بهترین دکتر متخصص پوست، مو و زیبایی در تهران

بهترین دکتر متخصص پوست، مو و زیبایی در تهران

در این کلینیک، تیم درمانی ما از متخصصین مجرب پوست و کادر درمانی باتجربه‌ای تشکیل شده است. ما متعهد هستیم تا خدمات جامع، مراقبت‌های تخصصی پوست و محصولات مراقبتی را دلسوزانه در اختیار مراجعه‌کنندگانمان قرار دهیم. مهم نیست پوست شما چه مشکلی داشته باشد، متخصص پوست ما در کلینیک  می‌توانند بهترین مراقبت‌های مؤثر و تخصصی پوست را به شما ارائه دهند.

در واقع متخصص پوست پزشکی است که درزمینه‌ی درمان پوست، مو، ناخن، غشاهای مخاطی (به‌ عنوان‌ مثال، پوشش داخل دهان، بینی، پلک‌ها و غیره.) تخصص و مهارت دارد. متخصصین پوست بیش از 3000 بیماری مختلف را تشخیص داده و درمان می‌کنند. این بیماری‌ها می‌تواند شامل مواردی همچون سرطان پوست، اگزما، آکنه، پسوریازیس و عفونت‌های ناخن گردد. همچنین متخصصین پوست ظاهر پوست، مو ناخن بیماران خود را نیز بهبود می‌بخشند. برای مثال، یک متخصص پوست می‌تواند به بیمار کمک کند تا چین‌وچروک، لکه‌های قهوه‌ای و سایر نشانه‌های پیری او کاهش یابد. او می‌تواند به بیمار کمک کند تا جای جوش کمتر توجه دیگران را جلب نماید. پزشک متخصص پوست می‌تواند کاری کند که پس از برداشت پوست ناشی از سرطان، ناحیه تحت درمان قرارگرفته بیشترین تطابق با بافت اطراف خود را به دست آورد. متخصصین پوست به درمان همه سنین می‌پردازند از نوزاد تازه متولدشده گرفته تا افراد مسن‌تر از 100 سال.

یک متخصص زیبایی پوست کیست؟


اصطلاح “متخصص زیبایی پوست” اغلب باعث سردرگمی می‌شود. برای درک این اصطلاح، بهتر است یا حوزه‌های تخصصی متخصصین پوست آشنا شویم:

 • بیماری‌های پوست. در این حوزه پزشک به تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری‌های پوست، مو ناخن می‌پردازد.
 • درماتوپاتولوژی (آسیب‌شناختی پوست). در این حوزه پزشک با استفاده از نمونه‌گیری و بررسی نمونه‌ها با میکروسکوپ به تشخیص بیماری‌هایمربوط به پوست، مو ناخن‌ها می‌پردازد.
 • جراحی پوست. در این حوزه پزشک به کمک جراحی اقدام به درمان بیماری‌های پوست، مو ناخن می‌کند.
 • تخصص زیبایی پوست. پزشک به درمان پوست، مو ناخن می‌پردازد، با این تفاوت که تمرکز اصلی پزشک بر شکل ظاهری بیمار می‌باشد تا آن را به بهترین نحو ممکن بهبود بخشد.

بسیاری از متخصصین پوست همه موارد بالا را انجام می‌دهند. نمونه‌ای از درمان‌هایی که بهترین دکتران متخصص پوست در حوزه زیبایی پوست انجام می‌دهند شامل موارد زیر است:

 • جراحی پوست به‌منظور کاهش جای جوش و فرورفتگی‌های ناشی از آن.
 • تزریق ژل و سم بوتولینوم (بوتاکس) به‌منظور جوان‌سازی ظاهر افراد.
 • جراحی لیزر به‌منظور کاهش و یا حذف رگ‌های کوچک، لکه‌های قهوه‌ای (ناشی از افزایش سن)، خال‌کوبی و یا چین‌وچروک‌ها.

