بزرگ و برجسته کردن باسن با تزریق چربی

بزرگ و برجسته کردن باسن با تزریق چربی

بزرگ كردن باسن، چنانچه شامل انتقال چربي باشد، بالا بردن باسن برزيلي نيز ناميده می‌شود، از پروتز، تزريق چربی و یا گاهی اوقات ترکیبی از هر دو به‌منظور افزایش اندازه باسن استفاده می‌کند. این روش می‌تواند:

 • پری، گردي و برآمدگي باسن شمارا افزايش دهد
 • موجب بهبود تعادل فرم بدني و لیفت باسن شما شود
 • موجب بالا رفتن خودانگاره و اعتمادبه‌نفس شما شود

پزشک با استفاده از روش تزریق ژل و چربی، به شما کمک می‌کند تا باسنی زیبا، پرتر و خوش‌ترکیب‌تر داشته باشید. ما تمرکز خود را بر ایجاد یک رابطه مبتنی بر اعتماد بلندمدت با بیمارانمان قرار می‌دهیم، یک رابطه‌ای که به مدت سال‌ها ادامه پیدا کند. بنابراین، دکتر ادیبی اهمیت زیادی به مشاوره فردی، جدی و صادقانه با در نظر گرفتن انتظارات شما می‌دهد. همه جزئیات کوچک مورد توجه قرار می‌گیرند و فرآیند بهبود با سرعت بسیار بالا انجام می‌شود.

جهت مشاوره با کلینیک رازی تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ 

 

آيا من كانديداي خوبی برای بالا بردن باسن برزيلي هستم؟


این روش زماني به بهترين شكل انجام می‌پذیرد كه بيمار داراي تناسب‌اندام و سلامت جسمی ‌باشد. بیمار ایده‌آل کسی است که وزن نزدیک به نرمال داشته باشد. بالا بردن باسن برزيلي يكي از روش‌های بزرگ كردن باسن است که به ايجاد باسني جوان، برجسته، نمايان و فرم بدني زیباتر منجر می‌شود. كانديداهاي اين روش زنان و مردانی هستند كه مشخصه‌های زير رادارند:‌

 • باسن صاف
 • باسن فرورفته
 • باسن نامتقارن
 • كاهش وزن زياد كه موجب تغییر شکل باسن شده است
 • تمایل به داشتن باسن و ران‌های برجسته

بزرگ‌گردن باسن در کلینیک ما


روش بزرگ کردن باسن برزیلی، یک روش با حداقل تهاجم است که باعث ایجاد ارتفاع و منحنی‌های زیبا در باسن شما می‌شود، بدون اینکه نیاز به استفاده از پروتزهای سیلیکونی داشته باشد. در این روش، از چربی اضافی موجود در مناطقی از بدن مانند شکم، ران و پهلوها استخراج شده و سپس به باسن تزریق می‌شود، که باعث ایجاد ظاهری پرتر و جذاب‌تر در باسن می‌شود. این روش کمترین میزان تهاجم را نسبت به استفاده از پروتزهای سیلیکونی دارد و با استفاده از چربی خود بدن، ظاهری طبیعی‌تر در باسن ایجاد می‌کند. همچنین، احتمال جابه‌جایی پروتزها که یکی از عوارض پروتز باسن است، در تزریق چربی وجود نخواهد داشت.

مشاوره

در طول مشاوره، در مورد توقع شما از جراحی بالا بردن باسن برزيلي سؤال خواهد شد. این پرسش‌ها به جراح شما کمک خواهد کرد تا درك صحيحي از انتظارات شما داشته و مشخص كند كه آيا در واقعيت می‌توان به چنين نتايجي دست‌یافت. در اين روش از چربي خود بدن استفاده می‌شود، پس طبیعی‌ترين راه بزرگ كردن باسن شما می‌باشد. در این جلسه همچنین قیمت پروتز باسن با تزریق چربی به اطلاع شما خواهد رسید.

