انواع روش های بزرگ و برجسته کردن سینه و پستان: مزایا و عوارض

انواع روش های بزرگ و برجسته کردن سینه و پستان مزایا و عوارض

بزرگ کردن سینه‌ها یکی از محبوب‌ترین روش‌های جراحی زیبایی در محدوده‌ی سنی بسیار گسترده‌‌ای از زنان‌ است. این امر می‌تواند به دلایل متعددی باشد، اما برخی از متداول‌ترین دلایل تمایل به این جراحی عبارتند از:

  • افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس
  • احساس کوچک بودن بیش از حد سینه‌های خود
  • جذاب‌تر شدن ظاهر لباس خود
  • بهبود تصویر ذهنی از بدن خود
  • تفاوت اندازه‌ی سینه‌ها و نامتقارن بودن شکل آنها
  • برای بازگرداندن حجم از دست رفته ناشی از کاهش وزن و یا شیردهی
  • شل شدن سینه‌ها و از دست رفتن سفتی و شادابی آنها

برای داشتن فرم طبیعی‌تر سینه،‌ گزینه‌های بسیاری از جمله تزریق ژل و چربی و یا پروتز سینه وجود دارد که می‌تواند نتیجه‌ی مورد نظرتان را به شما ارائه دهد. دکتر جمیلی به شما کمک می‌کند تا بهترین گزینه‌های موجود را با توجه به سبک و سلیقه‌ی خود پیدا کنید. دکتر جمیلی با دانش و تجربه فراوان خود در این زمینه و با اولویت قراردادن ایمنی شما نتایجی مؤثر و طولانی مدت را ارائه می‌دهند تا در نهایت شما به اهداف خود دست یافته و سینه‌هایی طبیعی و خوش‌فرم داشته باشید. و می‌توانید اطمینان داشته باشید که انواع درمان‌های تزریقی، شخصاً توسط ایشان انجام می‌شود.

بزرگ کردن سینه با روش غیرجراحی


روش‌های پیشرفته غیرجراحی برای افزایش حجم سینه، یک گزینه دیگر برای زنانی است که تمایل دارند سینه‌های بزرگتر و طبیعی را بدون نیاز به جراحی پروتز سینه داشته باشند. در جلسه مشاوره با دکتر جمیلی، ایشان به شما توضیح خواهند داد که روش غیرجراحی بزرگ کردن سینه به چه شکلی انجام می‌شود. ایشان برای اطمینان از بهترین نتایج ممکن، عمل را به صورت شخصی و سفارشی برای شما طراحی و اجرا می‌کنند. با توجه به ویژگی‌های هر بیمار که متفاوت است، برخی از بیماران ممکن است برای دستیابی به بهبود قابل توجه در ظاهر خود، نیاز به تزریق چربی بیشتری نسبت به دیگران داشته باشند.

تزریق چربی

برای بیمارانی که بزرگ کردن سینه با روش تزریق چربی را انتخاب می‌کنند، چربی مورد نیازشان از مناطق چربی ناخواسته مانند باسن یا ران برداشته شده و به سینه‌ها تزریق می‌شود. این روش بهترین راه برای کسانی است که می‌خواهند سایز سینه‌هایشان به اندازه‌ی یک کاپ سینه افزایش یابد، یا برای بیمارانی که با پروتز فعلی سینه‌های خود مشکل دارند.

مزایای تزریق چربی

یکی از مزایای بارز تزریق چربی برای افزایش حجم سینه، قابلیت ایجاد شکل و فرم مورد نظر با افزودن چربی به مناطق خاص سینه است. علاوه بر این، زیرا چربی مورد استفاده از بدن خود بیمار تزریق می‌شود، احتمال آلودگی و یا رد شدن چربی تزریق شده توسط بدن کاهش می‌یابد.

در صورتی که فردی پروتز سینه داشته باشد، می‌توان از تزریق چربی برای پنهان کردن ظاهر غیرطبیعی پروتز سینه یا ایجاد بافت نرمتر در سینه استفاده کرد. این روش به کسانی که قبلاً پروتز سینه کاشته‌اند، امکان می‌دهد تا با استفاده از چربی تزریق شده، ظاهر طبیعی‌تری برای سینه خود بوجود آورند و نرمی بیشتری به بافت سینه ببخشند.

روش تزریق چربی

هنگام انجام تزریق چربی به سینه، دکتر جمیلی با استفاده از یک کانول کوچک، چربی اضافی را از مناطق ناخواسته مثل ران یا باسن برمی‌دارد. سپس چربی برداشت شده را به سینه‌ها تزریق می‌کند. این تزریق کوچک برای اطمینان از دوام و تقویت چربی، در نزدیکی رگ‌های خونی انجام می‌شود.

