بهترین روش های لیفت و بالا کشیدن ابرو

بهترین روش های لیفت و بالا کشیدن ابرو

لیفت ابرو ها یک عمل جراحی زیبایی است که می توان با بالا کشیدن ابروها، باعث شود چشم ها باز تر شوند و پوست های چروکیده و شل صورت، از هم باز شوند و صاف شوند و در نهایت ظاهر شخص بسیار جوان تر به نظر می آید. لیفتینگ ابرو یا همان بالا بردن ابرو یک عمل زیبایی محبوب است که هر روز به محبوبیت آن افزوده می شود و معمولا برای دستیابی به نتایج بهتر و آثار طولانی مدت، همراه با عمل جراحی لیفت صورت و جراحی پلک انجام می شود. البته عمل جراحی بالا کشیدن ابرو به تنهایی یک روش بسیار موثر است، همچنین با به کار گیری تکنیک های جدید تر مانند بالا کشیدن ابرو با بوتاکس پیشانی یا به وسیله اندوسکوپی این عمل در زمان بسیار کوتاه و با کمترین درد انجام می شود و مدت زمان لازم برای ریکاوری پس از عمل به حداقل زمان ممکن می رسد.هم چنین برای برداشتن چین و چروک های گردن می توان از لیفت گردن استفاده کرد.

دو تکنیک بدون جراحی که در کلینیک رازی برای بالا کشیدن ابرو استفاده میشود تزریق بوتاکس و بالابردن ابرو با نخ می باشد. این دو روش از جدیدترین روش های بالا کشیدن ابرو( عمل لیفت ابرو ) است که بدون درد و خونریزی و مشاهده نتیجه در سریعترین زمان ممکن می باشد.

افراد مناسب برای بالا کشیدن ابرو


عمل زیبایی بالاکشیدن ابرو معمولا برای افرادی با سن بین ۴۰ تا ۶۰ سال که به دنبال راه حلی برای بر طرف کردن شیارها و چروک های عمیق بالای چشم و پیشانی خود هستند انجام می شود .  با این حال تقبل هزینه تزریق بوتاکس این عمل برای بسیاری از افراد با سن کمتر نیز که آثار پیری زودرس را در چهره خود مشاهده می کنند ، یک گزینه مناسب محسوب می شود. عمل لیفت ابرو نتایج بسیاری موثری در بهبود ظاهر افتاده ابروها یا ابرو هایی با حالت اخم یا حالت خسته دارد ، همچنین تاثیر زیادی در برطرف کردن خطوط افقی چین و چروک روی پیشانی و لیفتینگ پیشانی و شیار بین ابرو و بالای پلک و کشیدن ابرو دارد.

بهترین کاندیدهای بالا بردن ابرو (لیفت ابرو) کسانی هستند که به دنبال راه حلی برای بر طرف کردن شیارها و چروک های عمیق بالای چشم و پیشانی خود هستند و به لحاظ جسمانی در سلامت کامل به سر می برند. اما اگر در سلامتی کامل نیستید، به خاطر برخی دلایل پزشکی ممکن است بالا کشیدن ابرو و یا لیفت پیشانی برای شما مناسب نباشد به طور مثال در صورت داشتن پوست کلوئیدی و داشتن زخم های کلوئیدی روی پوست خود. بهترین راه برای دانستن این که آیا می توانید جراحی بالا کشیدن ابرو (لیفت ابرو) را انجام دهید یا نه، این است که قرار ملاقاتی برای مشاوره در کلینیک رازی ترتیب دهید.

انواع روش های بالا بردن ابرو


 بوتاکس

روش لیفت ابرو(بالا کشیدن ابرو) با تزریق بوتاکس از طریق ریلکس کردن عضلات به خصوصی در اطراف چشم و پیشانی عمل می کند و خطوط ایجاد شده روی پیشانی و چروک های ناشی از اخم کردن که روی پیشانی هستند را از بین می برد و صاف می کند. زمانی که عضلات مورد نظر در اطراف ابرو با تزریق بوتاکس شل ( ریلکس) شوند، پوست ظاهر صاف تر و شاداب تری پیدا می کند و ابروها بالا کشیده می شند و صورت شما جوان تر می شود. درضمن تزریق بوتاکس پیشانیمورد استقبال فراوانی قرار گرفته است.

چگونگی تزریق بوتاکس 

برای انجام این روش به منظور لیفت پیشانی و ابرو، بوتاکس درون یا اطراف ماهیچه های مشخصی در صورت تزریق می شود. انجام این کار تنها چند دقیقه طول می کشد و آثار آن برای حداقل ۳ تا ۵ ماه دوام دارد. قبل از انجام تزریق بالا کشیدن پیشانی به پوست کرم بی حس کننده زده می شود تا بیمار هیچ دردی را حس نکند. پس از انجام تزریق ممکن است کمی ورم یا کبودی مختصر باشد که با گذشت دو تا سه هفته بعد از بالا کشیدن پیشانی کاملا از بین می رود. با از میان رفتن ورم و کبودی شما ظاهری جوان و شاداب پیدا خواهید کرد.

