از بین بردن موهای زائد صورت و بدن مردان با لیزر

از بین بردن موهای زائد صورت و بدن مردان با لیزر

از بین بردن موهای زائد صورت و بدن مردان با لیزر

 

اگرچه موهای بر روی صورت و بدن برای حفظ تصویر مردانه اهمیت دارند، اما وجود موهای بیش از حد می‌تواند به صورت زیبایی و عملکردی ناپسندیده و ناخوشایندی به فرد ببخشد. رشد موهای بیش از حد در نواحی پشت، بازوها و قفسه سینه نیز ممکن است ظاهری ناراحت‌کننده و ناخوشایند داشته باشد. همچنین، ابروهایی با ضخامت زیاد، موهای گوش یا گردن نیز ممکن است ظاهری نامناسب را به وجود آورند.

بسیاری از مردان که با موهای اضافی مواجه هستند، آگاه هستند که اصلاح، اپیلاسیون و تخلیص از موها با موچین ممکن است فرآیندی خسته‌کننده باشد که تنها به طور موقت این مشکل را حل می‌کند. حتی روش الکترولیز که در گذشته یک روش پیشگام برای حذف موهای زائد بود، اکنون ممکن است دردناک باشد و نیاز به مدت زمان طولانی داشته باشد.

زمانی که حرف از رفع موهای زائد به میان می‌آید، مردان به طور فزاینده‌ای به استفاده از تکنولوژی لیزر برای رسیدن به پوستی بدون مو و صاف روی می‌آورند. دیگر روش‌های از بین بردن موهای زائد مردان در نواحی وسیع دارای مو می‌توانند دردناک بوده و علاوه بر ایجاد ناراحتی به زمان زیاد احتیاج دارند. در برخی از مردان واکنش‌های شدیدی نسبت به اصلاح مو ایجاد شده که منجر به تحریک پوست، یا ایجاد موهای زیرپوستی می‌شود. اصلاح یا اپیلاسیون نواحی بزرگی از بدن به صورت مداوم در واقع می‌تواند باعث رشد سریع‌تر و ضخیم‌تر مو شود. لیزر مو برای مردان یک گزینه‌ی عالی برای از بین بردن موهای اضافی با حداقل ناراحتی و نتایج بسیار مؤثر است.

مقابله با موهای ناخوشایند در پشت، قفسه سینه، شانه‌ها، شکم و یا گردن را متوقف کنید. از بین بردن موهای زائد با لیزر به راه حل انتخابی مردانی تبدیل شده است که از تراشیدن و اپیلاسیون موهای زائد بدن خسته شده‌اند و می‌خواهند یک تغییر دائمی را ایجاد کنند. متخصصین ما وضعیت پوست شما را ارزیابی کرده و بسته به رنگ پوست شما و نوع مو، تعداد جلسات درمانی لازم برای رسیدن به نتیجه مورد نظر و لیزر مناسب را توصیه می‌کنند. حذف موهای زائد با استفاده از لیزر برای مردان یک روش مؤثر در ایجاد پوستی صاف و بی مو است.شما میتوانید جهت مشاوره درباره لیزر موهای زائد آقایان با کلینیک رازی تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ 

از بین بردن موهای زائد با استفاده از لیزر چیست؟


از بین بردن موهای زائد با استفاده از لیزر

لیزر باریکه‌ای از نور است که توسط رنگدانه یا ملانین در فولیکول مویی که در سیکل رشد فعال قرار دارد، جذب می‌شود. با تنظیم مدت زمان یک پالس از پیش تعیین شده و انرژی، لیزر فولیکول‌های مو را هدف قرار داده، رشد آن‌ها را متوقف کرده و موجب حذف سریع، مؤثر و ایمن مو می‌شود. از بین بردن موهای زائد در یک بسته‌ی درمانی 4 تا 6 جلسه‌ای ارائه شده تا درمان به طور مؤثر روی تمام فولیکول‌های مو در حالی که آن‌ها در چرخه رشد هستند، انجام شود.

مزایای از بین بردن موهای زائد با لیزر در مردان


  •  موجب حذف دائمی و کاهش موهای ناخواسته می‌شود.
  •  حذف مو با استفاده از لیزر تقریباً بدون درد است.
  • می‌تواند یک درمان بسیار مؤثر برای موهای زیرپوستی باشد.
  •  دیگر به اپیلاسیون یا اصلاح بیشتر نیازی نیست، صرفه جویی در وقت، صرفه جویی در پول.
  •  از بین بردن موهای زائد با لیزر یک روش بسیار کوتاه‌تر و موثرتر از الکترولیز است.

متقاضیان

مردانی که علاقه‌مند به کاهش موهای زائد هستند متقاضیان خوبی برای لیزر مو محسوب می‌شوند. با آن که در گذشته بیمارانی با رنگدانه‌های تیره‌تر کاندیداهای خوبی به شمار نمی‌آمدند، امروزه با کاهش تنظیمات قدرت لیزر بیمارانی با پوست تیره‌تر نیز به راحتی درمان می‌شوند. از بین بردن موهای زائد با لیزر برای افرادی با پوست بسیار سفید، کرک‌دار یا موهای بلوند مناسب نیست.

نواحی هدف

درمان با لیزر موهای زائد مردان تقریباً برای هر ناحیه از بدن بی‌خطر است. نواحی رایج برای آقایان شامل بازوها، اطراف گوش‌ها، بالای بینی، ابروها، بالای پشت، گونه‌ها بالاتر از خط ریش، اطراف لبه‌های ریش و هر مکانی که در آن موهای زیرپوستی باعث بروز مشکلات می‌شوند.