یک متخصص پوست به چه مهارت‌ها و آموزش‌هایی نیاز دارد؟


 • باید صلاحیت‌های آموزشی و مدرک تحصیلی معتبر داشته باشد.
 • داشتن سابقه آکادمیک و آموزش عملی پیش‌نیاز اساسی یک متخصص پوست خوب است.
 • گرفتن تخصص در حوزه پزشکی پوست، مستلزم داشتن شرایط فیزیکی و ذهنی بسیار مناسب است، چراکه ممکن است یک متخصص پوست مجبور باشد ساعت‌ها برای جراحی و درمان بر روی پای خود بایستد و یا با چالش‌های گوناگونی حین درمان مواجه شود.
 • برای تشخیص صحیح مشکل بیمار، متخصص پوست باید بتواند به‌طور مداوم و مؤثر با بیماران خود تعامل داشته باشد، این امر مستلزم داشتن مهارت در برقراری ارتباط مؤثر و مهارت‌های تعاملی می‌باشد.
 • ازآنجاکه بیماری‌های پوستی می‌توانند در برخی از موارد بسیار ناخوشایند باشند، متخصصین پوست باید در برخورد با ناهنجاری‌های پوستی و خون مشکلی نداشته باشند.
 • برای انجام جراحی‌ها و درمان‌های ظریف آن‌ها باید کنترل کاملی بر اعصاب و حواس خود داشته باشند.

یک متخصص پوست چه ابزار و تکنولوژی‌های استفاده می‌کند؟


 • متخصصین پوست باید با پیشرفت‌های موجود در حوزه درمان با نور فرابنفش، درمان فتودینامیک، لیزر درمانی و درمان با داروها آشنا باشند.
 • در طول چند سال گذشته پیشرفت در حوزه‌های ژنتیک، زیست‌شناسی مولکولی، پاتولوژی و ایمونولوژی نیز به متخصصین پوست در تشخیص و درمان بیماری‌های پوستی کمک شایانی کرده است.
 • اگرچه بسیاری از بیماری‌های پوستی را می‌توان با درمان موضعی، مانند کرم‌ها و لوسیون‌ها درمان نمود، اما عمل جراحی نیز به‌طور گسترده‌ای توسط متخصصین پوست در درمان سرطان پوست، ازجمله ملانوما استفاده می‌شود.
 • پرتودرمانی نیز توسط متخصصین پوست در درمان سرطان پوست استفاده می‌شود.

چگونه یک متخصص پوست خوب را انتخاب کنم؟


گاهی اوقات، پیگیری سلامتی پوست خود با مراجعه به یک پزشک می‌تواند موجب استرس شود. اما یافتن بهترین پزشک زیبایی به نظر مشکلی پیچیده نیست. کافی است بدانید به دنبال چه می‌گردید و تحقیقات لازم را انجام دهید. با انجام تحقیقات درست، به سرعت متخصص پوست مناسب و مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد. همچنین، می‌توانید به صورت آنلاین به برخی از متخصصان پوست دسترسی پیدا کنید.

به کمک نکات زیر شما می‌توانید متخصص پوست مناسب را به‌راحتی پیدا نمایید:

 1. از پزشک عمومی یا خانواده خود سؤال بپرسید.

اولین قدم برای پیدا کردن پزشک مناسب این است که از پزشک عمومی خود بپرسید. ممکن است او متخصصان پوست خوبی را به شما معرفی نماید. از پزشک عمومی خود در مورد تخصص موردنیازتان سؤال بپرسید – آیا شما به یک متخصص زیبایی پوست نیاز دارید و یا یک متخصص عمومی پوست. به‌طورکلی متخصص عمومی پوست کسی است که بیماری‌هایی همچون آکنه، بثورات جلدی و دیگر بیماری‌های مختلف پوست مانند خال و یا روزاسه را درمان می‌کند. همچنین، اگر شما مبتلابه لکه‌های قهوه‌ای و چین‌وچروک شده باشید، می‌تواند داروهای کمک‌کننده ضد فرایند پیری را برایتان تجویز نماید.

