جوانسازی پوست دست و انگشتان با تزریق ژل و چربی

جوانسازی پوست دست و انگشتان با تزریق ژل و چربی

دقیقاً مشابه سایر نقاط بدن، دست‌ها نیز در معرض تاثیرات ناشی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، افزایش سن، استرس و فعالیت‌های کاری قرار می‌گیرند. در واقع، یکی از اولین نقاطی که در بسیاری افراد ایجاد علائم پیری از آن شروع می‌شود، دست‌ها هستند. برخی از انواع رایج علائم پیری بر روی پوست عبارتند از: ایجاد لکه‌های تیره (لکه‌های ناشی از افزایش سن)، تشکیل چین و چروک و ایجاد ظاهر ناهماهنگ برای پوست، و برجسته شدن رگ‌ها. علاوه بر این افزایش سن می‌تواند باعث از بین رفتن بافت چربی موجود بین استخوان‌ها و نازک شدن بافت نرم پوست شود که در نتیجه این شرایط، دست‌ها ظاهر استخوانی و پیر پیدا می‌کنند.

بسیاری افراد احساس می‌کنند به خاطر وضعیت ظاهری دست‌های خود زودتر از موعد پیر شده‌اند. علاوه بر این، بعضی افراد به خاطر ظاهر دست‌های خود خجالت‌زده هستند و به دنبال روش‌های درمان مناسب برای بازگشت علائم پیری و جوان‌سازی پوست خود می‌باشند. به این منظور دکتر جمیلی از مجموعه متنوعی از روش‌های جوان‌سازی پوست برای افراد استفاده می‌کند. در طول جلسه مشاوره، دکتر جمیلی درباره فرآیند تزریق چربی به پوست اطلاعات لازم را در اختیار بیمار گذاشته و سوالات یا نگرانی‌های وی را پاسخ می‌گوید. با توجه به اینکه همه بیماران دارای نیازهای درمانی متفاوت هستند، دکتر جمیلی از دانش و تجربه خود بهره گرفته و به بیمار کمک می‌کند بهترین روش درمان را برای شرایط خاص درمانی به منظور جوان‌سازی پوست دست و انگشتان انتخاب نماید. به منظور هماهنگی جلسه مشاوره با دکتر جمیلی هم اکنون می‌توانید با شماره‌ ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل فرمایید.

افراد مناسب برای استفاده از این روش درمانی


افرادی که احتمالاً علاقه مند به درمان چروک دست و جوان‌سازی پوست دست و انگشتان هستند، دارای نگرانی یا مشکل خاص در ارتباط با موارد زیر می‌باشند:

  • لکه‌های پیری یا سایر موارد تغییر رنگ پوست
  • ایجاد ساختار غیر هماهنگ برای پوست
  • چین و چروک و خطوط ریز ایجاد شده بر روی پوست
  • ظاهر فرورفته یا استخوانی دست‌ها

جوان‌سازی پوست دست و انگشتان


جوانسازی پوست دست و انگشتان می‌تواند به بازیابی ظاهر جوان‌تر و جذاب‌تر دست‌ها و انگشتان کمک کند. امروزه انواع مختلفی از روش‌های درمان زیبایی برای بهبود ظاهر دست‌ها وجود دارد و به همین خاطر بیمار می‌تواند از یک روش یا ترکیبی از روش‌های موجود با توجه به شرایط خود و نتایج درمانی مورد انتظار استفاده کند. در ادامه جدیدترین و جامع‌ترین روش های درمان چروک دست برای جوان‌سازی پوست دست و انگشتان مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

تزریق چربی

درمان با تزریق چربی یک تکنیک پیشرفته برای افرادی است که به دنبال بازیابی دائمی ظاهر جوان و شاداب پوست خود در ناحیه دست‌ها و انگشتان، همراه با ایجاد نتایج طبیعی هستند.

 

افراد ایده آل برای استفاده از این روش درمانی

افراد ایده‌آل برای استفاده از روش درمان زیبایی تزریق چربی کسانی هستند که دارای انتظارات واقع‌بینانه از این درمان بوده و از محدودیت‌های این روش درمانی در ارتباط با فرآیند طبیعی افزایش سن درک درست داشته باشند. با وجودی که تزریق چربی به صورت یا سینه نیازمند حجم زیادی از سلول‌های چربی است، تزریق چربی برای جوان‌سازی پوست دست و انگشتان به نسبت نیاز کمتری به بافت چربی دارد و به همین خاطر افراد مختلف با هر وزنی می‌توانند از این روش درمانی استفاده کنند. به این ترتیب اگر شما از نظر بدنی شرایط سالم داشته و به دنبال بازیابی حجم از دست رفته پوست دست و انگشتان خود می‌باشید، تزریق چربی می‌تواند یک روش درمانی مناسب برای شما با حداقل سطح تهاجم باشد.