روش بزرگ كردن باسن كنيايي/ بالا بردن باسن برزيلي

چربی طي فرآيندي با كمترين ميزان تهاجم از ناحيه موردنظر بدن برداشته‌شده و سپس در یک سیستم بسته بدون مواد افزودنی تسويه می‌شود. سپس چربی سالم و خالص به‌صورت ريز قطره با دقت بالا در چندین لایه مختلف در ناحيه باسن تزريق می‌شود تا باسني پرتر، بالاتر و داراي ظاهري جوان‌تر ايجاد شود. فرآيند تزريق چربی شامل صدها تزریق از طریق ایجاد چندین برش کوچک در پوست است. این روش به‌منظور پرکردن قسمت فوقانی باسن شما طراحی‌شده است به‌طوری‌که باسن بالاتر و برجسته‌تر به نظر می‌رسد.

مرحله 1 – لیپوساکشن نواحي مختلف به‌منظور خارج نمودن چربي موردنياز براي بزرگ كردن باسن
لیپوساکشن از طریق ايجاد برش‌های كوچك و نامعلوم انجام می‌شود. در ابتدا، بی‌حسی موضعی رقیق‌شده برای کاهش خونریزی و تروما تزريق می‌شود. سپس یک لوله توخالی نازک، یا کانول، از طریق برش‌ها برای شل كردن چربی اضافی با یک حرکت کنترل‌شده به سمت عقب و جلو به محل وارد می‌شود.
مرحله 2 – تزریق چربی
لازم به ذکر است که پس از برداشتن چربی، بافت و خون از طریق لیپوساکشن، این مواد پردازش می‌شوند تا آب و مواد زائد از چربی خالص جدا شوند. سپس سرنگ‌ها به یک کانول خاص متصل می‌شوند. پزشک از این کانول برای تزریق چربی به باسن استفاده می‌کند، و این تزریقات از طریق سوراخ‌های کوچکی که به مقداری از پیش تعیین شده در نواحی مشخصی انجام می‌شوند.

بهبودي

شما در همان روز جراحی بستری می‌شوید، و طول زمان بستري شما به روش انجام‌شده بستگي دارد. به‌طورمعمول شما 1 شب در بيمارستان خواهيد ماند.
پس از بالا بردن باسن برزيلي زخم‌های کوچک شما پانسمان خواهد شد، و شكم يا قسمت‌هایی از بدن كه چربي از آن‌ها برداشته‌شده به‌وسیله يك پوشش تنگ و فشرده شبيه به گن پوشيده می‌شوند. در همان روز جراحی، از شما خواسته می‌شود كه به‌آرامی بنشينيد. نشستن بر روی لب استخوان باسن ايرادي ندارد، اما توصيه می‌شود در طول 2 هفته نخست بهبودي به پهلو يا بر روی شكم بخوابيد. حداقل تا 3 هفته از نشستن چهارزانو بر روی باسن اجتناب كنيد. این موضوع بسیار مهم است زیرا نشستن طولانی، موجب آسيب رساندن به بافت چربي می‌شود.

نتایج پس از بزرگ كردن باسن كنيايي/ بالا بردن باسن برزيلي

بزرگ كردن باسن كنيايي/ بالا بردن باسن برزيلی از طریق سفت‌تر و یکنواخت کردن باسن، فرم بدنی شمارا بهبود می‌بخشد. شما ممکن احساس راحتی بیشتری در لباس‌های خود داشته باشید و از اعتمادبه‌نفس بیشتری در رابطه با ظاهر خود برخوردار شوید.
این روش می‌تواند:

 • پری، گردي و برآمدگي باسن شمارا افزايش دهد.
 • موجب بهبود تعادل فرم بدني شما شود.
 • موجب بالا رفتن اعتمادبه‌نفس شما شود.

بزرگ کردن باسن با تزریق ژل به بدن

با پیر شدن پوست، الیاف الاستیک در درم شکسته شده، الیاف کلاژن به هم چسبیده و فقدان تدریجی اسید هیالورونیک اتفاق می‌افتد. پوست خشک‌تر شده و خاصیت ارتجاعی آن کاهش می‌یابد. در حال حاضر تزریق ژل در سرتاسر جهان به‌منظور پرکردن نواحی تورفته مثل باسن استفاده می‌شود.