اگر شما دچار اسکار یا جای زخم شده باشید، مبتلابه چین‌وچروک‌های عمیق گشته باشید و یا از تغییر رنگ پوست خود رنج ببرید، می‌توانید با یک متخصص زیبایی پوست مشورت نمایید. لیزر درمانی، تزریق و لایه‌برداری نیز توسط آن‌ها ارائه می‌شود.

 1. آیا دارای تخصص و تأییدیه لازم در حوزه تخصصی خود می‌باشد یا نه؟

اگر پزشکی در یک زمینه خاص پزشکی آموزش ندیده باشد و یا تخصص نگرفته باشد، می‌تواند در آن زمینه به‌صورت تجربی به طبابت بپردازد. هیچ منع قانونی برای جلوگیری از این موضوع وجود ندارد.

 1. از دوستان خودتان در مورد پزشک پوستشان پرس و جو کنید.

شما می‌توانید در خصوص موارد زیر، در رابطه با پزشک پوست دوستانتان ، سؤال بپرسید:

 • آیا کادر درمانی مطب دلسوز و مؤثر هستند؟
 • آیا پزشک و کادر درمانی راه‌حل‌های متعددی برای رفع مشکل دوستانتان ارائه کرده‌اند؟
 • آیا پزشک در طول و بعد از عمل، از آن‌ها حمایت کافی را به عمل‌آورده است؟
 • از دوستان خود بپرسید که آیا برای مدت طولانی به پزشک پوستشان مراجعه می‌کنند؟
 • پوست دوستان خود را ارزیابی کنید. پوست یک بیمار اطلاعات زیادی در خصوص متخصص پوست او به ما می‌دهد:
 • آیا شما آثار بهبودی را در پوست دوستانتان مشاهده می‌کنید؟
 • آیا پوستشان درخشان است؟
 • اگر تزریق بوتاکس انجام داده‌اند، آیا طبیعی به نظر می‌رسد یا جلوه‌ای مصنوعی دارد؟
 1. تبلیغات

اگر در خصوص یک متخصص پوست، تبلیغات بسیار زیادی را مشاهده نمودید، محتاط باشید. درواقع یک متخصصین پوست خوب نیازی برای تبلیغات فراوان ندارد.

 1. وب‌سایت متخصص پوست را بررسی نمایید.

در صورتی که متخصص پوستی که انتخاب می‌کنید، دارای وب‌سایتی است، می‌توانید گواهی‌ها و آموزش‌های او را بررسی کنید. همچنین، بررسی کنید که آیا پزشک مورد نظر در حوزه زیبایی پوست تخصص دارد یا به صورت عمومی در حوزه درمان‌های پوستی فعالیت می‌کند. به طور کلی، یک متخصص پوست خوب بر روی یک حوزه تمرکز دارد و تخصص خاصی در آن حوزه دارد، نه تمامی حوزه‌های مربوط به پوست.

  اگر متخصص پوستی، به‌طور خاص بیشتر خدمات تزریق بوتاکس یا درمان لیزر را ارائه می‌دهد، به‌احتمال‌زیاد تجربه‌اش در این حوزه از متخصصین پوستی که انواع درمان‌ها را انجام می‌دهند، بیشتر است.

