بالا کشیدن و لیفت باسن با جراحی، تزریق چربی

بالا کشیدن و لیفت باسن با جراحی، تزریق چربی

یکی از عمل‌های زیبایی محبوب و رایج، عمل لیفت برزیلی باسن یا تزریق چربی در باسن است. این عمل باعث افزایش حجم، شکل زیبا و برجستگی باسن می‌شود و آن را بالا می‌برد و تعادل اندام را بهبود می‌بخشد. با انجام عمل لیفت باسن، شکل ظاهری باسن بهبود یافته و کلیت اندام بهبود می‌یابد. بسیاری از خانم‌ها از عمل بزرگ کردن و پروتز باسن برای بهبود شکل باسن استفاده می‌کنند، تا با افزایش حجم باسن، آن را بالا ببرند، برجسته کنند و عدم تعادل‌های اندام را بهبود بخشند. علاوه بر این، با حذف چربی از مناطقی مانند شکم، ران، پشت بدن، دور لگن، بازوها، قفسه سینه و گردن، هدف ثانویه لاغری موضعی نیز بهبود می‌یابد و چربی مورد نیاز برای تزریق در باسن از این مناطق بدن جمع‌آوری می‌شود.

اگر فکر می‌کنید تناسب کافی بین بالاتنه و پایین‌تنه وجود ندارد یا تغییرات ناشی از گذر زمان یا بالا رفتن سن ناراحت‌تان می‌کند، توصیه می‌کنیم لیفت برزیلی باسن را امتحان کنید. دکتر جمیلی به روش تزریق چربی، یعنی استفاده از چربی بدن خود بیمار، باسن را خوش فرم‌تر و گردتر می‌کنند تا به اهداف زیبایی خود نزدیکتر شوید. برای دریافت اطلاعات بیشترمی‌توانید با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ تماس حاصل فرمایید تا وقت مشاوره برایتان تنظیم شود.

لیفت برزیلی باسن چیست؟


چربی لازم برای لیفت باسن به روش لیپوساکشن از دیگر بخش‌های بدن گرفته و مجدد در باسن تزریق می‌شود. لیفت برزیلی باسن در اصل یکی از عمل‌های پیکرتراشی است که با انجام آن باسن بزرگتر می‌شود، بالاتر می‌رود و خوش‌فرم‌تر می‌شود.

مشاوره


بیمار باید در جلسه مشاوره صادق باشد، خواسته‌ها و انتظارات مورد نظر خود را از عمل مطرح کند و اطلاعات کافی درباره سابقه پزشکی، داروها، ویتامین‌ها و داروهای گیاهی مصرفی را در اختیار دکتر جمیلی بگذارد.

آماده سازی


با رعایت توصیه‌های زیر دوران بهبود عمل بالا کشیدن باسن کوتاه‌تر می‌شود و احتمال بروز عوارض کاهش می‌یابد:

  • توقف مصرف آسپرین (شامل داروهای حاوی آسپرین)، ایبوپروفن، ناپروکسین، مخمر سنت جان، ویتامین E و دیگر مکمل‌ها مطابق نظر پزشک. این داروها خون را رقیق می‌کند و باعث افزایش کبودی، خونریزی یا بروز عوارض دیگر می‌شود. دکتر جمیلی لیست کاملی از داروها و مکمل‌های گیاهی را در اختیار بیمار قرار می‌دهند که مصرف آنها باید پیش از عمل قطع شود.
  • سیگار کشیدن و استعمال دخانیات باید حداقل از دو هفته قبل از عمل ترک شود و تا یک هفته پس از جراحی شروع نشود؛ چرا که نیکوتین گردش خون و روند التیام را مختل می‌کند.
  • زیاده‌روی در نوشیدن مشروبات الکلی به مدت دو هفته قبل و یک هفته بعد از عمل پیکرتراشی لیفت باسن ممنوع است.
  • نوشیدن آب فراوان در روزهای قبل از عمل و یک هفته پس از آن بسیار مفید است.

رعایت توصیه‌های زیر دوران بهبود را کوتاه‌تر و راحت‌تر می‌سازد:

  • بیمار حتماً باید هماهنگی لازم را با یکی از نزدیکان انجام دهد تا وی را پس از عمل به خانه برساند و حداقل ۲۴ ساعت مراقب‌اش باشد.
  • بیمار باید پیش از عمل تمام داروهای لازم را تهیه کند و در دسترس خود نزدیک به تخت خواب قرار دهد.
  • بیمار باید تعداد بالش کافی، گن اضافی و حوله دستی تهیه کند و در دسترس قرار دهد.