بهبودی و نتایج نهایی

تزریق چربی به سینه با توجه به مراحل برداشت چربی و تزریق آن، معمولاً بیشتر از عمل کاشت پروتز سینه طول می‌کشد. دوره‌ی ریکاوری بیماران پس از این عمل، شبیه به دوره‌ی بهبودی پس از لیپوساکشن است. بیماران باید گن فشرده ساز را برای حدود ۲ هفته در مناطق تحت درمان با لیپوساکشن استفاده کنند. بیشتر بیماران پس از عمل قادر به بازگشت به فعالیت‌های عادی خود در عرض چند روز خواهند بود.

تزریق ژل

در حالی که بسیاری از بیماران ما کاشت پروتز سینه را انتخاب می‌کنند، روش بزرگ کردن سینه با تزریق ژل نیز به همان اندازه محبوب است. مزایای استفاده از تزریق ژل این است که هیچ زخمی درکار نیست، مدت استراحت شما حداقل است و ظاهر سینه‌های شما بسیار طبیعی خواهد بود.

انواع تزریق ژل

ژل مورد استفاده برای سینه‌ها ترکیباتی هستند که از نظر نامحسوس بودن نقطه‌ی تزریق، مشابه با ژل صورت هستند. در روش تزریق ژل، هیچ‌گونه جراحی برای افزایش سایز سینه مورد نیاز نیست. مدت استراحت کمی لازم است و در روز بعد شما قادر به بازگشت به کار خواهید بود. این ژل‌ها از اسید‌هیالورونیک ساخته شده است. اسید‌هیالورونیک، ترکیبی است که به‌طور طبیعی در بدن و در زیر پوست شما یافت می‌شود. اسید‌هیالورونیک بسیار بی‌خطر است و یکی از مزیت‌های بزرگ این اسید این است که اگر نتایج نهایی تزریق را دوست نداشته باشید، می‌توانید به راحتی با تزریق یک آنزیم هضم ژل، آن را برطرف کنید.

روش تزریق ژل و نتایج آن

این روش به سادگی شامل تزریق ژل به فضای زیر سینه از طریق نقاط ورود بسیار ریز در چین‌های زیر سینه است. بی‌هوشی عمومی مورد نیاز نیست. بسته به نوع و برند ژلی که استفاده می‌شود، نتایج تزریق ژل اسید‌هیالورونیک می‌تواند تا یک سال و گاهی حتی بیشتر از دو سال دوام داشته باشد.

بزرگ کردن سینه با عمل جراحی (پروتز سینه)


معمولاً گزینه‌های جراحی شامل کاشت پروتز سینه، از جنس سالین (سرم نمکی) و یا سیلیکون است. در حال حاضر پروتز سالین متداول‌تر است، زیرا در صورت نشت پروتز، میزان خطرات آن حداقل است. پروتز سالین یک پوسته‌ی بیرونی دارد که از چندین لایه لاستیک سیلیکون ساخته شده و به اندازه‌ی مورد نظر با محلول سالین پر شده است. پروتزهای سیلیکون، گران‌تر از پروتزهای سالین هستند، اما به‌طور کلی ظاهری طبیعی‌تر از پروتز سالین دارند. اگر چه خطر نشت پروتزهای سیلیکونی وجود دارد، اما در موارد نادر رخ می‌دهد. ژل موجود در پروتز سیلیکونی یک ژل نیمه‌جامد است و در نتیجه احتمال جابجایی و مهاجرت آن بسیار کمتر است.

بهترین کاندیدای پروتز سینه

اگر می‌خواهید مستقیماً به یک نتیجه‌ی تضمینی برسید، گزینه‌ی جراحی را انتخاب کنید. جراحی تنها گزینه‌ای است که می‌تواند افزایش چشمگیر سایز سینه‌ها و یک نتیجه قطعی و تضمین شده را به شما ارائه دهد.

عمل لیفت سینه

در صورت وجود مقدار کافی از بافت سینه، می‌توان عمل لیفت و بالا کشیدن سینه را به عنوان جایگزینی برای پروتز سینه انجام داد. طی این عمل، بافت سینه‌ها به مکان بالاتری کشیده شده و ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر می‌یابد. لیفت بافت سینه می‌تواند به دو روش انجام شود. روش اول از طریق برش و لیفت بافت سینه و سپس تغییر مکان نوک و هاله‌ی سینه به ارتفاع بالاتر انجام می‌شود، روش دوم از طریق استفاده از تکنیک لیفت با نخ انجام می‌گیرد که شامل قرار دادن نخ جراحی درون بافت و عضلات سینه و بالا کشیدن آنهاست. عمل لیفت با نخ نسبت به روش قطع بافت سینه، بسیار کمتر تهاجمی است.

Call Now Buttonتماس و مشاوره