قبل از درمان


  •  موهای خود را از چهار هفته قبل از درمان برنداشته یا اپیلاسیون نکنید.
  •  ناحیه‌ی هدف باید قبل از درمان اصلاح شود.
  •  از قرار گرفتن در معرض نور خورشید قبل، در طی و بعد از درمان پرهیز کنید.
  •  دستورالعمل‌های مراقبتی بر اساس نیازهای فردی پس از درمان به شما داده خواهد شد.

روش‌ها


روش های از بین بردن موهای زائد مردان

اکثر افراد نیاز به بیهوشی ندارند. با این حال، عوامل بیحس کننده در صورت نیاز و برای راحتی بیشتر در دسترس هستند. قبل از شروع درمان با لیزر، تکنسین‌ موها را تا اندازه‌ی یک میلی متر به منظور دستیابی به نتایج دقیق و مؤثر کوتاه خواهد کرد. پس از آن که لیزر با توجه به پارامترهای خاص فرد بیمار تنظیم گردید، چشم با پوشش‌های محافظ پوشانده شده و یک لایه از ژل تسکین دهنده روی پوست قرار داده می‌شود. در نهایت، لیزر با استفاده از انرژی قوی خود موهای زائد صورت و بدن مردان را در عرض چند دقیقه از بین می‌برد.

چه تعداد جلسات درمانی مورد نیاز است؟


عوامل متعددی در از بین بردن موهای زائد بدن آقایان توسط این روش تأثیر گذار هستند، اما به طور کلی، بعد از هر درمان، شما یک کاهش قابل توجه و دائمی در تعداد موها در ناحیه‌ی تحت درمان خواهید دید.

به طور معمول، برای از بین بردن موهای زائد در مردان بین 6 تا 10 جلسه درمانی برای هر ناحیه مورد نیاز است. برای دستیابی به نتایج مطلوب این عمل باید هر 4 تا 6 هفته انجام شود. معمولاً افراد یک نتیجه 85 تا 99 درصدی را پس از یک دوره‌ی کامل درمان با لیزر تجربه می‌کنند.

بهبودی


احساس ناراحتی پس از درمان جزئی است؛ با این حال، شما می‌توانید برای تسکین علائم از یک کیسه یخ، کمپرس سرد یا سرم های ترمیمی برای سطح پوست استفاده کنید. هر گونه قرمزی یا سوزن سوزن شدن همراه با آفتاب سوختگی خفیف در عرض چند ساعت فروکش می‌کند. بیماران تحت درمان می‌توانند بلافاصله به فعالیت‌های عادی خود باز گردند. باید تاکید کرد که تا زمان بهبود پوست باید از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب خودداری نمایید.

نتایج


بسته به مقدار مویی که توسط لیزر از بین رفته است، ممکن است لیزر درمانی چندین بار تکرار شود. به طور کلی کاهش مو به صورت دائم یا از بین بردن آن را می‌توان در 4 جلسه پیاپی انجام داد، سپس درمان را هر یک سال یک بار تجدید کرد.

هزینه


هزینه لیزر موهای زائد آقایان به اندازه‌ی منطقه‌ی تحت درمان، تعداد نواحی‌ای از بدن که نیاز به درمان دارند و هزینه‌های پزشک بستگی دارد.

پرسش‌های متداول


آیا موهای حذف شده مجدداً رشد خواهند کرد؟

جواب کوتاه، نه است. هنگامی که فولیکول مو از بین برود، موی جدید قادر به رشد نخواهد بود. با این حال، همواره چند فولیکول مو وجود دارند که در طول درمان از لیزر در امان می‌مانند. برخی از این فولیکول‌ها ممکن است تنها تا حدی آسیب ببیند و در نتیجه نیاز به درمان مجدد دارند. معمولاً می‌توانید پس از 8 تا 10 جلسه‌ی درمانی انتظار یک کاهش 75٪ تا 99٪ و گاهی اوقات کمتر را داشته باشید اما این موضوع در واقع به ضخامت مو و نوع پوست بستگی دارد.

آیا من نیاز به برنامه ریزی برای بهبودی درمان خواهم داشت؟

خیر. از بین بردن مو توسط لیزر نیازی به بهبودی ندارد. شما می‌توانید درمان را انجام داده و بلافاصله به محل کار یا مدرسه بازگردید.

چگونه مطمئن شوم که آسیبی به من نمی‌رسد؟

لیزر از خود گرما ساطع می‌کند، بنابراین، در هنگام درمان مقداری گرما وجود خواهد داشت. اکثر لیزرها مجهز به سیستم خنک کننده بوده که به کاهش درد کمک می‌کند. اکثر مردان اعتقاد دارند که دردی وجود ندارد، اگر چه برخی از افراد کمی حساس‌تر از دیگران هستند.

آیا با وجود داشتن پوستی تیره من می‌توانم درمان با لیزر را انجام دهم؟

بله! دستگاه‌های لیزر مناسب برای پوست‌های تیره‌تر وجود داشته که در مرکز ما در دسترس هستند.

آیا پس از درمان پوست من قرمز خواهد شد؟

ممکن است منطقه‌ای که تحت درمان قرار گرفته تا حدی به رنگ صورتی ملایم در بیاید اما این تغییر رنگ معمولاً تنها 30 دقیقه طول می‌کشد.

Call Now Buttonتماس و مشاوره