بوتاکس و ژل را پیشنهاد می‌کنیم. بوتاکس باعث شل شدن عضلات شده و با استراحت دادن لب بالا باعث جلوگیری از شکل‌گیری خطوط و چین و چروک می‌شود و در عین حال تزریق ژل هم باعث هموار شدن خطوط می‌شود.

بوتاکس چگونه کار می‌کند؟

تزریق بوتاکس یک روش درمانی ترجیحی برای کاهش چین و چروک دور لب است. این روش با شل کردن عضلات مسئول ایجاد چین و چروک دور لب و همچنین عضلات مسئول اخم، بهبود ظاهر صورت را فراهم می‌کند. وقتی عضلات شل می‌شوند، شما نمی‌توانید آنها را منقبض کنید و بنابراین فشاری بر روی نقاط مورد نظر از صورت وارد نمی‌شود. تزریق بوتاکس به صورت تدریجی چین و چروک‌ها را هموار می‌کند و از شکل‌گیری مجدد آنها جلوگیری می‌کند. این روش همچنین برای کاهش خطوط افقی دور لب و عضلاتی که باعث پایین آمدن لب می‌شوند مناسب است.

نتایج تزریق بوتاکس

شما بلافاصله پس از انجام تزریق می‌توانید نتایج را مشاهده کنید. پس از تزریق خطوط از بین رفته و پوست هموار می‌شود. اگر شما از درمان ترکیبی تزریق ژل و بوتاکس استفاده کردید، نتایج حاصل از تزریق بوتاکس را پس از ۷ تا ۱۴ روز ملاحظه خواهید کرد.

پس از تزریق در پوست صورت، ۲ تا ۳ روز طول می‌کشد تا درمان اثر کرده حدود ۷ روز هم باید صبر کنید تا بتوانید تأثیر کامل تزریق را در پوست مشاهده کنید. نتایج درمان تا حدود ۴ ماه باقی می‌مانند. معمولاً عوارض جانبی رفع چین و چروک‌ها موقتی بوده و محدود به همان ناحیه تحت درمان می‌باشد.

تزریق چربی

جوان سازی و رفع چین و چروک دور لب با تزریق چربی

تزریق چربی که به عنوان میکرو‌لیپو اینجکشن هم شناخته می‌شود فرایندی است که در آن چربی از یک ناحیه از بدن دریافت و استخراج شده و برای ایجاد حجم و بهبود ظاهر به ناحیه مورد درمان در صورت تزریق می‌شود. تزریق چربی به بهبود ظاهر صورت کمک کرده و با حجم دادن به لب‌ها باعث هموار شدن و رفع چین و چروک‌های دور لب می‌شود. تزریق چربی با استفاده از چربی که از بدن خود شخص گرفته شده فرایندی ایمن و مطمئن است که احتمال بازگشت آن بسیار کم است.

 تزریق چربی چگونه انجام می‌شود؟

 با تشخیص دکتر جمیلی در مورد مناسب بودن تزریق چربی برای پوست شما، یک نوبت درمانی برایتان تعیین می‌شود که امکان عمل تزریق چربی در پوست صورت شما وجود دارد، شما زمان جلسه درمانی را تنظیم خواهید کرد. تزریق چربی سه مرحله دارد. دکتر جمیلی برای افزایش راحتی شما در حین انجام عمل از بیهوشی موضعی استفاده می‌کند. سه مرحله تزریق چربی عبارتند از:

  • مرحله اول: چربی از یک قسمت از بدن به روش لیپوساکشن برداشته می‌شود. غالباً چربی از شکم، باسن و ران‌ها برداشته می‌شود. یکی از مزایای جانبی این روش بهبود ظاهر قسمت دهنده‌ی چربی است.
  • مرحله دوم: بافت چربی برداشته شده تفکیک و سلول‌های چربی آن جدا می‌شود.
  • مرحله سوم: سلول‌های چربی به ناحیه مورد درمان به وسیله یک سوزن بسیار ریز تزریق می‌شود. دکتر جمیلی با دقت منطقه ایده‌آل تزریق را برای بهبود ظاهر و افزایش حجم انتخاب می‌کند.

نتایج

نتایج حاصل از تزریق چربی بلافاصله پس از عمل قابل مشاهده است. ممکن است دکتر جمیلی به حدود ۵۰ درصد از بیماران برای جذب چربی تزریق شده توصیه به تکرار درمان کند. این امری کاملاً نرمال بوده و عمل تزریق طبق همان مراحلی که در ابتدا انجام شد دوباره انجام می‌شود.

لیفت با نخ

لیفت با نخ روشی است که در آن ساختار صورت بدون نیاز به انجام عمل جراحی کشیده، بازسازی و جوان‌تر می‌شود. در روش لیفت با نخ، از نخ مخصوصی استفاده می‌شود که با سوزن بسیار ریزی در پوست فرو رفته و بافت پوست را کشیده و بهبود می‌دهد.

لیفت با نخ چگونه انجام می‌شود؟

نخ‌هایی که در لیفت با نخ به کار برده می‌شود، نخ‌های جذبی از جنس پلی‌دی اکسانون هستند که طی بیست سال گذشته در عمل‌های قلب به عنوان نخ بخیه مورد استفاده قرار می‌گرفته‌اند. تحقیقات نشان می‌دهد که لیفت با نخ باعث شل شدن عضلات و تاندون‌ها شده و ساخت کلاژن جدید را در پوست تحریک می‌کند. لیفت با نخ همچنین الاستین و اسید هیالورانیک را در پوست که هر دو برای فربه و جوان نگهداشتن پوست ضروری هستند تحریک می‌کند. متناسب با ناحیه مورد درمان نخ به صورت زیرپوستی وارد پوست می‌شود.

نخ در مدتی حدود ۶ تا ۸ ماه در بدن جذب می‌شود و اثر درمان هم حدود ۱۲ تا ۱۸ ماه در صورت باقی می‌ماند.

نتایج

چین چروک‌های اطراف لب بلافاصله پس از انجام لیفت با نخ قابل مشاهده است. این نتایج در روزها و هفته‌های بعد با تحریک PDO و تولید کلاژن بهبود می‌یابد. بافت کلی پوست پس از انجام لیفت با نخ بهتر شده و پوست ضخیم‌تر، سفت‌تر و محکم‌تر به نظر می‌رسد و چین و چروک‌های اطراف لب هم هموارتر شده و برطرف می‌شوند.

هزینه‌ها


به دلیل وجود عوامل متعدد، از جمله تعداد جلسات درمانی برای دستیابی به نتایج مطلوب، تزریق چربی پیوندی در افراد بسیار متفاوت است. در جلسه مشاوره اولیه، دکتر جمیلی در مورد هزینه‌ها صحبت می‌کند. از آنجا که تزریق چربی یک عمل خودخواسته زیبایی است، بیمه‌ها هزینه‌های این عمل را پوشش نمی‌دهند. برای رفاه حال مشتریان، دکتر جمیلی روش‌های پرداخت آسان‌تر مانند نقد و اقساط را برای بیماران به کار می‌برد و در این مورد، حداکثر انعطاف را به کار می‌برد.

عوارض جانبی


 از برخی عوارض جانبی شایع می‌توان به قرمزی، تورم، کبودی و توده‌ای شدن مختصر پوست اشاره کرد. قرمزی پوست پس از چند ساعت برطرف می‌شود، تورم، کبودی و پوست توده‌ای شده هم پس از چند روز بهبود می‌یابد.

Call Now Buttonتماس و مشاوره