 1. اجازه دهید متخصص پوست با شما به گفتگو بپردازد.
 • هنگامی‌که برای اولین بار به یک متخصص پوست مراجعه می‌کنید، مشکلات خود را با او مطرح کرده و پیشنهادهای او را ارزیابی نمایید.
 • همچنین، مشخص کنید دقیقاً به دنبال چه هستید؟ درمان زیبایی پوست و یا درمان عمومی پوست.
 • شما باید رویکرد پزشک خود را تشخیص دهید. به‌عنوان‌مثال اگر برای یک تغییر رنگ ساده پوست، پزشک پیشنهاد لایه‌برداری شیمیایی بدهد، از او بخواهید دلیل این توصیه را برای شما توضیح دهد.
 • اگر هرگونه شکی در خصوص درمان دارید، سؤالات خود را کامل از پزشکتان بپرسید، هرگز تا صد در صد از درمان اطمینان پیدا نکرده‌اید، پوست خود را در اختیار متخصص پوست قرار ندهید.
 • اگر به درمان خاصی نیاز دارید، از تعداد دفعات درمان انجام‌شده توسط پزشک، اطلاعات لازم را به دست آورید. هر چه پزشک بر بیماری شما مسلط‌تر باشد، احتمال موفقیت درمان افزایش می‌یابد.
 1. تجربه

هر چه تجربه پزشک بیشتر باشد، کیفیت درمان شما هم بیشتر خواهد بود. اگر پزشکی بیش از 5 سال در حوزه‌ای به‌صورت عملی کار کرده باشد، شما می‌توانید به او اطمینان داشته باشید.

 1. به‌دقت عکس‌های قبل و بعد از درمان بیماران را بررسی کنید.

مسحور عکس‌های جذابی که پزشک متخصص پوست به شما ارائه می‌دهد نشوید. سعی کنید به‌دقت عکس‌ها را ارزیابی نمایید. در این عصر دیجیتال، تغییر یک تصویر دیجیتالی کار چندان دشواری نیست. از متخصص پوست دقیقاً بپرسید، آیا نتایج به‌دست‌آمده در تصویر، در پوست شما هم به دست خواهد آمد یا نه؟

لیستی از اسامی بهترین پزشکان پوست و مو و زیبایی در تهران


 لیستی از اسامی بهترین پزشکانپوست و مو و زیبایی در تهران به همرا ه آدرس و تلفن را می توانید در ادامه این مطلب مشاهده کنید :

دکتر حسینی

تلفن تماس: ٨٨٨٨٠٧٨٦ – ٨٨٨٨٠٧٩٩ – ٠٩٣٦٧٨٨٣٨١٨

آدرس: تهران، ضلع شمال شرقي ميدان ونك، كوچه صانعي، ساختمان  پزشكان مرجان، ط ٦- واحد ١٧


دکتر مصطفی مهدوی نیا- پزشک پوست و مو از دانشگاه تهران

تلفن تماس:22985921-021

آدرس: تهران، میدان هروی، بلوار گلزار یا پناهی نیا، جنب بانک انصار، برج گلزار، پلاک 144/2، واحد 18، طبقه سوم


دکتر محمدرضا اکبری- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 88771788

آدرس کلینیک: تهران- خ وليعصر- پايين تر از ميدان ونك- جنب مركز تجاري خورشيد- ساختمان 1266(پلاك جديد 2542) ط1- واحد1


دکتر مجید درودیان- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 66888392

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 10 – آزادی – نبش خ. آذربایجان – ساختمان پزشکان شفا – پ. 476 – ط. 2


دکتر ناهید داداش زاده – پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 22617301

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – شریعتی – جنب بیمارستان ایرانمهر – ک. افسر – ساختمان پزشکان بزرگمهر – پ. 10


دکتر دادوند- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 22547410

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – شریعتی – خ. یخچال – تقاطع خ. هدایت – بیمارستان هدایت


دکتر مهرناز دانش – پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 88956728

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 6 – کارگر شمالی (امیرآباد) – نرسیده به پمپ بنزین – پ. 269 – ساختمان پزشکان امیرآباد – طبقه همکف


دکتر ولی اله خسروجردی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 77816111

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 8 – دماوند – خ. سبلان جنوبی – بعد از چهارراه انصارالحسین – درمانگاه فرهنگیان


دکتر داوود مقامی – پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 22778000-021

آدرس: تهران ، پاسداران ، ابتدای بوستان 8 ، پلاک 146 ، طبقه 3 ، واحد 5 ،کلینیک تخصصی سیب سرخ


