بزرگ کردن سینه با تزریق ژل

بزرگ کردن سینه با تزریق ژل

تزریق ژل‌ یک روش غیر تهاجمی برای بزرگ کردن سینه است. رایج‌ترین روش برای، بزرگ کردن آن است و اکثر خانم‌ها تمایل به انجام این گزینه غیر تهاجمی دارند. زیرا بزرگ کردن سینه بدون عمل جراحی ، هیچ‌گونه زخمی را به‌جا نمی‌گذارد و نیز تقریباً هیچ (و یا حداقل) زمان نقاهت و استراحت را داشته و نتیجه آن بسیار طبیعی به نظر می‌رسد. با تزریق ژل به سینه می‌توان سایز سینه را بیش از یک کاپ سینه افزایش داد. با این روش، سینه‌ها بزرگتر و سفت‌تر و دارای خطوط زیباتری خواهد شد.

جهت مشاوره با کلینیک رازی تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ 

 

مراحل تزریق ژل در کلینیک رازی


ژل‌ها ترکیباتی هستند که برای بزرگ کردن و لیفتینگ سینه تزریق می‌شوند. به لطف این ژل‌ها دیگر نیازی به عمل جراحی سینه برای افزایش سایز سینه‌ها نیست. به دلیل ماهیت غیر تهاجمی این روش، دوره نقاهت وجود ندارد (و یا اندک است) و بیماران می‌توانند فعالیت‌های روزانه خود را تقریباً بلافاصله بعد از تزریق، از سر بگیرند.

مشاوره

در کلینیک تخصصی زیبایی رازی، ما انتظارات، نیازها و خواسته‌های بیماران را به دقت شنیده و یک ارزیابی ابوژکتیو از جمله سونوگرافی سینه‌ را به منظور تعیین سلامت و مناسب بودن این روش انجام می‌دهیم.

نکات قبل از تزریق ژل به سینه‌ها

در کمتر از یک هفته بعد از اولین مشاوره، تزریق ژل می‌تواند انجام شود. ما به طور معمول زمانی در حدود 2 ساعت را به کل این فرآیند اختصاص می‌دهیم. این مدت زمان باعث می‌شود که جراح بدون عجله این روش را انجام دهد. ما به طور معمول به بیماران توصیه می‌کنیم که در روز عمل، از رانندگی خودداری کنند. زیرا برخی از داروها ممکن است موجب اختلال در توانایی بیمار برای رانندگی شود. علاوه بر این، بیمار نباید سوتین، تاپ ورزشی و یا بکینی بپوشد. این کار برای جلوگیری از ایجاد هر گونه فرورفتگی بر روی ژل سینه، قبل از “استقرار” ژل درطی 24 ساعت آینده است.

در طول فرایند تزریق ژل

در این روش، جراح چند برش کوچک در زیر بازوی بیمار ایجاد می‌کند. سپس یک کانول را از طریق آن برش وارد بدن می‌کند. این برش‌ها به عنوان نقاط ورود ژل به بدن استفاده می‌شوند. میزان استاندارد استعمال ژل شامل 100-150 میلی لیتر در هر سینه به منظور افزایش 1 الی 2 سایز است. پس از تزریق، سینه به شیوه خاصی ماساژ داده می‌شود تا ژل به صورت یکنواخت و صاف در سینه پخش شده و هر گونه توده ژل شکسته شود. ممکن است تورم خفیفی پس از عمل بروز کند و حساسیت بیمار به درد، بیشتر شود. علائم فوق‌الذکر پس از چند روز ناپدید می‌شوند.

 

 

پس از عمل تزریق ژل

بعد از عمل تزریق، شما باید از فعالیت بدنی به مدت یک هفته و حمام داغ و سونا برای مدت دو هفته، اجتناب کنید. پس از چند هفته برش‌های جراحی تقریباً محو خواهد شد. نتایج درمان در حدود 18 تا 30 ماه دوام خواهد داشت. دوره عملکرد ژل، بستگی به بیمار دارد. برای حفظ تاثیرات و نتایج تزریق ژل، پزشکان توصیه می‌کنند که هر چند ماه، عمل تزریق (20-40 میلی لیتر) تکرار شود.

مزایای تزریق ژل به سینه‌ها


  • بدون ایجاد زخم و اسکار جراحی
  • بدون نیاز به بیهوشی عمومی
  • بدون نیاز به بستری شدن در بیمارستان: این یک عمل سرپایی است و بیمار معمولاً می‌تواند بلافاصله روال عادی روزانه خود را ادامه دهد.
  • بدون نیاز به مرخصی از محل کار.
  • ژل موجود در سینه، در ماموگرافی برای شناسایی سرطان سینه اختلالی ایجاد نمی‌کند.
  • در این روش جسم خارجی در سینه قرار داده نمی‌شود. ژل تزریقی، در واقع اسید هیالورونیک است که به طور طبیعی در بدن یافت می‌شود.