چه انتظاری می‌توان از نتایج درمان با روش تزریق چربی داشت؟

با وجودی که نتایج حاصل از این درمان برای افراد متفاوت است، افرادی که به دنبال استفاده از این روش درمانی هستند، در عمل می‌توانند انتظارات زیر را از نتایج این درمان داشته باشند:

  • بازیابی برآمدگی عادی پوست در نواحی اطراف مفاصل و انگشتان
  • نرم شدن پوست ناحیه خارجی تاندون‌ها و استخوان‌های دست
  • صاف شدن پوست دست و انگشتان

در طول درمان

برای این درمان دکتر جمیلی به منظور خارج کردن چربی لازم برای تزریق در دست‌ها و انگشتان، ۲ یا ۳ شکاف کوچک در نواحی مختلف بدن ایجاد می‌کند. پس از استخراج چربی مورد نیاز از نواحی اهداکننده، بافت چربی برای تزریق در ناحیه دست تصفیه می‌شود. پس از اینکه چربی پیوندی آماده شد، دکتر جمیلی از یک سرنگ برای تزریق سلول‌های چربی به نواحی بین انگشت‌ها و شکاف‌های پوست ناحیه مچ دست استفاده می‌نماید.

چربی مورد نیاز برای این درمان از نقاط مختلف بدن همچون شکم، ران‌ها، و باسن گرفته شده و سپس با استفاده از تکنیک‌های خاص تصفیه می‌شود تا به این ترتیب سلول‌های چربی خالص‌سازی شوند. در این درمان مقادیر کم چربی به دقت در لایه‌های مختلف پوست تزریق می‌شود. به این ترتیب تشکیل رگ‌های جدید خون و رشد بافت چربی در محل تزریق امکان پذیر می‌شود. در نهایت، بافت چربی تزریق شده سیستم گردش خون خود را به دست آورده و به تدریج با گذشت زمان در بلند مدت، نتایج دائمی مربوط به جوانی و شادابی پوست نمایان می‌شود.

نتایج و بهبودی

تزریق چربی یک روش درمان زیبایی است که به صورت سرپایی بدون درد و بدون نیاز به دوران بهبودی بر روی بیمار انجام می‌شود. پس از این درمان، بیمار می‌بایست دست خود را برای ۲۴ ساعت بالا نگه داشته و پس از آن تا حد ممکن در طول هفته پس از درمان به دست‌های خود استراحت بدهد. در این زمان دکتر جمیلی برای بیمار داروهای مسکن برای حداقل کردن درد تجویز می‌کند. همواره می‌توان انتظار داشت برای چند روز پس از درمان بیمار با کبودی و ورم در محل‌های تحت درمان مواجه شود.

تزریق ژل

جوانسازی پوست دست و انگشتان با تزریق ژل

جوان‌سازی پوست دست و انگشتان با تزریق ژل می‌تواند باعث کاهش خطوط ریز، چین و چروک‌ها و ظاهر استخوانی پوست به خاطر فرآیند افزایش سن شود. امروزه از انواع مختلف ژل‌ها برای افزایش حجم پوست در ناحیه دست و انگشتان استفاده می‌شود. با افزایش سن، بافت چربی پوست به تدریج از بین رفته و لایه نرم پوست نازک می‌شود. به این ترتیب دست فرد ظاهر استخوانی پیدا می‌کند. دقیقاً مشابه شرایطی که از تزریق ژل برای افزایش حجم لب‌ها استفاده می‌شود، از این روش می‌توان برای ایجاد برآمدگی در پوست دست و انگشتان نیز استفاده کرد. انجام این کار می‌تواند باعث کاهش ظاهر استخوانی دست شده و پوست فرد را نرم‌تر و جوان‌تر نماید.

امروزه، رایج ترین ژل‌های مورد استفاده برای تزریق حاوی موادی مثل هیالورونیک اسید هستند. هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی موجود در بدن انسان است و به همین خاطر ریسک مشاهده واکنش آلرژیک به تزریق این ماده بسیار پایین است. نتایج این درمان دائمی نیست، اما می‌تواند برای چند ماه دوام و ماندگاری داشته باشد. در طول جلسه مشاوره، دکتر جمیلی درباره ژل مناسب برای درمان و نیز مقدار مناسب ژل برای دستیابی به نتایج دلخواه در ارتباط با جوان سازی پوست دست و انگشتان تصمیم گیری می‌نماید.

لایه برداری شیمیایی

لایه برداری شیمیایی اغلب برای درمان پوست صورت استفاده می‌شود، با تقبل هزینه جوانسازی دست ،  امکان استفاده از این روش برای پوست دست‌ها و انگشتان نیز وجود دارد. در این روش از مواد اسیدی برای از بین بردن لایه‌های بالای پوست، بر طرف کردن گرفتگی پوست، از بین بردن سلول‌های مرده و جوان سازی پوست استفاده می‌شود. این روش می‌تواند باعث تحریک فرآیند تجدید ساختار سلولی شده و تشکیل سلول‌های جدید در ناحیه تحت درمان را به همراه داشته باشد. به این ترتیب ظاهر و ساختار پوست بهبود پیدا کرده، جوان و شاداب خواهد شد. در واقع با استفاده از این روش، خطوط ریز، چین و چروک‌ها و ظاهر لک‌های پوستی کاهش یافته و پوست فرد درخشندگی بیشتری پیدا خواهد کرد.

Call Now Buttonتماس و مشاوره