تزریق چربی/ لیفت برزیلی باسن


تزریق چربی یا لیفت برزیلی باسن

تزریق چربی عمل ساده‌ای است که برای انجام آن ابتدا سلول‌های چربی از بخش دیگری از بدن گرفته می‌شود و همین سلول‌ها پس از آماده‌سازی در باس تزریق می‌گردد. دکتر جمیلی سلول‌های چربی لازم را به شیوه لیپوساکشن از شکم، ران، پهلو یا پشت بدن خارج می‌کنند. سپس چربی خالص می‌شود و مجدد زیر پوست در ناحیه دلخواه تزریق می‌شود.

دوران بهبود و مراقبت پس از لیفت باسن


بعد از عمل، بیمار معمولاً با ورم، کبودی و درد مواجه می‌شود. بی‌حسی در اطراف ناحیه‌ای که تحت درمان قرار گرفته است، نیز طبیعی است و با شروع بازیابی حس توسط عصب‌ها، به طور تدریجی برطرف می‌شود. ورم نیز در چند هفته اول کاهش می‌یابد. در صورت بروز درد شدید، مسکن‌ها جهت کنترل درد و ناراحتی تجویز می‌شوند و بیمار خواسته می‌شود در این موارد بلافاصله با پزشک معالج تماس بگیرد.

هرچند دوره بهبودی برای هر بیمار ممکن است متفاوت باشد، اما دکتر جمیلی از بیماران خود می‌خواهد که در یک روز پس از عمل، از تخت بلند شده و شروع به راه رفتن کنند. بیماران باید در طول دو هفته اول پس از عمل، به حد امکان از نشستن مستقیم بر روی باسن خودداری کنند. به بیمار توصیه می‌شود که در هنگام نشستن، وزن خود را بیشتر بر روی ران قرار داده و از نشستن بر روی شکم یا به پهلو استفاده کند تا فشار مستقیم بر باسن کاهش یابد. حمام گرفتن پس از دو تا سه روز مشکلی ندارد، اما انجام فعالیت‌های روزمره معمول باید برای حداقل یک هفته پس از جراحی به تعویق افتد، به ویژه اگر ناحیه‌های مختلف بدن درمان شده باشند.

نتایج لیفت برزیلی باسن


نتایج نهایی پیکرتراشی و بالا بردن باسن پس از چند هفته مشخص می‌شود و مادامی که رژیم غذایی سالم و ورزش منظم در برنامه زندگی گنجانده شود به قوت خود باقی می‌ماند. افزایش وزن اثر ملموسی را بر روی ناحیه‌هایی باقی می‌گذارد که لیپوساکشن بر روی آنها انجام نشده است.

لیفت باسن باسن تخت و صاف را به باسنی برجسته و خوش فرم تبدیل می‌کند و تناسب اندام را بهبود می‌بخشد.

سوالات رایج


آیا عمل لیفت باسن را بزرگتر می‌کند؟

لزوماً خیر. لیپوساکشن کمر و پهلو خط کمر را باریک‌تر می‌کند و باسن را بالا می‌برد. هدف اصلی برجسته‌تر، گردتر و خوش فرم‌تر کردن باسن است.

آیا نتایج دائمی است؟

نتایج لیفت باسن به شرط در پیش گرفتن سبک زندگی فعال و رژیم غذایی سالم طولانی مدت است و به طور متوسط ماندگاری بیست ساله برای آن برآورد می‌شود. در حالی که مقداری از چربی تزریق شده به طور طبیعی جذب می‌شود، بخشی از آن برای همیشه باقی می‌ماند. ۶۰ تا ۸۵ درصد چربی تزریق شده در اکثر موارد حفظ می‌شود. روند طبیعی افزایش سن شکل بدن را در طول سالیان تغییر می‌دهد، بنابراین ثابت نگه داشتن وزن در حد ایده‌آل بهترین روش برای حفظ نتیجه است.

متقاضی ایده‌آل عمل چه فردی است؟

متقاضی ایده‌آل فردی است که از سلامت عمومی مناسبی برخوردار است، اما در بعضی نقاط مقداری چربی اضافی دارد که چربی لازم برای تزریق را تامین می‌کند. بانوانی که تمایل به لیپوساکشن شکم، پشت بدن، ران و یا پهلو دارند، متقاضی ایده‌آل لیفت باسن محسوب می‌شوند. چربی اضافی به روش لیپوساکشن تخلیه می‌شود و پس از خالص‌سازی در باسن تزریق می‌شود.

اثرهای جانبی یا عوارض لیفت باسن چیست؟

این عمل ایمن است و عوارض لیفت باسن به شرط انجام عمل به دست جراح متبحر و باتجربه حداقل خواهد بود.

Call Now Buttonتماس و مشاوره