دکتر آرش خسروی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 22118356

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 2 – م. کاج – خ. سرو غربی – ساختمان پزشکان سینا – و. 14


دکتر حمید خطیبی – پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 22568116

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 4 – پاسداران – بوستان 6 – پ. 92


دکتر مهین خلیل زاده- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 22702717

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 1 – م. تجریش – خ. شهرداری – پ. 86 – و. 2


دکتر مهرداد خورشاد- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 88202983

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – م. ونک – نبش ک. 18 – پ. 2451


دکتر دانش حیدری- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 33146518

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 15 – افسریه – 20 متری – 15 متری دوم – خ. 29 – پ. 134 – ط. 1


دکتر مرتضی حیدری- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 6-44520582

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 21 – تهرانسر – بلوارلاله – درمانگاه خیریه قوامین


دکتر مهران حیدری سراج- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 9-88966130

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 6 – فلسطین – خ. ایتالیا – بیمارستان مصطفی خمینی


دکتر مریم خالقی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 88363738

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 2 – بلوار دریا – بالاتر از خیابان مطهری – پ. 164 – ط. زبرین


دکتر مسعود داودی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 88873000

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – ولیعصر – بالاتر از توانیر – خ. شاهین – پ. 10 – کلینیک به سیما


دکتر فرزانه خاکی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 88907664

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 6 – میرزای شیرازی – نرسیده به خیابان بهشتی (عباس آباد) – پ. 304


دکتر فهیمه عابدی منش- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 22090265

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 2 – سعادت آباد – م. سرو – پ. 7


دکتر محمدرضا خرازی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 44607845

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 5 – جنت آباد – تقاطع همت – برج طوبی – ط. 2 – و. 205


دکتر جاوید حسینی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 44079036

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 5 – بزرگراه کاشانی – خ. گلستان شمالی – ساختمان پزشکان 1


دکتر فرشاد حسینی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 22726473

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 1 – ولیعصر – نرسیده به م. تجریش – بن بست سرشار – ساختمان پزشکان – ط. 1


دکتر زهرا حلاجی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 9-55630668

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 12 – م. وحدت اسلامی – ک. رازی – بیمارستان رازی


دکتر حسین دانایی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 22252701

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – میرداماد – نرسیده به خ. شریعتی – پ. 3 – ط. 2 – و. 8


دکتر نیلوفر حایری فر- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 22688451

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 1 – شریعتی – بالاتر از پل رومی – خ. موسیوند – خ. کریمی – پ.0 18


دکتر افسر حدادیان- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 44662939

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 5 – شهرک اکباتان – فاز 1 – بالاتر از سه راه مخابرات – ساختمان برج سبز – ط. 3 – و. 14


دکتر حمیرا حسینی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 44073565

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 5 – بزرگراه کاشانی – بعد از پل ستاری – ایستگاه شاهین جنوبی – ساختمان لاله – پ. 1 – ط. 1


دکتر مریم خدادوست- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 88269199

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 2 – کوی نصر (گیشا) – جنب داروخانه کیهان – پ. 21


دکتر علی جواهریان – پزشک پوست و مو

شماره تماس: 33800584

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 15 – افسریه – 20 متری – نبش خیابان 15 متری دوم – روبروی کفش آذین – مجتمع ولیعصر – و. 2


دکتر نادر جودکی- پزشک پوست و مو

شماره تماس: 44453936

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 5 – بزرگراه اشرفی – ضلع جنوبی داروخانه گل سنگ – ط. 1 – و. 5


دکتر حسین جوشش- پزشک پوست و مو

شماره تماس: 44208706

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 2 – مرزداران – بین دانش و سرسبز – جنی داروخانه معین زاده – پ. 2014


دکتر فرهاد حافظی- پزشک پوست و مو

شماره تماس: 6-88770031

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – ولیعصر – خ. یاسمی – بیمارستان سوانح سوختگی مطهری