 

 

سوالات رایج


آیا بزرگ کردن سینه با ژل می‌تواند جایگزین پروتز سینه باشد؟

ژل‌ نمی‌تواند جایگزین پروتز سینه باشد، اما به عنوان یک روش جایگزین به زنانی پیشنهاد می‌شود که خواهان بهبود ظاهر کلی سینه‌های خود هستند، بدون آنکه لزوماً نیازی به بزرگ کردن آن‌ها داشته باشند. تزریق ژل می‌تواند سینه‌ها را بزرگتر کند، اما نه به اندازه‌ای که پروتز قادر است انجام دهد. تزریق چربی به سینه روس دیگری برای بزرگ کردن سینه است.

چه کسانی کاندیدهای مناسبی برای ژل‌های سینه هستند؟

خانم‌هایی که برای این روش مناسب هستند، عبارتند از:

خانم‌های که سینه‌های آن‌ها به طور طبیعی کوچک است.

این روش برای خانم‌هایی که سینه‌های کوچک دارند، مناسب است. زیرا اثر ژل در بدن، باعث افزایش حجم سینه می‌شود. این افزایش حجم معمولاً حدود 1 تا 2/1 کاپ سینه است، که برای خانم‌هایی که سینه‌های کوچک‌تری دارند، تأثیر قابل توجهی خواهد داشت. خانم‌هایی که بافت سینه کمی دارند، قادر خواهند بود سینه‌های خود را در بالای ژل احساس کنند.

خانم‌هایی که فقط یک سایز افزایش حجم سینه می‌خواهند.

ایده‌آل‌ترین وضعیت برای تزریق ژل‌ به سینه برای خانم‌هایی است که می‌خواهند به اندازه 1 کاپ، افزایش سایز سینه داشته باشند. دلیلش این است که با تزریق مقدار کم، دیگر ژل در زیر سینه احساس نخواهند شد، که این باعث می‌شود سینه‌ها ظاهر بسیار طبیعی داشته باشند.

پس از دوران بارداری

معمولاً به دلیل کاهش بافت نگهدارنده سینه پس از حاملگی و شیردهی، سینه‌ها دچار افتادگی می‌شوند. این باعث کاهش حجم سینه‌ها می‌شود. اما ژل تزریقی قادر به بازگرداندن حجم از دست رفته به سینه‌ها می‌باشد.

تزریق ژل‌ سینه برای چه کسانی نامناسب است؟

این روش برای خانم‌هایی که تقریباً هیچ بافت سینه‌ای ندارند، مناسب نیست. در این مورد، عدم وجود بافت سینه باعث می‌شود که پس از تزریق ژل، سینه‌ها ظاهری سفت و غیرطبیعی داشته باشند، زیرا بافت کافی برای پوشش ژل وجود ندارد.

علاوه بر این، این روش برای خانم‌هایی که بافت سینه شل و افتاده دارند نیز مناسب نیست. در این حالت، به دلیل افتادگی بیش از حد سینه‌ها، ژل قادر به افزایش اندازه سینه‌ها نخواهد بود. در هر دو مورد، بزرگ کردن سینه یک گزینه بهتر است.

آیا عمل تزریق ژل دردناک است؟

خیر، زیرا استعمال آرام‌بخش سبک با بی‌حسی موضعی، درد این عمل را به حداقل می‌رساند.

چه زمانی می‌توان نتایج را مشاهده کرد و این نتایج چه مدت دوام خواهد داشت؟

ژل سینه بلافاصله پس از تزریق، باعث بهبود کانتور سینه و ظاهر طبیعی آن می‌شود. نتایج قابل مشاهده نشان می‌دهد که ژل‌ها می‌توانند تا 12 ماه دوام داشته باشد.

دوره بهبودی پس از درمان چگونه است؟

برای خشک و تمیز نگداشتن زخم‌های در حال التیام و جلوگیری از عفونت، باید پانسمان انجام شود. مراقبت‌های پس از عمل بسیار ساده است. شما می‌توانید بلافاصله به زندگی روزمره خود بازگردید، با این حال ممکن است به مدت 2 هفته یا تا زمانی که ژل به‌خوبی در سینه مستقر می‌شود، نیاز به استفاده از گن فشرده‌ساز و یا سینه‌بند ورزشی داشته باشید.

عوارض جانبی احتمالی و خطرات ناخواسته آن چیست؟

اکثر عوارض جانبی آن خفیف یا متوسط و کوتاه مدت است. عوارض جانبی شایع عبارتند از: واکنش‌های پوستی موقت ناشی از تزریق، مانند قرمزی، درد یا حساسیت به لمس، سفتی، تورم، توده یا برآمدگی، کبودی، خارش و لکه‌های پوستی.

دیگر خطرات جزئی عبارتند از: عفونت جزئی ناشی از ژل یا خونریزی جزیی در طی عمل و همچنین عوارض جانبی خواب آلودگی.

هزینه تزریق ژل به سینه ‌چقدر است؟

میانگین هزینه ژل تزریقی متفاوت است. اما بسیاری از جراحان پلاستیک، طرح‌های تأمین مالی را به بیماران خود ارائه می‌دهند. بنابراین با اطمینان اقدام به این درمان نمایید.

Call Now Buttonتماس و مشاوره