تزریق بوتاکس یک روش ایمن برای بالا بردن ابرو است که نیازی به انجام جراحی ندارد. تزریق بوتاکس هزینه های انجام عمل جراحی و بسیاری عوارض آن را به دنبال ندارد و مدت زمان لازم برای ریکاوری پس از تزریق نیز بسیار سریع تر و آسان تر است. بالا کشیدن ابرو ها با تزریق بوتاکس، حالت و موقعیت ابروها در چهره را بهبود می دهد و به صورت بسیار ظریف و کاملا طبیعی پوست پیشانی را بالا می کشد و به عبارتی لیفت پیشانی صورت می گیرد. همچنین خطوط اخم و چین و چروک های اطراف چشم را از بین می برد و پوست شما را صاف تر و شاداب تر و ظاهر شما را جوان می کند. با تزریق بوتاکس می توان عمل جراحی لیفت ابرو را به تعویق انداخت. با این روش نه تنها چین و چروک ها ی صورت از بین می روند بلکه روند تشکیل چین و چروک های جدید و پیر شدن پوست صورت رابسیار کند می کند.

بالا کشیدن ابرو ها با نخ

 در روش بالا کشیدن ابرو و لیفت با نخ، بخیه های بسیار ریزی که توسط سوزن های بسیار باریک و ظریف زده می شوند، برای بالا کشیدن ابرو (لیفت ابرو با نخ) و جمع کردن پوست و تحریک تشکیل کلاژن در پوست اطراف ابرو، گونه، غبغب و گردن استفاده می شود. با تکنیک لیفتینگ با نخ ابرو های افتاده دوباره به جای قبلی خود بر میگردند و بالا می آیند. هزینه لیفت با نخ نیز در افراد متغیر است. لیفت با نخ یک عمل جراحی است که پوست گردن را می‌کشد و سفت می‌کند تا ظاهری جوان به آن ببخشد. این عمل اغلب در ترکیب با عمل کشیدن پوست صورت انجام می‌شود؛ البته می‌تواند به تنهایی نیز انجام شود. عمل لیفت گردن می‌تواند دسته خطوط موجود بر روی پوست و همچنین پوست و چربی اضافی موجود در گردن را از بین ببرد و ظاهری زیبا و جوان به آن ببخشد.

در روش بالا کشیدن ابرو ها با نخ و لیفت با نخ  ، ابرو در حد کم تا متوسطی و به طور طبیعی بالا کشیده می شوند و میزان بالا رفتن ایرو ها خیلی زیاد و غیر طبیعی نیست و باعث درشت شدن چشم در صورت می گردد. در این روش همچنین قسمت بیرونی ابرو ها بیشتر از قسمت درونی ابرو ها بالا کشیده می شود. لطفاً به خاطر داشته باشید که نتایج عمل لیفتینگ ابرو با نخ به صورت دائمی نخواهد بود، زیرا نخ‌ لیفت حالت تجزیه‌پذیر دارد و بعد از گذشت ۱۲ تا ۱۸ ماه به طور طبیعی تجزیه خواهد شد.از آنجا که این یک روش غیرتهاجمی است، عوارض و معایب لیفت صورت با نخ بسیار نادر است و شما ممکن است مقداری کبودی مختصر را مشاهده کنید که ظرف چند روز برطرف خواهد شد.

عوارض 

عوارض ناشی از لیفت ابرو (بالا کشیدن ابرو) و لیفت پیشانی موقتی هستند و شامل باقی ماندن جای زخم، کبودی، تشکیل لخته خون زیر پوست، بروز مشکلاتی در بازسازی پوست و حساسیت به مواد بی حس کننده می شود. همچنین در بالا کشیدن ابروها احتمال آسیب به عصب های پوست و از دست دادن حس عصب ها در آن ناحیه از صورت در  وجود دارد. همچنین در صورت انجام جراحی بالا کشیدن پیشانی امکان بروز عفونت یک تا شش هفته پس از عمل وجود دارد.

هزینه و قیمت

هزینه لیفت ابرو یا بالا کشیدن ابرو برای هر فردی نسبت به روش به کار گرفته شده از جمله جراحی بالا کشیدن ابرو  متفاوت است. برای آگاهی از هزینه لیفت پیشانی و بالا کشیدن ابرو می توانید با مشاورین کلینیک رازی تماس بگیرید.

Call Now Buttonتماس و مشاوره