دکتر رقیه جبرئیلی- پزشک پوست و مو

شماره تماس: 88878150

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – گاندی – خ. صانعی – گروه پزشکی ونک – پ. 42


دکتر کامران جزایری- پزشک پوست و مو

شماره تماس: 88766626

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 4 – تهرانپارس – فلکه دوم – خ. جشنواره – روبروی فرهنگسرای اشراق – خ. درختی – درمانگاه جشنواره


دکتر منیر جعفری- پزشک پوست و مو

شماره تماس: 44223847

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 2 – بزرگراه اشرفی اصفهانی – بالاتر از مرزداران – ساختمان پزشکان اردلان – و. 105


دکتر بابک جلالی- پزشک پوست و مو

شماره تماس: 88068364

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 6 – سید جمال الدین اسد آبادی – بعد از خیابان 43 – ساختمان ظفر – ط. 3 – و. 14


دکتر شعله حافظ – پزشک پوست و مو

شماره تماس: 88680754

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 2 – سعادت آباد – خ. علامه طباطبایی جنوبی – خ. 34 مرکزی – پ. 4 – ط. 2 – و. 5


دکتر شیوا جمشیدی- پزشک پوست و مو

شماره تماس: 44007086

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 5 – بزرگراه کاشانی – ایستگاه مهران – ساختمان پزشکان 85 – و. 10


دکتر سپیده تهرانی- پزشک پوست و مو

شماره تماس: 88788919

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – آفریقا – نبش خیابان سرو – پ. 101 – ط. 3 – و. 19


دکتر پریسا توافقی- پزشک پوست و مو

شماره تماس: 22644608

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – بالا تر از دو راهی قلهک – ساختمان پزشکان 1365 – طبقه 2 – واحد 15


دکتر محمد توسلیان- پزشک پوست و مو

شماره تماس: 88042372

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – ونک – خ. سئول – گروه پزشکی 110 – پ. 10


دکتر زهرا توفیقی- پزشک پوست و مو

شماره تماس: 44070871

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 5 – بزرگراه کاشانی – نبش گلستان – ساختمان پزشکان 1


دکتر سیامند توکل- پزشک پوست و مو

شماره تماس: 22225399

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – ظفر – بین نفت و مدرس – پ. 194 – و. 1


دکتر محمدرضا توکلی- پزشک پوست و مو

شماره تماس: 44220481

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 2 – ستارخان – بین پل یادگار و چهارراه خسرو – جنب داروخانه آلستوم – پ. 870


دکتر صباح جابری- پزشک پوست و مو

شماره تماس: 33957979

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 12 – پامنار – ک. صدیق – پ. 5 – درمانگاه انصار الحسین


دکتر مهدی پیله ور – پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 22686429

آدرس مطب: تهران – منطقه 1 – الهیه – خ. فرشته – خ. خزر شمالی – نبش کوچه تایر – پ. 14 – و. 5


دکتر رویا تقی پور- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 88281236

آدرس مطب: تهران – منطقه 2 – بزرگراه جلال آل احمد – روبروی پاتریس لومومبا – پ. 113


دکتر زهره تهرانچی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 22058587

آدرس مطب: تهران – منطقه 3 – آفریقا – نبش کوچه تندیس – ساختمان 142 – ط. 2 – و. 6


دکتر ستاره تهرانی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 22600002

آدرس مطب: تهران – منطقه 3 – شریعتی – خ. خاقانی – نبش عطاری مقدم – بیمارستان جواهری


دکتر مهری پاکدل- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 88678400

آدرس مطب: تهران – منطقه 3 – میرداماد – بین آفریقا و مدرس – ضلع شمالی زیر پل – پ. 728


دکتر محسن پاکزاد- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 22098373

آدرس مطب: تهران – منطقه 2 – سعادت آباد – بالاتر از میدان کاج – روبروی بیمارستان مدرس – ساختمان پلیکان – ط. 3 – و. جنوبی