ژل می‌تواند موجب افزایش یا تغییر سایز نواحی زیر گردد:

 • باسن بالایی
 • باسن میانی
 • باسن پایینی
 • ناحیه بالایی ران
 • ناحیه خارجی ران

در روز عمل چه اتفاقی می‌افتد؟

در این زمان شما یک لباس جراحی پوشیده و جراح شمارا به یک اتاق عمل استریل می‌برد. تزریق ژل نیازمند یک فرآیند کامل جراحی نیست. پس از این‌که محل موردنظر به‌طور کامل استریل شد،‌ پزشک یک بی‌حسی موضعی را مستقیماً به باسن تزریق می‌کند. شما در ابتدا احساس ناراحتی خواهید داشت، اما پس از بی‌حس شدن محل، تزریق‌های بعدی کاملاً بدون درد هستند.
یک برش کوچک ایجادشده، و یک کانول کوچک برای تزریق ژل در آن قرار داده می‌شود. ژل تنها در قسمت بالایی عضله در لایه پایین‌تر از بافت چربی تزریق می‌شود. تزریق‌های متعدد در هر ناحیه از باسن انجام‌شده و پس از تزریق، جراح محل را به‌طور عمیق ماساژ می‌دهد تا بهتر فرم بگیرد. فرم گرفتن در طول عمل بسیار ضروری است.

این روش چگونه عمل می‌کند؟

نواحی موردنظر برای تزریق تعیین‌شده و ژل به‌وسیله یک کانول نازک در مکان برش‌های کوچک تزریق می‌شود. نواحی موردنظر برای گرفتن فرم مناسب مالش داده می‌شوند. بعد از درمان، ممکن است تورم خفیف و یک احساس سنگین برای چند روز وجود داشته باشد اما ژل در زیرپوست کاملاً طبیعی احساس می‌شود. ازآنجایی‌که برش‌ها بسیار ریز هستند، به ندرت زخمی ایجاد می‌شود. این روش بسته به سایز ناحیه موردنظر 30 دقیقه تا یک ساعت طول می‌کشد. این روش تحت بی حسی انجام گرفته و بی‌خطر می‌باشد.

نتایج مورد انتظار چیست؟

نتایج طولانی‌مدت و دائمی هستند. مواد توسط بدن باز جذب و یا تجزیه نمی‌شوند. بااین‌حال، امکان حذف آن‌ها در آینده بنا به درخواست شما وجود دارد.

سؤالات رایج


دوره نقاهت پس از بزرگ کردن باسن کنیایی چیست؟

درحالی‌که شما ممکن است اندکی درد و تورم را تجربه کنید، بسیاری از بیماران ما فعالیت‌های روزانه را 3-1 روز پس از عمل بزرگ کردن باسن کنیایی از سرمی‌گیرند.

آیا در طی عمل تزریق چربی دردی احساس می‌کنم؟

خیر. ناحیه موردنظر پیش از شروع درمان، با یک بی‌حس‌کننده موضعی بی‌حس می‌شود، بنابراین شما در طی عمل دردی احساس نخواهید کرد. تیم متخصص همواره در کنار شما حضورداشته تا از راحتی شما درطی عمل و بهبودی پس از عمل به بهترین شکل ممکن اطمینان حاصل کنند.

عمل تزریق چربی چه مدت طول می‌کشد؟

به‌طورمعمول در حدود 3 ساعت.

چه زمانی نتایج عمل تزریق چربی آشکار می‌شود؟

درحالی‌که در اکثر موارد نتایج بلافاصله پس از اتمام عمل قابل‌مشاهده است، نتایج مطلوب و طولانی‌مدت معمولاً در عرض 3 ماه بعد از عمل جراحی مشهود می‌شود.

نتایج عمل تزریق چربی چه مدت دوام خواهد داشت؟

نتایج تا زمانی که شما وزن خود را ثابت نگه‌دارید، باقی خواهند ماند. مهم است به یاد داشته باشید که اگر پس از عمل وزن شما به‌طور چشمگیری تغییر کند، چربی تزریق‌شده تغییر شکل داده و با افزایش سن شما به‌طور طبیعی از بدن خارج می‌شود.

Call Now Buttonتماس و مشاوره