دکتر هاشم پرویزی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 22862427

آدرس مطب: تهران – منطقه 3 – سیدخندان – بن بست خیام – ساختمان سینا – ط. سوم – و. 7


دکتر سعید پیروزی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 33348036

آدرس مطب: تهران – منطقه 13 – دماوند – نرسیده به میدان امام حسین – بیمارستان بوعلی


دکتر بلیغی – پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 9-55630668

آدرس مطب: تهران – منطقه 12 – م. وحدت اسلامی – ک. رازی – بیمارستان رازی


دکتر بهرام بهدادی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 66084494

آدرس مطب: تهران – منطقه 10 – آزادی – نرسیده به آذربایجان – پ. 340 – ط. 2


دکتر ناهید بهرامی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 88882007

آدرس مطب: تهران – منطقه 3 – گاندی – خ. بیستم – پ. 14 – ط. 3 – و. 8


دکتر حسین بخشی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 22896122

آدرس مطب: تهران – منطقه 4 – شریعتی – روبروی پارک شریعتی – ک. اتوبانک – پ. 73 – و. 4


دکتر افسون بدری- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 22704977

آدرس مطب: تهران – منطقه 1 – ولیعصر – بالاتر از ظفر – پ. 1777 – برج فردوس – ط. 3 – و. 15


دکتر برزگری- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 22267206

آدرس مطب: تهران – منطقه 3 – شریعتی – بالاتر از ظفر – روبروی بیمارستان ایرانمهر – ک. مرشدی – ساختمان کیانمهر


دکتر شعله بلاغی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 22088206

آدرس مطب: تهران – منطقه 2 – سعادت آباد – علامه جنوبی – پاساژ سهیل – ط. 2 – و. 7


دکتر ایران ایرانپور- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 88828173

آدرس مطب: تهران – منطقه 6 – قرنی – نرسیده به کریم خان – پ. 161


دکتر مژگان ایگدر- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 22132674

آدرس مطب: تهران – منطقه 2 – م. کاج – سرو شرقی – ساختمان سعادت – پ. 78 – ط. 1 – و. 10


دکتر منیژه باقری- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 22321020

آدرس مطب: تهران – منطقه 4 – استاد حسن بنا شمالی – شمس آباد – خ. ریحانی – چهار راه نعیم – پ. 51


دکتر رامین بختیاری- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 77536938

آدرس مطب: تهران – منطقه 7 – سهروردی جنوبی – نرسیده به بهار شیراز – پ. 4 – ط. همکف – کلینیک بهار


دکتر حسین بخشی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 33758435

آدرس مطب: تهران – منطقه 20 – شهرری – خ. امام حسین – نبش خیابان گلستان – مجتمع درمانی نبوی


دکتر فرهاد امینی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 88965443

آدرس مطب: تهران – منطقه 6 – بلوار کشاورز – ک. رویان – پ. 75 – ط. همکف


دکتر کاوه امینی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 88326520

آدرس مطب: تهران – منطقه 6 – قائم مقام فراهانی – ک. 24 – پ. 1 – و. 2


دکتر صدیقه حجتی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 22254664

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 3 – دستگردی (ظفر) – نرسیده به خیابان نفت شمالی – پ. 172 – ط. 2


دکتر احمد خوشنویس – پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 88759088

آدرس کلینیک: تهران – منطقه 7 – مطهری (تخت طاووس) – روبروی خیابان سلیمان خاطر (امیر اتابک) – خ. پارسا – خ. صحاف زاده – پ. 54 – ط. 1


دکتر زهره نیک بخت- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 88735946

آدرس مطب: تهران – منطقه ۶ – احمدقصیر (بخارست) – پلاك ۷۹ – طبقه دوم


دکتر علی نیک زاد – پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 77413750

آدرس مطب: تهران – منطقه 3 – آفریقا – تقاطع میرداماد – ضلع جنوب شرقی – ط. فوقانی داروخانه جردن


دکتر محمد علی نیلفروش زاده- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 88793928

آدرس مطب: تهران – منطقه ۳ – آفریقا (جردن) – تقاطع میرداماد – ضلع جنوب شرقی – طبقه فوقانی داروخانه جردن


دکتر سعید هاشمی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 22922510

آدرس مطب: تهران – منطقه ۳ – ميدان مادر (محسنی) – پلاك ۹۱ – واحد ۴


دکتر حمید وحیدی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 66001052

آدرس مطب: تهران – منطقه ۹ – دامپزشکی – نرسیده به خیابان ۲۱ متری جی – جنب مسجد اولیا – درمانگاه هاشمی


دکتر پروین ندیم- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 33338071

آدرس مطب: تهران – منطقه ۱۳ – پیروزی – چهارراه کوکاکولا – پلاك ۴۸۲ – طبقه سوم


دکتر سهیلا نصیری- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 77435250

آدرس مطب: تهران – منطقه ۱۴ – پیروزی – روبروی خیابان سوم نیروی هوایی – پلاك3 ۸۸


دکتر تورج مکرمی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 88719351

آدرس مطب: تهران – منطقه 6 – مطهري (تخت طاووس) – تقاطع خيابان ميرزاي شيرازي – ساختمان 111 – طبقه سوم


دکتر رضا نیاکان – پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 22076699

آدرس مطب: تهران – منطقه ۲ – سعادت آباد – بالاتر از میدان کاج – نبش خیابان هشتم – پلاك ۱۵ – طبقه همکف


دکتر فرهاد ملک زاده- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 9-333348036

آدرس مطب: تهران – منطقه 13- دماوند – نرسيده به ميدان امام حسين – بيمارستان بوعلي


دکتر فرینار ملکی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 22096069

آدرس مطب: تهران – منطقه 2 – ميدان كاج – خيابان سروغ غربي – كوچه صدف – برج هرمزان – طبقه اول – واحد 2


دکتر پروین منصوری- پزشک پوست و مو

شماره تلفن:9-66581551

آدرس مطب: تهران – منطقه 6 – بلوار كشاورز – بيمارستان امام خميني


دکتر اصغر مسعودی- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 22084636

آدرس مطب: تهران – منطقه 2 – شهرك قدس (غرب) – بلوار پاك نژاد – خيابان مطهري – مجتمع آيدين – پلاك 10


دکتر محمد مشیر- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 88766331

آدرس مطب: تهران – منطقه 7 – بهشتي (عباس آباد) – خيابان صابونچي (مهناز) – ساختمان پزشكان ايران پزشك – طبقه سوم


دکتر ویدا محق- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 3-44001902

آدرس مطب: تهران – منطقه 5 – فلكه دوم صادقيه (آرياشهر) – روبروي پارك استقلال – درمانگاه ابن سينا


دکتر طاهره محقق – پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 55905185

آدرس مطب: تهران – منطقه 20 – شهرري – خيابان زكرياي رازي – كوچه طرق رودي – پلاك 54 – ساختمان پزشكان مركزي


دکتر رویا گستری- پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 88062214

آدرس مطب: تهران – منطقه 2 – بزرگراه همت – نرسيده به بزرگراه چمران – بيمارستان ميلاد


دکتر نسرین گل محمدی- پزشک پوست و مو

تلفن تماس: 88269826

آدرس مطب: تهران – منطقه 2 – كوي نصر (گيشا) – خيابان فروزانفر – پلاك 18

دکتر حمیرا مستفید – پزشک پوست و مو

شماره تلفن: 22071824

آدرس مطب: تهران – منطقه 2 – سعادت آباد – خيابان سرو غربي – نبش خيابان بخشايش – ساختمان پزشكان – طبقه همكف – واحد 2

Call Now Buttonتماس و مشاوره